REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

zagadać w autobusie
    przez ~yszty,
    2010-03-10 18:34:46

Witam wczoraj był dzien kobiet jak wiadomo. Od pewnego czasu widziałem, że autobusem jezdzi ze mną dziewczyna która bardzo mi się podoba mimo, ze nie jest jakąś tam boginią piękności i w ogóle. z jej gestów to samo mogę odczytać, nie mamy ani wspolnych znajomych ani nic. wiem tylko że zawsze jeździ w poniedziałki tym samym autobusem co ja i uczy się niemieckiego siedząc, ostatnio podsuneła mi się zeby zrobić mi miejsce, w sumie to już wiem jak mam do niej zagadać tekst typu "dzisiaj się nie uczysz z niemca&...więcej

przez ~alek,
    2010-03-10 18:50:14

Masz ją na nk ? Pięknie, dodałeś ją bo jeździsz z nią w autobusie? Po drugie pewnie znasz jej imię więc już jest łatwiej.Nie wiesz jak zagadać? - Albo podchodzisz i mówisz tani tekst typu : Obserwuje Ciebie już od pewnego czasu i doszedłem do wniosku że warto się zapoznać , zauroczyłaś mnie swoim wdziękiem więc grzechem było by nie podejść - Podchodzisz i zaczynasz rozmowę że jesteś zdesperowany i potrzebujesz pomocy z niemieckim A że widziałeś że uczy się niemieckiego więc nie jest głupia i prosisz o pomoc.- ...więcej

przez ~bobas,
    2010-03-10 19:10:31

Dzien kobiet byl przedwczoraj

przez ~nick,
    2010-03-10 19:26:33

ważna jest pewność siebie oraz haczyk (od czego zacząć rozmowę). ten niemiecki Ci ułatwia sprawę, alek podsunął Ci dobre pomysły więc do dzieła. nie dodawaj jej do znajomych ani nie pisz do niej na naszej-klasie, facebooku czy na gg bo to nie punktuje. a chyba zależy Ci żeby laska była impressed, no nie?

przez ~yszty,
    2010-03-10 19:31:58

no właśnie nie dodałem jej tylko znalazłem jej profil i na ukrytym podglądałem Modlę się żeby jechała w poniedziałek ze mną autobusem, specjalnie pojade pozniejszym do szkoły jak dzisiaj Chyba zrobię tak, że wysiądę z nią razem na przystanku '' hej nie znamy się? nie? to najwyzszy czas się poznać bo coś tam jezdzimy razem ehehehe '' podobno fajna dziewczyna z tego co mi kolega mówił, a coś mnie do niej ciągnie chyba bardziej styl niż wygląd

przez ~nick,
    2010-03-10 19:33:45

CYTAT(yszty @ 10-03-2010, 20:31) hej nie znamy się? nie? to najwyzszy czas się poznać bo coś tam jezdzimy razem ehehehe ''radziłbym trochę mniej zobowiązująco, bo będzie konsterna albo przypał

przez ~maras86pl,
    2010-03-10 19:51:27

CYTAT(yszty @ 10-03-2010, 18:34) Witam wczoraj był dzien kobiet jak wiadomo. Od pewnego czasu widziałem, że autobusem jezdzi ze mną dziewczyna która bardzo mi się podoba mimo, ze nie jest jakąś tam boginią piękności i w ogóle. z jej gestów to samo mogę odczytać, nie mamy ani wspolnych znajomych ani nic. wiem tylko że zawsze jeździ w poniedziałki tym samym autobusem co ja i uczy się niemieckiego siedząc, ostatnio podsuneła mi się zeby zrobić mi miejsce, w sumie to już wiem jak mam do niej zagad...więcej

przez ~magdalena,
    2010-03-10 19:52:30

"Heloł wi hajst du?""wie gejts?"(Boże dzięki Ci za to, że w czasach mojej wczesnej młodości internet nie był zastepczym mózgiem, poradnią psychologiczną, ginekologiczną, urologiczną (... ), miejscem randek, nie istniała nk, ani facebook (...) amen.)

przez ~bartos,
    2010-03-10 19:58:03

CYTAT(maras86pl @ 10-03-2010, 20:51) przepraszam...jaka konkluzja tego wątku?? nie odnalazłem...kolega być może chciał się pochwalić i oczekuje komentarzy ; )

przez ~yszty,
    2010-03-10 20:07:15

nie bartos [usuniete z powodu narudzenia 2pkt. regulaminu], nie zawsze masz ochotę rozmawiac z kimś nieznajomym z autobusu dlatego też pytam się was o wasze rady może mieliscie podobne przypadki, nie potrzebne mi sa wasze komentarze ale z kimś muszę porozmawiac

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA