REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Alkohol szkodzi w każdej dawce [Badania]

Stawiamy kolejkę temu, kto nie widział za barem tabliczki z ostrzeżeniem: alkohol szkodzi zdrowiu. I drugą każdemu, kogo ta tabliczka powstrzymała przed przywołaniem barmana. Puste hasła nie działają. My nie zamierzamy Cię pouczać. Przedstawimy tylko fakty.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~jskris250,
  2020-12-26 09:13:48

  Taki sam odzew będzie i jest na palenie papierosów. Na paczce mogą być różne napisy. Np. mówiące o szkodliwości palenia na potencję, większą możliwość zachorowania na raka krtani, itp. Nic nie działa. Podobnie jest z piciem alkoholu. Nakazy, zakazy, napisy nie przeszkodzą w dalszym piciu, paleniu. A państwa, nie tylko Polska mają największe profity właśnie ze sprzedaży tych używek. Czy same zrezygnują z ich sprzedaży? Przecież zarabiają na szkodzeniu swoim obywatelom. I co z tego, że pieniądze z podatków idą na leczenie np. nowotworów?

 • avatar zgłoś
  przez ~Rafal,
  2021-01-14 11:15:45

  Bardzo jestem ciekaw - skoro badania pozytywnego wplywu alkoholu na zdrowie sa bledne (obserwacyjne) to zakladam ze udowadnianie negatywnego wplywu na zdrowie polega na przeprowadzeniu dowodu matematycznego (wyprowadzenia jakiegos wzorku ktory to potwierdza) prawda? Nie obserwujemy grupy osob tylko mozemy udowodnic ze dla wszystkich tak sie dzieje? Chcialbym sie dowiedziec jak ten "dowod" jest przeprowadzany?

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA