REKLAMA

Forum - Zdrowie

Alergia? Na co?
    przez ~Adriano26,
    2018-10-21 15:32:27

Ostatnio zauważyłem u siebie jakąś dziwną wysypkę, do tego codziennie męczy mnie katar, a spojówki są podrażnione. Podejrzewam, że jest to alergia. Tylko na co? Zwierzaków nie mam, mieszkam sam, a jesienią raczej nie ma pyłków. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?

przez ~Markus,
    2018-10-21 23:19:44

Według mnie to alergia na roztocza kurzu domowego. Będziesz musiał się przełamać i zacząć regularnie sprzątać. Do tego dobrze by było żebyś pozbył się z mieszkania wszystkich rzeczy, które generują kurz. Warto też zmienić pościel na antyalergiczną. Ja zamawiałem od https://www.alsos.pl/ , bo zawiera allerban, który skutecznie zmniejsza objawy alergii. Nie ma sensu się męczyć. Trzeba szybko przeciwdziałać!

przez ~HubiHurt,
    2018-10-22 08:44:39

Też stawiam na roztocza. Jednak dobrze by było, gdybyś wybrał się jeszcze do alergologa w celu potwierdzenia naszego gdybania. Odnośnie alergii to warto także codziennie wietrzyć mieszkanie. Z resztą możesz to poczytać na blogu , który znajduje się na stronce podanej przez Markusa. Porady są kontrolowane przez alergologów, więc nie można powiedzieć, że są wyssane z palca.

przez ~betaaa,
    2019-09-06 09:16:52

Idź do alergologa! W medistore masz duży wybór, możesz też wykupić pakiet kilkunastu alergenów z tego co pamiętam. Szybka wizyta, szybkie wyniki. Nie czekaj! Powinieneś wiedziec jak najszybciej, co się z Tobą dzieje!

przez ~antoszka,
    2020-02-20 19:51:04

Na katar, przeziębienie, stany grypopodobne Engystol działa bardzo skutecznie. W końcu nie wiadomo, czy to alergia na 100%. Dopóki jej nie wykluczysz/potwierdzisz odpowiednimi badaniami, to nigdy nie będziesz mieć pewności.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA