[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 24 pewne sposoby na stres

Czujesz, że balansujesz na krawędzi i za chwilę polecisz w dół? Masz problemy w pracy albo z żoną lub na koncie pojawił się debet? Opanuj stres, a zobaczysz wszystko w innym świetle. Oto sposoby na szybkie poprawienie nastroju.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-04-15 14:53:35

Czujesz, że balansujesz na krawędzi i za chwilę polecisz w dół? Masz problemy w pracy albo z żoną lub na koncie pojawił się debet? Opanuj stres, a zobaczysz wszystko w innym świetle. Oto sposoby na szybkie poprawienie nastroju.http://www.menshealth.pl/zdrowie/24-pewne-...stres-3413.html

przez ~tytus,
    2013-04-16 16:21:41

Niektóre rady bardzo sensowne, ale czy kropka na telefonie faktycznie pomoże nam na przewlekły stres? Nie do końca chce mi się wierzyć... W stanach przewlekłego stresu powinniśmy sięgnąć na poczatek po ziołowe preparaty - Stabliss, Walerin, Nervosol, u większości to pomoże, a reszta powinna udać się do lekarza, bo życie w nerwach poważnie szkodzi naszemu zdrowiu. Poza tym warto znaleźć swój sposób na rozluźnienie, najlepiej niech to będzie aktywność fizyczna, tu już do wyboru - bieganie, pływanie, sporty walki...

przez ~dregdill,
    2013-04-18 09:46:57

Mój kumpel mimo, że trenował tajski boks, to miał problemy, żeby codzienny stres rozładować na treningach, bywa, taka sytuacja w  życiu mu się zdarzyła. Brał ten Stabliss chyba ponad miesiąc, ale stwierdził, że już nie daje rady, a nie chce wylądować w wariatkowei od razu. Trzeba realnie podejść do problemu i stwierdzić, czy damy sobie radę sami, czy potrzebny nam lekarz. Ja odcinam się od rzeczywistości w wirtualnym świecie gier albo jeżdżac na rowerze, w sumie bez celu. Ale gdybym miał kiedyś tak, że nie ...więcej

przez ~LilPeneros,
    2013-04-18 12:45:43

Na początku warto spróbować bardziej delikatnych metod redukcji stresu takich jak ruch/sport/wysiłek fizyczny (nie ważne co to będzie, bo mogą to być sztuki/sporty/systemy walki, gry zespołowe, siłownia, bieganie, pływanie - to już zależy jaki sport się komuś spodoba) oraz dodatkowo można użyć niektórych ziołowych specyfików.Należy jednak pamiętać, że ziołowe środki działają delikatnie i powoli dlatego nie ma co oczekiwać, że już po zażyciu jednej dawki będzie 100 procentowa poprawa.Poprawiająco na nastrój i ods...więcej

przez ~dregdill,
    2013-04-19 09:34:09

Należy jednak pamiętać, że ziołowe środki działają delikatnie i powoli dlatego nie ma co oczekiwać, że już po zażyciu jednej dawki będzie 100 procentowa poprawa. Zgadza się, mój kumpel jakąs poprawę po Stabliss\'ie stwierdził po jakiś 2 tyg., a całkiem z efektów był zadowolony po ponad miesiącu. To nie sa magiczne tabletki - hop, biorę, problem znika - warto mieć to na względzie. I mimo wszystko pracować nad sobą, uprawiać sporty, odżywiać się prawidłowo - to wszystko ma znaczenie, organizm z niedoborem wit...więcej

przez ~ankaskakanka,
    2017-05-09 14:22:31

mi nerwy uregulowala pierzga pszczela. naprawdę działa przy regularnym stosowaniu i koi nerwy, lepiej niż jakaś melisa. ja zażywam w tabletkach "bee pearl"

przez ~Kamila134,
    2017-07-27 08:24:12

Na stres dobra jest refleksologia stóp. Bardzo zadowala mnie ten zabieg wykonywany regularnie w Maraga Strefa Spa. Uważam, że doskonale niweluje stres i rozluźnia.

przez ~patafil,
    2017-09-25 12:19:46

Oprócz relaksacji polecam na stres wdrożyć do diety picie soków z banana, gruszki i czarnej porzeczki wg. https://terapiasokami.pl/witamina-c-lagodzi-stres. Piję taki sok i rzeczywiście pomaga. Lepsze to niż jakaś chemia w formie tabletek.

przez ~Jarek,
    2018-01-27 18:20:17

Mnie najlepiej wycisza siłownia. Nie ma to jak spora dawka ćwiczeń i zdrowe rozładowanie stresu. Kiedyś, przez krótki okres czasu musiałem brać extraspasminę, żeby doprowadzić pewien projekt do końca ale teraz rozpoczął się nowy rok kalendarzowy i nowe wyzwania.

przez ~kamek,
    2018-01-28 23:12:42

U mnie ostatnio sporo się zwaliło na głowę, zawsze dawałem radę, ale teraz potrzebuję wsparcia, bo po co się męczyć i nakręcać. Dlatego łykam extraspasminę, bo to ziołowy preparat, więc się nie uzależnię i nie chodzę po tym "kołowaty".

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij