REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

poważne pytanie
    przez ~bijuu,
    2009-09-15 13:29:11

Nie ma zależności między ilością partnerów a doświadczeniem w seksie. Jeżeli kobieta miała 7 facetów dajmy na to z którymi była dość krótko , to nie jest w stanie być doświadczona tak gdyby była w 5 letnim związku z jednym facetem.Natomiast jeżeli o liczbę partnerów hm .. myślę że to kwestia indywidualna i są ważniejsze rzeczy ...lecz przemyśl wszytko 3 razy i najlepiej nie kieruj się "uczuciami" tylko racjonalizmem .

przez ~xawier44,
    2009-09-15 21:57:15

CYTAT(timbo @ Sep 15 2009, 0:18 AM) ona stawia sprawe tak ze był to czas młodosci i szalenstw. mowi, ze sie wyszalała i wszystkiego spróbowała, teraz chce budowac, ze mną życie. jestem tak zmieszany, ze juz nie wiem co robić.Jeśli tak stawia sprawę to nie wiem nad czym Ty się chłopie jeszcze zastanawiasz, co Cię tu niepokoi.. wiadomo, jak się jest młodym różne głupie pomysły przychodzą do głowy musisz jej to wybaczyć i zapomnieć o tym, teraz jesteś Ty i tylko to się liczy!

przez ~mass,
    2009-10-01 15:59:06

Mialem odrobine podobnie, moja dziewczyna miala tylko 2 partnerow ale jedne z nich... hmmm... nie spala z nim z uczucia:/ troche mnie to meczylo i zastanawialo ale to super dziewczyna i mam z nia prawdziwa bajke. Moze moj problem nie jest tak duzy jak twoj ale... chyba trzeba myslec o tym co sie ma, czasu nie cofniesz. powodzenia

przez ~sven,
    2009-10-01 19:53:11

Ja wolałbym doswiadczoną - tak uważam w tym momencie.

przez ~brylant,
    2009-10-02 07:31:30

A ja dla odmiany teraz wolałbym niedoświadczoną,najlepiej dziewice

przez ~sven,
    2009-10-02 11:30:37

Ja bym wolał azjatkę

przez ~saviours,
    2009-10-05 14:12:45

Czy twoja dziewczyna utrzymuje choć jakikolwiek kontakt ze swoim byłym(no tak nie masz pojęcia)ale jeśli nie to źle nie jest może naprawdę się wyszalała, ale powiem ci szczerze i uwierz mi że jeśli ma dobry kontakt z którymś ze swoich byłych to stary Spadaj póki możesz(no nie koniecznie możesz się z nią kochać dopóki nie wypatrzysz jakiejś nowej dziewczyny) ale powiem ci jedno z własnego doświadczeniaże Też chodziłem z taką dziewczyną sądzę że byłem jej 8 facetem(dużo o niej słyszałem i okazało się prawdą) wpr...więcej

przez ~timbo,
    2009-10-06 20:49:22

@znawcanoramalnie jakbym czytał o swojej dziewczynie, szok!"Kochanie, porozmawiajmy czyt. ŁÓŻKO " - to samo! (u mnie wszystkie swoje psotki chciała wynagradzac mi przez łózko własnie, to były błahostki, ale zarazem coraz bardziej irytujące tematy)" ja jak z nią szedłem ulicą co chwila mówiła jakiemuś kolesiowi cześć, masakra skąd miałem wiedzieć czy on ją też nie walił??" - wyjąłes mi to z ust!"(dużo o niej słyszałem i okazało się prawdą)" w tym wypadku, ja wiele słyszał...więcej

przez ~psyho89,
    2009-10-07 00:15:29

" Ja bym wolał azjatkę " - hahaha, uśmiałem się

przez ~psyho89,
    2009-10-07 00:17:40

CYTAT(timbo @ Oct 6 2009, 19:42 PM) moze jestem w posiadaniu perły, a szukam dziury w całym?O tak, to możliwe. Wystrzegaj się tego bo jak mawiał mój dobry przyjaciel - wątpliwości rodzą wątpliwości...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA