REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

pierwsze slowa :)
    przez ~sebagdynia,
    2009-04-19 14:38:27

Wydaje mi się, że to ona czeka na to co zrobisz w tej sprawie. Masz dziewczynę, wiec Twoja przyjaciolka mysli ze nie chcesz aby to ona byla Twoja dziewczyną dlatego ona tez ma chlopaka. Powiedz jej cos w stylu : " Mam nadzieje, że moje pytanie nie popsuje naszej przyjazni, ale musze wiedziec czy chcialabyś abysmy byli czyms wiele wiecej niz dobrymi przyjaciołmi." . Sory ale nie jestem zajebisty w takich sprawach, ale mam nadzieje, że sobie poradzisz ! Mam nadzieje, że mnie zrozumiales. Pozdrawiam

przez ~luki,
    2009-04-19 15:16:23

CYTAT(kolega @ Apr 19 2009, 14:09 PM) ale ja tez mam dziewczynę która zdobyłem dzięki niej zresztą wszystkie dziewczyny miałem dzięki niej tak samo ona wszystkich chłopaków dzięki mnie bo zawsze sobie pomagaliśmyFakt, ze masz dziewczyne duzo zmienia. Tak jak napisal seba, ona tez moze cos do ciebie czuc i moze myslec dokladnie tak samo jak ty. Mysle, ze powinienes z nia o was porozmawiac. Luki

przez ~brylant,
    2009-04-19 15:25:56

A ja uważam,iż na dłuższą mete nie ma przyjaźni męsko damskiej-zawsze się kończy w łóżku albo cos... także powiedz jej co czujesz i do roboty!

przez ~kolega,
    2009-04-19 17:25:21

a jeśli nie będzie chciała ?wtedy nasze relacje na pewno się zmienią a utraty takiej przyjaźni bym nie zniósł

przez ~sebagdynia,
    2009-04-19 19:18:27

świat należy do odważnych

przez ~lucas,
    2009-04-19 20:21:25

Sądzę, że mógłbyś zaryzykować i spróbować. Dużo rzeczy z Twojego opisu wskazuje na to, że ona również coś mocnego do Ciebie czuję. Jeśli trafisz, będziecie cholernie szczęśliwi, jeśli nie, może uda się uniknąć kłótni.

przez ~luki,
    2009-04-19 20:25:46

CYTAT(kolega @ Apr 19 2009, 17:18 PM) a jeśli nie będzie chciała ?wtedy nasze relacje na pewno się zmienią a utraty takiej przyjaźni bym nie zniósłPozwolisz, aby strach spowodowal to, ze pozniej bedziesz siebie obwinial, ze nie sprobowales? Gdybanie zostaw filozof. Mimo to, ze mysle jak mysle, apeluje, abys podjal samodzielnie decyzje.Luki

przez ~kolega,
    2009-04-19 22:27:53

dzieki wielkie panowie zaryzykowałem i powiedziałem jej te słowa co doradził SebaGdynia " Mam nadzieje, że moje pytanie nie popsuje naszej przyjazni, ale musze wiedziec czy chcialabyś abysmy byli czyms wiele wiecej niz dobrymi przyjaciołmi."i wiecie co ona na to podeszła po demie pocałowała mnie a potem powiedziała te słowa "zawsze cie kochałam" po czym przytuliła mnie i przez pięć minut nie mówiąc ani słowa ściskała mnie mocno płacząc na moim ramieniu dzięki wam wszystkim za rade

przez ~zachar87,
    2009-04-19 23:45:26

CYTAT(kolega @ Apr 19 2009, 22:20 PM) dzieki wielkie panowie zaryzykowałem i powiedziałem jej te słowa co doradził SebaGdynia " Mam nadzieje, że moje pytanie nie popsuje naszej przyjazni, ale musze wiedziec czy chcialabyś abysmy byli czyms wiele wiecej niz dobrymi przyjaciołmi."i wiecie co ona na to podeszła po demie pocałowała mnie a potem powiedziała te słowa "zawsze cie kochałam" po czym przytuliła mnie i przez pięć minut nie mówiąc ani słowa ściskała mnie mocno płacząc na moim ra...więcej

przez ~rjin,
    2009-04-20 00:10:31

Szcześciarz

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 8
STRONA 3 z 8
REKLAMA