REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

poważne pytanie
    przez ~timbo,
    2009-09-14 22:11:05

powiedzcie mi szczerze. wolicie mieć dziewczyne bardzo doświadczoną w seksie czy taką która dopiero raczkuje w tym temacie? (mowie tu o dziewczynie z którą regularnie spedzacie czas, a nie tylko sie kochacie). Moja jest doświadczona, seks jest świetny, ale strasznie przeszkadza mi to, ze miała kilku gosci przede mną. (przypuszczam ze ok 7). jakie jest wasze zdanie?

przez ~Borys,
    2009-09-14 23:03:48

Hmm.. czy mam rozumieć, że przez pryzmat naszych odpowiedzi chcesz się utwierdzić w jakimś przekonaniu ?Skoro chce z Tobą być, a Tobie jest z nią dobrze, to czy warto niepotrzebnie bić pianę ?Odnośnie odpowiedzi - wszystko zależy od wieku i nastawienia do związku. Poza tym człowiek układa jeden scenariusz, a życie.. drugi

przez ~timbo,
    2009-09-14 23:09:21

chciałbym poznac opinie innych mężczyzn, to wszystko...

przez ~uncle1dzo1dzo,
    2009-09-14 23:48:49

nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o tych 7miu? Widzisz tak źle i tak niedobrze... dziewica - współczujemy zazdrościmy... zbyt doświadczona jak to ująłeś znowu wie za dużoJeśli ty miałeś 14ście to nie ma problemu.. jeśli dużo mniej niż 7em to myśl, o sobie jako o zwycięscy...o tak Ci odpisze:)pozdro

przez ~timbo,
    2009-09-15 00:03:21

przeszkadza mi to, ze tylu gosci przede mną było z nią w łóżku. fatalnie sie z tym czuje. coś kosztem czegoś. (jej doświadczenie łóżkowe=świetne doznania dla mnie) ale po drugiej stronie medalu są jej wczesniejsi partnerzy. skad moge wiedziec, ze jestem ten 8 i ostatni? moze to tylko przystanek...(mowi, ze kocha, ze jestem miloscia jej zycia i takie tam, ale to nie daje mi spokoju)

przez ~Borys,
    2009-09-15 00:15:34

Ja powiem tak... im bardziej będziesz o tym myślał, tym bardziej podburzy to podświadomie twoją pewność siebie. Kobieta to wyczuje i może jej się to nie spodobać. Jeśli chodzi o moje zdanie: 2-3 to już chyba taka "norma", ale 7 to bym się mocno zastanawiał. Podejdź do tego na luzie i nie traktuj siebie jako tego ostatniego, bo jeszcze się mocno na tym przejedziesz.

przez ~timbo,
    2009-09-15 00:25:57

ona stawia sprawe tak ze był to czas młodosci i szalenstw. mowi, ze sie wyszalała i wszystkiego spróbowała, teraz chce budowac, ze mną życie. jestem tak zmieszany, ze juz nie wiem co robić.

przez ~fabin,
    2009-09-15 00:38:07

CYTAT(timbo @ Sep 14 2009, 22:56 PM) przeszkadza mi to, ze tylu gosci przede mną było z nią w łóżku. fatalnie sie z tym czuje. coś kosztem czegoś. (jej doświadczenie łóżkowe=świetne doznania dla mnie) ale po drugiej stronie medalu są jej wczesniejsi partnerzy. skad moge wiedziec, ze jestem ten 8 i ostatni? moze to tylko przystanek...(mowi, ze kocha, ze jestem miloscia jej zycia i takie tam, ale to nie daje mi spokoju)No skoro tak mówi, to dlaczego Jej nie wierzyć? Bo miała 7 facetów wczesniej? A może ko...więcej

przez ~uncle1dzo1dzo,
    2009-09-15 00:38:15

staraj się o tym nie myśleć, bo inaczej się wytwarza kwas.. tak samo nie bój się, że Cie zdradzi bo włączasz mechanizmy obronne, a to odejmuje Ci ikry, że tak to ujmę.Jest Twoja i tyle! a oni stracili taką świetną dziewczynę i mogą tylko sobie w brode pluć...

przez ~luki,
    2009-09-15 00:58:21

@uncle dzownicaJaki [beeep]a kwas? Znasz jego dziewczyne by twierdzic,ze jest swietna? To nie forum dla przyjaciolek dodajacych sobie otuchy tylko meska sprawa. ;-)@topicTimbo nie powinienes kierowac sie naszymi przekonaniami. 7 partnerow seksualnych to dosc duzo - mi osobiscie by to nie odpowiadalo. Ale to twoj zwiazek. Jesli rzeczywiscie dziewucha jest super to nie mysl o tym. Wole miec mniej doswiadczona dziewice niz lozkowego mistrza po 7 chlopa. Przynajmniej w zwiazku. Poza tym i dziewica sie nauczy w swoim...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA