REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

problem milosny - zdrada
    przez ~zion,
    2009-12-31 00:00:15

Witajcie, Jestem Marcin, mieszkam w Lublinie, mam 17 lat... Więc... Założyłem ten temat, ponieważ pilnie potrzebuję pomocy... Nie wiem co robić. Mam wspaniałą dziewczynę, wszystko było dobrze do chwili gdy nagle się pojawił jej były (o którym nigdy nie słyszałem, nic nie mówiła. Chłopak ma problemy, zarówno z alkoholem, papierosami jak i chyba narkotykami, wpadł w złe towarzystwo. A ona ma bardzo dobre serce.. chce mu pomóc. Czuję się odepchnięty... Cały czas o nim gada, pisze z nim, nawet na naszych spotkania...więcej

przez ~pagier,
    2009-12-31 00:30:13

...ta kulka to chyba by się jemu należała, bo coś mi się wydaje, że to jakiś cwaniaczek jest. Moja rada jest taka: powiedz jej spokojnie (ale naprawdę spokojnie ) ze nie podoba ci się taka sytuacja. Zobaczysz jak zareaguje. Jeśli nie za wiele się zmieni w ich relacjach to zacznij ją kontrolowanie "olewać", a przynajmniej niech tak myśli...myślę, że zareaguje na to zdrowym oburzeniem, które defakto może pomóc, a ty będziesz miał ręce czyste bo postawiłeś sprawę jasno. powodzenia

przez ~Borys,
    2009-12-31 03:25:15

CYTAT(Zion @ Dec 30 2009, 23:53 PM) Witajcie, Jestem Marcin, mieszkam w Lublinie, mam 17 lat... Więc... Założyłem ten temat, ponieważ pilnie potrzebuję pomocy... Nie wiem co robić. Mam wspaniałą dziewczynę, wszystko było dobrze do chwili gdy nagle się pojawił jej były (o którym nigdy nie słyszałem, nic nie mówiła. Chłopak ma problemy, zarówno z alkoholem, papierosami jak i chyba narkotykami, wpadł w złe towarzystwo. A ona ma bardzo dobre serce.. chce mu pomóc. Czuję się odepchnięty... Cały czas o nim ...więcej

przez ~patero,
    2009-12-31 08:50:22

CYTAT(Borys @ Dec 31 2009, 4:18 AM) Ja to widzę tak. Przede wszystkim ZACHOWAJ ZIMNĄ KREW i nie daj poznać po sobie, jak Cię to denerwuje, choć wiem że na twój młody wiek to będzie trudne. Wszelki gniew będzie świadczył o twojej małej pewności siebie i słabości, co może rozdrażnić i rozczarować partnerkę, że sobie takiego słabego partnera dobrała. Jeśli Twoja dziewczyna sama decyduje o spotkaniach z ex i Ci o tym zawiadamia, powiedz coś w stylu "widzę że zdecydowałaś, więc nie będę Cię do niczego p...więcej

przez ~zion,
    2009-12-31 10:05:59

Dziękuje wam za szczere odpowiedzi. Na niektóre z nich wpadłem, ale nie byłem pewny czy są dobre. Dziękuje. Zaproponuję jej spotkanie w trójkę i zobaczymy jak będzie. A co do spotkanie z koleżankami to bardzo była zaniepokojona i pytała się mnie czy jakby coś się stało to czy bym jej o tym powiedział. Martwi się. To chyba dobrze. Rozmawiałem z nią ponownie o nim. Myślę ze zrozumiała ze on ją nachalnie podrywa. Odparła ze niepotrzebnie bo ma przecież mnie

przez ~vitalerror,
    2009-12-31 10:14:34

Masz prawo być zazdrosny i zaniepokojony. Dziewczyny często idealizują swoich byłych partnerów szczególnie jeśli to one były zostawione. Dodatkowo lubią czuć się potrzebne i koleś to wykorzystuje... Przyjaźń między kobietą i mężczyzną najczęściej ma jakiś podtekst. Niestety jesteś w ciężkiej sytuacji. Rady Borysa i I know są bardzo dobre, spróbuj też sprawić by czuła się bardziej potrzebna, bo widać uważa Cię za silnego i nie potrzebującego pomocy. Kobiety uwielbiają czuć się potrzebne - wykorzystaj to. Nie wiem...więcej

przez ~shaq44,
    2009-12-31 12:26:02

Z punktu widzenia nieco starszego, żonatego już kolegi sprawa wygląda tak:1. To może być zwykły dupek, któremu się przypomniało, że z twoją dziewczyną było mu kiedyś dobrze.. Umów się z nim sam na sam i wybadaj sprawę... Powiedz otwartym tekstem, że Ci na niej zalezy, ale bez szału i nerwów. Jeśli facet ma choć 20 IQ odpuści. Jeśli nie zostaje Ci być lepszym od niego, a jeśli dziewczyna odejdzie i wybierze jego, jej a nie twoja strata.2. Zapytaj jej o szczegóły, gdy byli razem. Obserwuj jak się zachowuje w czasi...więcej

przez ~chaken,
    2010-01-03 15:05:39

Padła tu masa dobrych pomysłów. Najlepszy według mnie to to żebyś spotkał się z tym kolesiem . Tylko tak jak było tu napisane spokojnie bez zbędnej napinki. Musisz okazać pewność siebie .Osobiście to bym wybrał. Chyba że dobrze znasz jej jakieś koleżanki można pokusić się o prowokacje jakąś... tylko jest to opcja ryzykowna, ponieważ jak wyjdzie na jaw taka próba może być afera o brak zaufania ; )W każdym bądź razie , masz z czego wybierać ; )

przez ~afroman,
    2010-01-03 16:34:56

Faktycznie , jest w czym wybierać ,jednak jak dla mnie brakuje tutaj jednego, opinii kobiety. Dzięki temu mógł byś wybrać najlepsze rozwiązanie , popatrzeć na to z jej perspektywy .

przez ~zion,
    2010-01-03 20:32:43

Opinia kobiety by się zdecydowanie przydała. Porozmawiałem z nią poważnie jeszcze raz o tej całej sytuacji...Dowiedzialem się ze ona chciała nas kiedyś poznać ale ten cwaniaczek nie chciał... najwyraźniej się mnie boi ;p Bez względu co ten gostek będzie działać, on będzie dalej ze mną i mnie nie opuści dla byle jakiego... Jestem dla niej najważniejszy.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA