[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

zachowanie bylego chłopaka...
    przez ~plus2akowa,
    2015-09-18 11:25:23

Panowie potrzebuje pomocy aby zrozumieć zachowanie mojego ex. Byliśmy ze sobą 3 lata, odeszłam od niego pół roku temu, zostawiłam wszystko i wyprowadziłam się do innego miasta. Odcielam się całkowicie, zero kontaktu z nim ze wspolnymi znajomymi, tylko 3 osoby wiedziały co się ze mną dzieje. Przez pierwszy tydzień po odejściu miałam od niego telefony i SMSy z pretensjami o pierdoly, to zostawiłas tu, tego nie mogę znaleźć, fajne zdecia dodałas na portal społecznościowy ale to mnie nie rusza itd itp. Widząc brak m...więcej

przez ~simple,
    2015-09-18 12:09:12

Psy szczekają - karawana idzie dalej. Rób swoje bez oglądania się za siebie. Polepszy to Twoje samopoczucie jak zrozumiesz motywy postepowania byłego?Według mnie kilka słów scharakteryzuje go : zawiść, nastawienie na siebie, nie pogodzenie się ze stanem rzeczy, utajony charakter wszy.  dziękuje za uwagę.

przez ~Pinker,
    2015-09-18 12:10:54

Trochę to dziecinne... ego, które musi być dowartościowane poprzez udowadnianie czegoś tobie, że ma dziewczynę, że jest wielce szczęśliwy i robi wszystko, byś żałowała waszego rozstania. Jeśli sytuacja obecnie nadal się rozwija, to myślę, że spróbuje ci popsuć jedynie opinie, bowiem gorsze rzeczy to jakieś napady, gwałty, kradzieże itp A pewnie do takowych zdolny nie jest. Możesz tylko pośmiać się z tego, że prawdopodobnie on zawsze taki był i teraz to wychodzi na jaw. Najlepiej ostrzeż osoby, które mogą ucierpieć, że jest to zemsta byłego i by go nie słuchali. 

przez ~Saint,
    2015-09-18 13:33:39

Panowie potrzebuje pomocy aby zrozumieć zachowanie mojego ex. Byliśmy ze sobą 3 lata, odeszłam od niego pół roku temu, zostawiłam wszystko i wyprowadziłam się do innego miasta. Odcielam się całkowicie, zero kontaktu z nim ze wspolnymi znajomymi..... Jeżeli chcesz zrozumieć, co może dziać się w jego głowie, to poczytaj o etapach jakie będzie przechodził eks w upływającym czasie, przykładowy link na końcu. Trzy lata to już kawał czasu, i można się mocno zżyć z partnerką, ale także to czas kiedy, mija chemiczn...więcej

przez ~truth86,
    2015-09-18 17:53:43

Byliśmy ze sobą 3 lat Koniecznie zastanów się dlaczego potrzeba było aż tyle czasu by wyszło iż chłopak nie nadawał się do związku Generalnie to facet powinien być absolutnie przekonany że związek ma sens i ma przyszłość i ewentualne różnice powinny wyjść max po paru miesiącach rozstając się w neutralnej atmosferze Niestety nie wszyscy są tacy więc jako dziewczyna też musisz zwracać uwagę czy facet jest tym liderem czuwającym że wszystko jest ok, czy coś trzeba naprawić 

przez ~Beozar,
    2015-09-18 18:27:55

Jak dla mnie twój facet stara się wzbudzić w Tobie zazdrość, pokazać się z jakaś laską, żebyś \"zrozumiała co straciła\"  i zastanawiała się nad tym, czy na pewno dobrze zrobiłaś zostawiając go. No i przy okazji zatruć Ci życie, żebyś cierpiała za to, że tak po prostu zostawiłaś go po 3 latach :P w końcu się znudzi, nie będzie ci tego robić w nieskończoność, zajmij się sobą, widać że jesteś osobą ogarnięta i wykształconą, a teraz pewnie zauważasz, że ten typek nie był dla Ciebie, skoro po zerwaniu nie umie ...więcej

przez ~Przemek1991,
    2015-09-19 10:36:36

Po co on to robi? Dlaczego jeszcze po takim czasie zatruwa mi zycie choć ma nowe ognisko domowe? Czy czegoś mogę się jeszcze z jego strony spodziewać? Staram się to zrozumieć aby być gotowa na ewentualne nowe newsy na swój temat i spokojnie przejść kolo tego szponcenia  Chce wzbudzić w Tobie zazdrość i najzwyczajniej w świecie napsuć trochę krwi, tak dla zasady, taki gatunek, tego nie zmienisz. Rób swoje, nie daj się prowokować, olewaj temat, po pewnym czasie znudzi mu się takie zachowanie. Wytrwałości koleżanko ;) 

przez ~plus2akowa,
    2015-09-19 13:53:37

Drodzy Panowie bardzo dziękuję, za opinie porady i ciepłe słowa. Jeśli chodzi o opinie na temat tego człowieka to trafiliście w sedno, dlatego też odeszłam. Jest to człowiek zapatrzony w siebie, mierzy innych przez pryzmat korzyści a nie wartości czy uczuć. Owszem wina leży tez po mojej stronie, nie dałam wejść sobie na głowę, wiedziałam czego chce od zycia i mówiłam o tym, niestety każda rozmowa kończyła się kłótnia. Stwierdziłam ze jeżeli nie jestem na tyle dla niego dobra aby mu się chciało, aby wspólnie ...więcej

przez ~lilian nikky,
    2019-06-22 05:18:35

Nazywam się Lilian N. To bardzo radosny dzień w moim życiu z powodu pomocy, jaką dr.saguru mi udzielił, pomagając mi odzyskać mojego byłego męża za pomocą magii i zaklęcia miłosnego. Byłem żonaty przez 6 lat i to było tak straszne, ponieważ mój mąż naprawdę mnie zdradzał i szukał rozwodu, ale kiedy natknąłem się na e-mail Dr.saguru w Internecie, w jaki sposób pomógł tak wielu ludziom odzyskać swój ex i pomóc naprawić związek. i spraw, aby ludzie byli szczęśliwi w ich związku. Wyjaśniłem mu swoją sytuację, a pote...więcej

przez ~Czar miłości,
    2019-08-06 00:43:35

Zaklęcie Dr.Kwale sprowadziło moją eks z powrotem na moje ramiona w ciągu 48 godzin, a radość w moim sercu sprawia, że chcę teraz powiedzieć całemu światu o wielkiej miłości rzucającej zaklęcia Dr.Kwale. oto jego bezpośredni kontakt, możesz skontaktować się z nim na Whats App +2348056141089, a jego e-mail to kwaletemple@gmail.com skontaktuj się z nim, a on połączy twoje zerwane relacje, tak jak moje, dzięki ...

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij