REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Atak z powietrza, czyli wygraj z alergią

Nadejście wiosny dla wielu ludzi jest początkiem koszmaru zwanego alergią. Ale dla Ciebie nie musi. Bo o ile wdychania pyłków nie da się uniknąć, o tyle cierpienia z tego powodu na szczęście tak. Oto najlepsza strategia walki z katarem siennym, kichaniem i załzawionymi oczami.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-04-22 13:17:44

Nadejście wiosny dla wielu ludzi jest początkiem koszmaru zwanego alergią. Ale dla Ciebie nie musi. Bo o ile wdychania pyłków nie da się uniknąć, o tyle cierpienia z tego powodu na szczęście tak. Wystarczy odpowiednia strategia.http://www.menshealth.pl/zdrowie/Atak-z-po...ergia-3421.html

przez ~porshe,
    2009-05-22 02:54:09

"Leki antyhistaminowe również nie leczą przyczyn, czyli są jedynie objawowe, ale mają silniejsze i szersze działanie niż zwykłe krople do nosa. Tradycyjne leki tego typu, zwane dziś lekami pierwszej generacji, miały jednak poważną wadę - powodowały senność i ograniczały sprawność psychoruchową. Ta opinia o lekach przeciwalergicznych pokutuje do dziś. Ale to się zmieniło.Obecnie na rynku są już leki II generacji, które nie wywołują tych skutków ubocznych. Niektóre leki tej nowej generacji mogą być nawet stos...więcej

przez ~sven,
    2009-05-22 08:21:52

"Alergia nazywana jest epidemią XX wieku."A myślałem że AIDS, miażdżyca i otyłość...

przez ~czytacz,
    2009-05-22 09:33:10

Jak widac XX wiek przyniosl nam wiecej, niz te 3 wymienione przez Ciebie epidemie. Spoleczenstwa sa coraz bardziej schorowane, jesli wziac od uwage tempo wzrostu sprzedazy lekow, zwlaszcza bez recepty.

przez ~karol90,
    2009-05-22 11:59:19

CYTAT(Czytacz @ May 22 2009, 9:26 AM) Jak widac XX wiek przyniosl nam wiecej, niz te 3 wymienione przez Ciebie epidemie. Spoleczenstwa sa coraz bardziej schorowane, jesli wziac od uwage tempo wzrostu sprzedazy lekow, zwlaszcza bez recepty.Nom, szczególnie leków przeciwbólowych

przez ~sven,
    2009-05-23 00:14:17

CYTAT(Czytacz @ May 22 2009, 8:26 AM) Jak widac XX wiek przyniosl nam wiecej, niz te 3 wymienione przez Ciebie epidemie. Spoleczenstwa sa coraz bardziej schorowane, jesli wziac od uwage tempo wzrostu sprzedazy lekow, zwlaszcza bez recepty.Stary umówmy sie ze jest różnica między schorowaniem a społeczną hipochondrią wywodzącą się z perfekcyjnych działań marketingowych firm farmaceutycznych. Ludziom obecnie wmawia się coraz częściej że bez tego czy innego środka ich życie nie osiągnie odpowiedniego standa...więcej

przez ~men77,
    2015-03-29 14:42:03

w sumie to moze i racja ze alergia to epidemia XX wieku. Kiedys nie bylo tylu ludzi uczulonych w sumie na wszystko. Z czego to wynika to nie wiem, ale np moj syn jest uczulony na seler!!! Szok!! ja zreszta tez jestem alergikiem  i teraz jak nadchodzi powoli wiosna to juz sie boje. wiem, ze jest mnostwo dostepnych leków ale one moze i pomagaja majac przy tym mnóstwo skótków ubocznych. w tym roku mam zamiar poszukac czegos nowego co pomoze mi przetrwac bez tego uczucia zmeczenia i sennosci.

przez ~wuwua,
    2017-08-11 10:44:25

Allertec ma w swoijej ofercie leki od a do z na alergię, polecam wypróbować ;)

przez ~Karma,
    2017-10-11 13:43:41

Moje dzieciątko używa allertec i jako matka jestem bardzo zadowolona, bo się obawiałam jakiś skutków ubocznych i marudzenia, ale nic.

przez ~czil,
    2018-04-29 22:58:40

no ja też używam leku Allertec do walki z alergią. jak połknę tabletkę to na pewno wygram z alergią. a oprócz tego czuje się świetnie, bo Allertec nie otumania i nie zamula.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA