REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

problemy... studniówkowe ;S ?
    przez ~pacjent,
    2009-12-09 16:54:42

Heh, macie ostre rozkminy. Łatwiej było by pomóc Ci w wyborze gdybyś podesłał portfolio tych lasek i profil psychologiczny. Albo poszukaj partnerki na NK. Z pośród 300 znajomych na pewno znajdziesz ta jedyną...na tą noc.

przez ~dansemacabre,
    2009-12-10 07:33:31

te problemy dzikich nastolatków co raz bardziej mnie przerażająteraz nawet dobrobyt czyt. 2 laski to problem jak sam [beeep]Pirat lepiej skup się na tym technikum podgoń średnią a laski zostaw

przez ~romeo18,
    2009-12-10 08:11:29

CYTAT(DanseMacabre @ Dec 10 2009, 8:26 AM) te problemy dzikich nastolatków co raz bardziej mnie przerażająteraz nawet dobrobyt czyt. 2 laski to problem jak sam [beeep]Pirat lepiej skup się na tym technikum podgoń średnią a laski zostawOjcze Łukasz "DanseMacabre" gdy laski wszędzie, a hormony buzują to nawet książka do religii się z czymś kojarzy, niemożna się skupić na nauce. A ta dzisiejsza młodzież to takie zło, szczególnie dziewczyny zainteresowanych odsyłam do artykułu z bieżącego WPROST jest tam też o nowym leku na przedwczesny wytrysk POLECAM

przez ~dyskrecja,
    2010-01-12 11:25:12

Tak czy inaczej cokolwoek nie zrobisz,jedna ze stron (w tym przypadku dziewczyna) będzie pokrzywdzona. Tak wiec nie ma idealnego wyjścia z tej sytuacji a to tylko studniówka. Wiesz co bym zrobił na Twoim miejscu?? Poszedł z tą z która ładniej wyglądam na zdjęciu.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 4 z 4
REKLAMA