REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

wyjazd za granice, rozłąka
    przez ~xoxo,
    2015-04-22 09:18:15

Siema, sprawa jest taka, że z miesiąc temu miałem możliwość wyjazdu na miesiąc do stanów do rodziny, moja dziewczyna miała mieć niby podobną(też miesiąc)ofertę mieć bo rok temu miała jechać(nie byliśmy wtedy razem), ale nie skorzystała i podejrzewała, że teraz też rodzina jej to zaproponuje, ale jeszcze jej nie zaproponowała a ja miałem oferte wyjazdu, ale napisałem jej, że dla mnie miesiąc to za długo i że jej nie zostawię i odrzuciłem ofertę wyjazdu, po czym ona sama od siebie napisała, że w takim razie w waka...więcej

przez ~xoxo,
    2015-04-22 09:34:58

A i mamy po 18 lat

przez ~Avee,
    2015-04-22 09:40:15

W sumie jesteś i młodzi i chęć zwiedzania świata jest oczywista. Ona troche sie wypiela na ciebie bo powiedziała jedno a chce zrobic drugie. Niby szansa jeden na milion ale slowo droższe od pieniędzy... Porozmawiaj z nią czemu nagle zmienila decyzje.

przez ~xoxo,
    2015-04-22 11:13:44

Rozmawiałem, powiedziała że wtedy się nie spodziewała propozycji i tylko tak powiedziała, że ja teraz wszyscy namawiają, niby rozumiem że chce, ale ja miałem taką samą sytuacjie i ja nie pojechałbym a ona tak, w dodatku to co powiedziała mnie boli bo tak jakby mnie oszukala, zapewniała co innego, a gdy jej powiedziałem że zachowała się egoistycznie trochę mówiąc jedno a potem zmieniając decyzję to powiedziała że ja wyzywam i jestem bezczelny, właśnie ten fakt mi najbardziej przeszkadza że te słowa miesiąc temu b...więcej

przez ~bijuu,
    2015-04-24 16:09:27

Jedź i nie patyczkuj się za bardzo. Jak kocha to poczeka a jak nie poczeka to w USA jest opcja znalezienia o wiele lepszych i bardziej kolorowych kwiatuszków ;)

przez ~Przemek1991,
    2015-04-25 11:27:07

Jedź i nie patyczkuj się za bardzo. Jak kocha to poczeka a jak nie poczeka to w USA jest opcja znalezienia o wiele lepszych i bardziej kolorowych kwiatuszków ;) Uuu kolego... Amerykańskie dziewoje nie umywają się do Naszych (celowo z dużej litery), kobiet, które wszak są najpiękniejsze dla świecie :D

przez ~FreeDarkiga,
    2015-04-25 17:18:49

kobiet, które wszak są najpiękniejsze dla świecie :D  Pls... Hiszpania, Brazylia, Kanada, Japonia...I można dalej wymieniać.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA