[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Frustracja.
    przez ~najlepiejkk,
    2015-01-10 14:38:40

Cześć, piszę bo już tracę wiarę w cokolwiek, chyba zostanę sam. Mam 24 lata, skończyłem studia, pracuję. Jestem normalnym ogarniętym człowiekiem bez żadnych ułomności.  Zakochałem się w nie odpowiedniej dla mnie osobie. Zwodziła mnie lub rzeczywiście chciała. Nie wiem, nie istotne. Było minęło, trzeba ruszać dalej. Jak skończyłem studia to zmniejszył się przemiał ludzi z których można wybierać. Spróbowałem skorzystać z kilku portali randkowych w celu poznania jakiś dziewczyn. Na daremne moje ...więcej

przez ~Fizofolek,
    2015-01-10 15:10:12

Najpierw się    p i e r d o l n i j    w łeb chłopie i  dalej co następuje: Przestań wyzywać od szmat i tym podobnych, bo porócz tego, że obrażasz tutaj ludzi to tworzysz w swojej podświadomości samospełniające się sytuacje i faktycznie bedziesz na takie kobiety trafiał.  Na odległość wali od Ciebie desperacją - kobieta od razu Cię skreśla  Najpierw stwórz i zapracuj sobie na ciekawe życie, wtedy kobiety będą walić do Ciebie oknami i drzwiami - będziesz...więcej

przez ~najlepiejkk,
    2015-01-10 15:13:41

Oceniasz mnie po całości, a kompletnie nie znasz.

przez ~ONA_ONA,
    2015-01-10 16:32:12

Ja przedstawię to z mojego punktu widzenia, ponieważ siedziałam na takim portalu. Rozmawiałam z setkami mężczyzn, a spotkałam się z około 10 (gdzie tylko jeden podczas spotkania zrobił na mnie mega wrażenie) w przeciągu mniej więcej roku. I powiem, ze to jest mega loteria i przesiew. U mniej najczęściej znajomość kończyła się po pierwszej rozmowie, bo:1) mężczyzna był zbyt nachalny2) przedstawiał się w super hiper świetle, jaki to on wspaniały i dziwne, że żadna go nie chce3) był zbyt ciekawski, dociekliwy,...więcej

przez ~najlepiejkk,
    2015-01-10 17:08:37

Ja przedstawię to z mojego punktu widzenia, ponieważ siedziałam na takim portalu. Rozmawiałam z setkami mężczyzn, a spotkałam się z około 10 (gdzie tylko jeden podczas spotkania zrobił na mnie mega wrażenie) w przeciągu mniej więcej roku. I powiem, ze to jest mega loteria i przesiew. U mniej najczęściej znajomość kończyła się po pierwszej rozmowie, bo:1) mężczyzna był zbyt nachalny2) przedstawiał się w super hiper świetle, jaki to on wspaniały i dziwne, że żadna go nie chce3) był zbyt ciekawski, dociekliwy,...więcej

przez ~Fizofolek,
    2015-01-10 17:26:34

Nie szukaj na siłę kobiety....... Nic na siłę nie wychodzi dobrze... Dopiero jak odpuścisz, pozbędziesz się tego całego stresu i nachalnego muszę. to Twoje ciało się odpręży, a co za tym idzie nastąpi łańcuch cudownych zdarzeń... Usuń ze swojego życia uczucie pogardy, nie oceniaj ludzi - to nie twoja rola...pogarda niszczy tylko Ciebie....  Skoro mówisz, że nie masz za bardzo okazji, aby zagadać do kobiety to ja Ci powiem, że codziennie na pewno możesz zagaić do paru kobiet, na pewno...wszędz...więcej

przez ~ONA_ONA,
    2015-01-10 17:37:18

Spoko, ja też w mam określone typy i szukam wg. tych kryteriów, ale nie każdy ma napisane czole jaki jest. Stawiacie mnie jednak na forum w negatywnym świetle, nawet mnie nie znając. Każdy szuka kogoś, kto mu odpowiada w największym procencie, a tutaj taki problem, że nawet nikt się nie daje poznać. No i kółko się zamyka. Nie jestem muskularny, dbam o formę, jeżdże na rowerze po mimo nawet takiej pogody (wiosny jaką mamy tej zimy), chodzę na basen dwa razy w tygodniu. Odżywiam się zdrowo, nie uznaję fast foodów...więcej

przez ~najlepiejkk,
    2015-01-10 17:39:20

Nie szukaj na siłę kobiety....... Nic na siłę nie wychodzi dobrze... Dopiero jak odpuścisz, pozbędziesz się tego całego stresu i nachalnego muszę. to Twoje ciało się odpręży, a co za tym idzie nastąpi łańcuch cudownych zdarzeń... Usuń ze swojego życia uczucie pogardy, nie oceniaj ludzi - to nie twoja rola...pogarda niszczy tylko Ciebie....  Skoro mówisz, że nie masz za bardzo okazji, aby zagadać do kobiety to ja Ci powiem, że codziennie na pewno możesz zagaić do paru kobiet, na pewno...wszędz...więcej

przez ~najlepiejkk,
    2015-01-10 17:54:22

Powiem tak, że takich zainteresowań jak Ty kolesi ma wiele. Postaw się też w sytuacji dziewczyny, gdzie pisze do niej około 10 dziennie, albo nawet i więcej (im bardziej atrakcyjna laseczka na zdjęciu tym więcej wiadomości) i każdy pisze to samo, ten sam oklepany tekst. Aż się nie chce odpisywać takim ludziom. Ja lubiłam jak facet napisał coś innego, szalonego, ciekawego. Z tymi Kiepskimi i kryminalistami dałam jako przykład. Ja np nie umówię się z palaczem (no chyba, że w innych kwestiach jeste...więcej

przez ~LilPeneros,
    2015-01-10 17:57:51

Autorze tematu - wysłałem Ci prywatną wiadomość.Przewiń stronę forum do góry i tam znajdziesz taki czerwony punkcik - kliknij w niego i odczytaj wiadomość.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA