REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

O co może jej chodzić
    przez ~Bledek,
    2016-05-22 11:58:55

A więc, zacznijmy od tego, że znamy się +/- 7 lat relacje między nami bywały różnie (nie wiem czy nie podoba się jej taki jeden typek) Sprawa wygląda następująco, że nie mam pojęcia o co jej dokładnie chodzi około 5/6 dni temu napisałem do niej bo miałem zapytanie odnośnie szkoły (Od zawsze czułem, w niej urok i ona chyba o tym wie i jak przystało próbowałem zagadać jak zwykle ). Zaczeliśmy pisać, przez około 5/6 dni pisaliśmy dużo ale jak to przystało na dzisiejszą młodzież w szkole kończyło się tylko na pojedy...więcej

przez ~Beozar,
    2016-05-22 12:39:01

Kiedyś pewien chłopak zapytał się mędrca-Czy jak kocha, to wróci?Na co mędrzec odrzekł -Chuj ją wie. Chodź się napić

przez ~Bledek,
    2016-05-22 12:41:35

Kiedyś pewien chłopak zapytał się mędrca-Czy jak kocha, to wróci?Na co mędrzec odrzekł-ch** ją wie. Chodź się napićCóż twój cytat mnie trochę rozśmieszył :P nie oszukujmy się, aczkolwiek jak wiadomo ciężko zapomnieć a jeszcze ciężej jest zrozumieć

przez ~Beozar,
    2016-05-22 13:44:23

Nic tu nie ma do rozumienia, ta dziewczyna po prostu nie jest Toba zainteresowana. Nie traktuje Cię jako potencjalnego chłopaka. Z tego co opisałeś można wywnioskować, że nie traktuje Cię nawet jak bliską osobę, przyjaciela, dobrego znajomego, tylko jak kogoś, kogo zna X czasu. I tyle.

przez ~Bledek,
    2016-05-22 13:53:53

Nic tu nie ma do rozumienia, ta dziewczyna po prostu nie jest Toba zainteresowana. Nie traktuje Cię jako potencjalnego chłopaka. Z tego co opisałeś można wywnioskować, że nie traktuje Cię nawet jak bliską osobę, przyjaciela, dobrego znajomego, tylko jak kogoś, kogo zna X czasu. I tyle.Cóż myślę, iż masz rację aczkolwiek tak jak pisałęm to co działo się w szkolę te usmieszki itd... no sam nie wiem jebany mentol mam i pozostaje żyć i zobaczyć co wyjdzie. Co sądzisz o tym aby zerwać z nią kontakt ? bądź tez spróbować na coś czekać?

przez ~Pablito55,
    2016-05-22 14:20:13

Wyglądasz na miłego gościa i to tyle. W dodatku ta sytuacja, ze tamten pędzel gadał, że je kocha i ona tak w to uwierzyła. Odnosze wrażenie, że zbytnio napierasz na nią. Ona nie jest tobą zainteresowana więc zazdrość nie wchodzi w grę.  Nastepnego dnia starałem dać jej do zrozumienia, że coś do niej czuje (zwroty typu księżniczko   Bez sensu są takie zwroty, nic w ten sposób nie wskórasz. Nie liż jej dupska  :mellow:  Co sądzisz o tym aby zerwać z nią kontakt ? bądź tez spróbować na coś ...więcej

przez ~Bledek,
    2016-05-22 15:45:08

Wyglądasz na miłego gościa i to tyle. W dodatku ta sytuacja, ze tamten pędzel gadał, że je kocha i ona tak w to uwierzyła. Odnosze wrażenie, że zbytnio napierasz na nią. Ona nie jest tobą zainteresowana więc zazdrość nie wchodzi w grę.     Bez sensu są takie zwroty, nic w ten sposób nie wskórasz. Nie liż jej dupska  :mellow:    Zerwij kontakt i na nic nie czekaj, po prostu żyj jakby nie istniała.  Dzięki ziomeczku, dałeś mi do zrozumienia aby mieć na nią wyj...więcej

przez ~Pablito55,
    2016-05-22 15:55:28

Traktuj ją jak zwykłą koleżanke, nie jakoś extra. Nie szukaj kontaktu. Znajdź sobie inny obiekt zainteresowania , a zobaczysz, że raz dwa myśli o niej ci miną.

przez ~Bledek,
    2016-05-22 16:01:01

Traktuj ją jak zwykłą koleżanke, nie jakoś extra. Nie szukaj kontaktu. Znajdź sobie inny obiekt zainteresowania , a zobaczysz, że raz dwa myśli o niej ci miną.No cóż powiem tak będę ją traktował w szkole tak jak do teraz jakieś usmieszki itp itd ale nie ma szans abym do niej coś napisał i sam nie będę podbijał

przez ~ecorate,
    2016-05-22 17:11:45

Mam nadzieje że jak powiedziałeś to tak zrobisz bo nie jeden pisał jaka z niego skała ,a jak panna napisała czy się odezwała to zapomniał jak miał wyjebane na nią.Jak koledzy wyżej mówili, traktuj ją też z dystansem bo bez sensu tracić czas, myśle że spokojnie poznasz fajniejszą dziewczynę ;)

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA