REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

poważne pytanie
    przez ~pafii,
    2009-10-07 09:15:16

CYTAT(timbo @ Sep 14 2009, 22:04 PM) powiedzcie mi szczerze. wolicie mieć dziewczyne bardzo doświadczoną w seksie czy taką która dopiero raczkuje w tym temacie? (mowie tu o dziewczynie z którą regularnie spedzacie czas, a nie tylko sie kochacie). Moja jest doświadczona, seks jest świetny, ale strasznie przeszkadza mi to, ze miała kilku gosci przede mną. (przypuszczam ze ok 7). jakie jest wasze zdanie?A jakie, tak naprawdę ma to znaczenie?Od Ciebie zależy, jaka będzie i jaką się stanie. Doświadczenie i t...więcej

przez ~saviours,
    2009-10-10 14:48:00

Hehehe WIDZISZ TIMBO nikt nie uświadomi cię lepiej niż KTOŚ KTO PRZECHODZIŁ TO SAMOTERAZ ODPOWIEDŹ NA TWOJE PYTANIE:(Będzie to troszkę skomplikowane i zawsze coś może pójść nie tak)1.Po pierwsze masz już trochę szczęścia że to nie blachara(mam taką nadzieję, zresztą tak wynika z twojej wypowiedzi)więc źle może nie będzie, po drugie wiesz(pytanie do wszystkich) czym się różni Dziwka od kur... Niby to samo ale jednak ma dwa znaczenia Dziwka bierze za to kasę a [beeep].. robi to z przyjemności, jak widzisz twoja p...więcej

przez ~pocomilogin,
    2009-10-16 12:07:21

I tak zle, i tak niedobrze.Z dziewicami jak kiedys uslyszalem jest jak z wynalezieniem swiatla, jeden sie nameczy, a reszta tylko wklada wtyczke.Za bardzo doswiadczona, myslisz o jej przeszlosci, doluje Cie ilosc jej partnerow itd.A ja powiem Ci tak. Zyj chwila, i nie mieszaj przeszlosci z terazniejszoscia. Nie wolno oceniac ludzi, po tym, jak zyli kiedys, tak jak nie wolno ich oceniac po zasobie portfela czy pracy rodzicow. Jasne, 7 chlopakow wczesniej daje do myslenia. Ale nie lap przez to dola, i masz byc pew...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA