REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 5 badań, które musisz sobie zrobić
Zdrowie mężczyzny da się opisać liczbami. I wcale nie musisz być matematykiem, by samemu wyczytać z nich, w jakiej formie jest Twój organizm. Poddaj się 5 prostym badaniom lekarskim, a dowiesz się, czy możesz spać spokojnie, czy musisz natychmiast działać. Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2011-01-15 17:03:58

Zdrowie mężczyzny da się opisać liczbami. Na szczęście, nie musisz być matematykiem, by wyczytać z nich, w jakiej formie jest Twój organizm. Poddaj się 5 prostym badaniom lekarskim, a dowiesz się, czy możesz spać spokojnie, czy musisz natychmiast działać.

przez ~dugi21,
    2011-01-16 12:17:45

Dobry artykuł.Akurat zbliżają mi się badania okresowe to przy okazji załatwie sobię te 5 badań.A co do wysiłku fizycznego to akurat mam to zapewnione w pracy ponieważ pracuję fizycznie.Tylko nie wiem czy taka praca jest dobra na dłuższą metę ponieważ jestem w ruchu 8h(W temperaturze 35C +/- 10c zaleznie czy lato czy zima) a siedze tylko z 15min jak mam przerwę aby coś zjeść.Także i ciśnienie podczas 8h pracy jest wyższe od normalnego i zanim się uspokoi to potrzebuje troche czasu.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA