[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Biohakerzy - kim są i do czego dążą?

Ludzkie ciało ma swoje ograniczenia. Biohakerzy próbują je ominąć i sprawić, że będziemy zdrowsi, mądrzejsi, silniejsi i mniej zmęczeni. Używają prądu, chemii, suplementów i nowoczesnych technologii. Czym różni się biohaking od klasycznej medycyny i czy warto udoskonalać się na własną rękę? Przekonaj się sam.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Adam,
  2018-11-19 19:57:45

  No faktycznie - szprycowanie się hormonami, to samoleczenie. Genialne. A ja w ramach samoleczenia i biohackingu zaaplikuję sobie końskie dawki anabolików, shackuję się na Hulka. Brawo ty, brawo ja.

 • avatar zgłoś
  przez ~Rafał,
  2018-12-04 21:10:34

  Uważam że trochę pojechane to science fiction z cudownymi tabletkami... O ile da się w jakiś sposób i do pewnego stopnia od czasu do czasu oszukać organizm to na pewno nie brałbym pod uwagę jakichś tabletek czy hormonów...

 • avatar zgłoś
  przez ~Biohaker.pl,
  2019-03-07 13:43:23

  Zestawianie biohackingu z medycyną akademicką w jednym zdaniu jest błędem. To pierwsze ma niewiele wspólnego z tym drugim. Medycyna akademicka jest obszarem leczenia jednostek chorobowych. Biohacking jest filozofią życiowa polegająca na optymalizacji parametrów własnej biologii. Można powiedzieć, że jednym z celów biohackingu jest jak najdłuższe uniknięcie spotkania z medycyną klasyczną, natomiast biohacking nie jest dla niej żadną alternatywą. Jest za to bardzo świadomym podejściem do mierzenia potrzeb własneg...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij