REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 9 rzeczy, które musisz wiedzieć o raku

Nowotwory budzą tak wielki lęk, że często odbiera nam rozum. Niektóre obiegowe opinie o nich są prawdziwe, ale nie wszystkie. Sprawdź, które informacje należy traktować poważnie, a które z prawdą nie mają nic wspólnego.

Przejdź do artykułu
    przez ~pafii,
    2009-02-11 21:59:20

\'sven\' napisał(-a):Ok, więc jakie masz możliwości masz na myśli?Bleblebleble, może być?

przez ~sven,
    2009-02-11 22:03:51

Nie spodziewałem się więcej...

przez ~pafii,
    2009-02-11 22:36:48

\'sven\' napisał(-a):Nie spodziewałem się więcej...Ba, wiedza kosztuje, a i nie mogę, powiedzieć co czuję, bo Admin pilnuje.

przez ~luki,
    2009-02-11 22:39:14

\'Pafii\' napisał(-a):Ba, wiedza kosztuje, a i nie mogę, powiedzieć co czuję, bo Admin pilnuje.Moze i pilnuje, lecz za byle co nie banuje. Luki

przez ~pafii,
    2009-02-11 22:47:09

\'*Luki*\' napisał(-a):Moze i pilnuje, lecz za byle co nie banuje. LukiWątpię, widzę, że można dostać za "ot pierdoła" i za śmiecenie 760 wyświetleniami w ciągu dnia. Jajka miękkie.

przez ~sven,
    2009-02-13 11:34:33

\'Pafii\' napisał(-a):Bleblebleble, może być?Zastanawia mnie tylko, po co zaczynasz dyskusję skoro zamierzasz ją tak beznadziejnie skończyć.Zabrakło wiedzy?

przez ~pafii,
    2009-02-13 12:37:56

\'sven\' napisał(-a):Zastanawia mnie tylko, po co zaczynasz dyskusję skoro zamierzasz ją tak beznadziejnie skończyć.Zabrakło wiedzy?Nie liczyłeś na więcej, jak dobrze pamiętam. Przewalanie tematu świadomości walki o SIEBIE I WŁASNE ZDROWIE (z wiadomych powszechnie względów) ubliża mojej inteligencji.Wybacz, ciągnij sam.

przez ~sven,
    2009-02-13 12:45:19

Świadomość dbania o zdrowie, a świadomość środków które są dostępne do tego - to już jednak dwie oddzielne sprawy.

przez ~pafii,
    2009-02-13 12:52:57

Z mojej wiedzy wynika, iż środki finansowe nie grają takiej roli jak właśnie "wiedza pacjenta o własnych prawach" i umiejętność ich dochodzenia (naturalnie na drodze pokojowej perswazji). Nie jest to proste, ale FACET musi o tym wiedzieć.

przez ~sven,
    2009-02-13 12:58:17

\'Pafii\' napisał(-a):Z mojej wiedzy wynika, iż środki finansowe nie grają takiej roli jak właśnie "wiedza pacjenta o własnych prawach" i umiejętność ich dochodzenia (naturalnie na drodze pokojowej perswazji). Nie jest to proste, ale FACET musi o tym wiedzieć.Tak, tyle że nie każdy pacjent ma środki na osobiste prywatne realizowanie praw. A na barach NFZ daleko się nie zajedzie, albo będzie się jechało bardzo długo. Poza tym prawo pacjenta, a widzimisię lekarza to oddzielna sprawa. Tak jak choćby niech...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA