REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

pierwsze slowa :)
    przez ~ilion51,
    2009-01-31 22:59:55

Uważam podobnie jak marcinek. Po prostu podejdź, przedstaw się... To przecież nic trudnego, nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać.

przez ~rogal12321,
    2009-02-01 15:56:32

a moge sie spalic i niemam nic,to wszystko od charakteru zalezy :>

przez ~lep1,
    2009-02-01 16:11:27

już ktoś pisał spontan najlepszy jak masz dobry 'bajer' to wszystko dobrze powinno pójść

przez ~m4rc1n,
    2009-02-08 23:42:07

\'The_Edge\' napisał(-a):hehe:)moze czeka na swojego chlopaka? Podoba Ci sie i jeszcze do niej nie zagadales? Podejdz, przedstaw sie, spytaj jak ma na imie, powiedz ,ze mieszkasz niedaleko i czesto ja tutaj widujesz. Powiedz, że coś zgubila. Ona bez watpienia spyta co? Uśmiechnij sie i odpowiedz uśmiech. Kiedy sie uśmiechnie mozesz powiedzie, że z uśmiechem jest jeszcze piękniejsza. Spytaj kiedy nastepnym razem bedziesz mogl miec przyjemnosc ja tu zobaczyc itddobre dobre mozesz tez tak "czesc nie wiesz ktor...więcej

przez ~Gość,
    2009-02-10 20:00:17

Po prostu Podejdź i powiedz cześć. Dalej kombinuj w zalezności od tego czy odpowie czy wytnie Ci z torebki. zresztą jak już zagadujesz to lepiej nie tak w prost bo sie jeszcze wystraszy.

przez ~macieq,
    2009-02-10 20:08:09

skoro siedzi na schodach to wes sie wywroc kolo niej moze zadziala instynkt matki i ci pomoze naprzyklad zaprowadzi do mieszkania a potem improwizuj ;P

przez ~jaras,
    2009-02-24 22:05:20

Jak tam Rogal - poznałeś nieznajomą z klatki? Ona też może się trochę .... krępować, bać, wstydzić itp. Jak Ci odmówi, to się nie przejmuj - bo niby czym? Głowa do góry stary!!

przez ~kolega,
    2009-04-19 13:40:57

hej nie wiedziałem gdzie to dać wiec daje tutaj proszę was tylko o rade bo nie wiem co mam zrobić :]wiec tak Mam dobra przyjaciółkę która znam od dziecka (ja mam 19 lat) jest dla mnie najważniejszą osoba, zawsze była i będzie na pierwszym miejscu wiem o niej dosłownie wszystko tak samo jak ona o mnie spędzamy razem przynajmniej 60% każdego dniawszystko robimy razem pomagamy sobie we wszystkich zajęciach i problemach pomagaliśmy sobie w zdobywaniu partnerów jakich tylko chcieliśmy byliśmy obok siebie w najtrudni...więcej

przez ~luki,
    2009-04-19 14:04:44

CYTAT(kolega @ Apr 19 2009, 13:33 PM) hej nie wiedziałem gdzie to dać wiec daje tutaj proszę was tylko o rade bo nie wiem co mam zrobić :]wiec tak Mam dobra przyjaciółkę która znam od dziecka (ja mam 19 lat) jest dla mnie najważniejszą osoba, zawsze była i będzie na pierwszym miejscu wiem o niej dosłownie wszystko tak samo jak ona o mnie spędzamy razem przynajmniej 60% każdego dniawszystko robimy razem pomagamy sobie we wszystkich zajęciach i problemach pomagaliśmy sobie w zdobywaniu partnerów jakich t...więcej

przez ~kolega,
    2009-04-19 14:16:16

CYTAT(*Luki* @ Apr 19 2009, 12:57 PM) Jesli wybierzesz druga opcje to i tak zniszczy ona wasza przyjazn. Kochajac ja nie wytrzymasz za dlugo, tymbardziej, ze ma jakiegos lovelasa. Wnioskujac po tym, ze wlasnie kogos ma znaczy to, ze cie nie kocha lub nie zdaje sobie z tego sprawy(ale w to niestety watpie, kolego). Obie opcje maja mniej wiecej po tyle samo + i - , ale jesli chodzi o milosc to trzeba sie kierowac sercem.Lukiale ja tez mam dziewczynę która zdobyłem dzięki niej zresztą wszystkie dziewczyny ...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 2 z 8
REKLAMA