REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

problemy... studniówkowe ;S ?
    przez ~19dawid90,
    2009-12-08 22:33:23

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Zawracam się z prośbą o radę w chol***nie pokręconej sprawie do kwadratu. A więc zaczynając od początku...Pewnego dnia, jakiś tydzień temu na potrzeby szkoły musiałem przyjść w gajerze. Trochę tam się w nim po szkole pokręciłem a wiadomo, że garnitur facetowi uroku dodaje. No i po wszystkim już na n* zastała mnie wiadomość "w realu lepiej Ci w garniaku jak na zdjęciu". Napisała Iza, pierwsza technikum i tak sobie pisaliśmy itd. Wymieniliśmy się nr gadu (sama zap...więcej

przez ~sven,
    2009-12-08 22:45:11

No Panowie, mamy wysyp porad dla czytelników bravo, którzy kupili sobie w Tesco hantle i zaczęli dbać o bicepsy i kupować MHJa powiem tyle - 80% problemów poruszyłem na swoim blogu.Link w sygnaturze.Tam znajdziesz jedyne słuszne informacje.

przez ~romeo18,
    2009-12-08 22:52:52

CYTAT(pirat @ Dec 8 2009, 23:26 PM) Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Zawracam się z prośbą o radę w chol***nie pokręconej sprawie do kwadratu. A więc zaczynając od początku...Pewnego dnia, jakiś tydzień temu na potrzeby szkoły musiałem przyjść w gajerze. Trochę tam się w nim po szkole pokręciłem a wiadomo, że garnitur facetowi uroku dodaje. No i po wszystkim już na n* zastała mnie wiadomość "w realu lepiej Ci w garniaku jak na zdjęciu". Napisała Iza, pierwsza technikum i tak sobie pisa...więcej

przez ~19dawid90,
    2009-12-08 23:03:59

rozumiem, że musiałeś... niczego nie wymagam. Chciałem poznać opinie co byście zrobili na moim miejscu. Zostawić jedną na koszt drugiej. Bo chyba, też to jakiś znak jeśli wyskakuje dziewczyna z zaproszeniem na studniówke.

przez ~sven,
    2009-12-08 23:10:32

Żaden znak...

przez ~romeo18,
    2009-12-08 23:13:00

CYTAT(pirat @ Dec 8 2009, 23:56 PM) rozumiem, że musiałeś... niczego nie wymagam. Chciałem poznać opinie co byście zrobili na moim miejscu. Zostawić jedną na koszt drugiej. Bo chyba, też to jakiś znak jeśli wyskakuje dziewczyna z zaproszeniem na studniówke.Hmmm... jak dziewczyna wyskakuje z zaproszeniem na studniówkę toa JEST DESPERATKĄ KTÓRA NIEMA Z KIM IŚĆ A TY AKURAT SIĘ TRAFIŁEŚ I NIEZŁE CIACHO Z CIĘ b SPODOBAŁEŚ SIĘ JEJ I NIEZŁE CIACHO Z CIĘ Zaproszenie na studniówkę to nic za bardzo szczególnego....więcej

przez ~psyho89,
    2009-12-08 23:15:50

CYTAT(sven @ Dec 9 2009, 0:03 AM) Żaden znak...Ja na Twoim miejscu tak bym zagrał przed obiema, że jedną i drugą bym bzyknął. To chyba jedyna niesarkastyczna wypowiedź w tym temacie. Ale żeby nie było za słodko : Stary - odstaw te hantle i MH. Nie żeby to było dobre, ale zwyczajnie nie wstrzeliłeś się...

przez ~19dawid90,
    2009-12-08 23:15:50

dobra, dzięki, zrozumiałem... zobaczę jak sprawa się potoczy...

przez ~psyho89,
    2009-12-08 23:17:23

CYTAT(pirat @ Dec 9 2009, 0:08 AM) dobra, dzięki, zrozumiałem... zobaczę jak sprawa się potoczy...Oj ale bez foszków Odgryź się - to zatwardziali zawodnicy ale też mają słabe punkty

przez ~19dawid90,
    2009-12-08 23:17:44

CYTAT(Waldemar @ Dec 9 2009, 0:08 AM) Ja na Twoim miejscu tak bym zagrał przed obiema, że jedną i drugą bym bzyknął. To chyba jedyna niesarkastyczna wypowiedź w tym temacie. Ale żeby nie było za słodko : Stary - odstaw te hantle i MH. Nie żeby to było dobre, ale zwyczajnie nie wstrzeliłeś się...spoko;D

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA