[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 12 kroków do mocnych zębów

Wgryźliśmy się dla Ciebie w obiegowe opinie na temat walki o białe i zdrowe zęby. Odsiewając fałszywe informacje od tych prawdziwych, sprawdziliśmy, jak możesz i powinieneś dbać o swoje zęby. Oto porady specjalistów, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2015-08-25 09:44:52

Wgryźliśmy się dla Ciebie w obiegowe opinie o walce o zdrowe zęby, żebyś nie musiał kupować karty stałego klienta u dentysty. Sprawdziliśmy, jak możesz - i powinieneś - dbać o zęby, odsiewając fałszywe informacje od prawdziwych. Oto porady specjalistów.<br /><br /><a href="/zdrowie/12-krokow-do-mocnych-zebow,2843,1"></a>

przez ~alekss,
    2015-11-19 23:03:51

Dla mnie zmiana nastąpiła, gdy przerzuciłem się ze szczoteczki elektrycznej na soniczną, konkretnie panasonika. Czyści zęby jak typowa elektryczna czyli dokładnie i szybko, ale jest od tych standardowych dużo bardziej delikatna

przez ~MironSach80,
    2016-02-25 07:45:17

Zgadzam się z przedmówcą.Soniczka szczoteczka to moim zdaniem wynalazek XXI. Jednak u Mnie jeszcze jedna sprawa wpłynęła na lepszą \'kondycję\' moich zębów. Zmieniłem lekarza stomatologa. Nigdy za specjalnie nie skupiałem się nad profilaktyką, tym co powinno być podstawą. Nawet w tych poradach, które są zamieszczone wyżej, można wywnioskować, jak ważny jest to element higieny. Dlatego fajnie, że takie porady się pojawiają, jednak nie powinniśmy zapominać o profilaktyce i kontrolach.

przez ~Czaplik,
    2017-01-18 11:21:00

Każdy mężczyzna powinien mieć zdrowe i piękne zęby! Nawet najdroższe ubranie nie będzie tak przyciągać wzroku innych, jak piękny uśmiech właśnie! Ja o swój dbam regularnie chodząc na półroczne przeglądy do White dental clinic na Żeromskiego :)

przez ~Tomek,
    2017-04-25 15:07:32

Wiedziałem o tym wszystkim dużo wcześniej dzięki mojemu zaufanemu dentyście z CMPdent, który zawsze służy pomocą. Piję dużo kawy i wcześniej myłem zęby, zaraz piłem kawę. Wiadomo, chciałem być zadbany i nie ospały. Teraz się pilnuję, jeśli umyję zęby nie piję kawy tylko jakieś pół godziny po dlatego, że boję się szybkich przebarwień. Co do mycia po jedzeniu - rano praktycznie pierwsze co to u mnie mycie zębów, później ogólna higiena i dopiero śniadanie. Co do reszty posiłków żuję gumę do żucia przez kilka minut ...więcej

przez ~Prowital,
    2017-07-17 22:47:57

Najważniejsze zasady dbania o zęby są tutaj http://prowital.pl/jak-prawidlowo-dbac-o-zeby/

przez ~Jakub,
    2017-07-31 16:52:03

Gdy mi krwawiły dziąsła, udałem się do krakowskiego Dental Park’u. Tam, dowiedziałem się, przyczyną problemu jest… kamień nazębny! Ściągnięto mi go i zalecono korzystanie ze szczoteczki elektrycznej – poinstruowano mnie także, w jaki sposób o zęby dbać, aby w przyszłości nie dopuścić do takiej sytuacji.

przez ~Krzysiek,
    2017-12-01 15:50:04

Gumą do żucia wcale się zębów nie ochroni, od gumy to plomby mogą wypaść. Ja ich unikam. Zamiast tego wolę przekąsić marchew albo najzwyczajniej w świecie pójść do toalety i umyć zęby. Zestaw szczoteczka + pasta do zębów mam zawsze przy sobie, dużo miejsca mi nie zajmuje. Widzę, że cmp dent jest coraz bardziej znany. Ja chodzę do pana Radosława, super specjalista, zębiska mam jak nowe.

przez ~antek,
    2018-08-27 11:21:13

Ja właśnie od niedawna biorę suplement acidolac dentifix z ksylitolem, witaminą D i bakteriami kwasu mlekowego, bo mam szkliwo w kiepskim stanie i chcę je wzmocnić

przez ~jolo,
    2018-09-30 11:23:05

Muszę się więcej dowiedzieć o tym suplemencie na zęby, bo ostatnio zauważyłem, że mam na paru popękane szkliwo i chyba potrzebuję czegoś na wzmocnienie zębów

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij