[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

pierwsze slowa :)
    przez ~rogal12321,
    2009-01-31 00:41:01

siema wszystkim mam taka prosbe, albowiem mam ladna dziewczyne ktora czasami siedzi na mojej klatce i poprostu czeka :>,jakimi slowami moge ja podejsc,z moich doswiadczen to tylko potrafie w ew sklepach pytajac sie o godzine czy gdzie co jest, ale dalej pomysly mi sie koncza,pomozcie cos i napiszcie swoje przezycia czy podpowiedzi ;]

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-31 00:53:22

cięzkie pytanie , jednak jako doświadczony mężczyzna zszedłbym na dół i powiedział do niej "cześć" jeżeli jesteś pewien siebie możesz użyć wersji "cześć co słychać"

przez ~lep1,
    2009-01-31 08:33:14

z poprzedniego tematu wiem że masz 17 lat to dziewczyna za pewne jest w tym wieku lub o rok dwa młodsza to takie podejście cześć co słychać będzie tak trochę spalone według mnie bo nie jesteś na imprezie tylko na klatce ja bym spróbował zrobić coś głupiego:D ale nie z siebie głupka ! żeby ona się rozbawiła potem przez tą sytuacje chwile byście pogadali a następnym razem to już normalnie rozmawiasz:P najciężej jest zacząć (jak z wszystkim:) ) ale potem już pójdzie samo

przez ~luki,
    2009-01-31 10:03:14

Lep ma racje. Najgorsze co moze byc to "co tam?" "co slychac?"Panna Cie w ogole nie zna i ma mowic co tam u niej ostatnio w zyciu sie dzieje?Do mnie jak dziewczyna jakas ktorej nie znam lub bardzo krotko znam powie " co tam? " dostaje odp. zwrotna "nic tam" i najczesciej ide zapalic czy cos... Co kto lubi, co kto umie... Szczerze to nie mam pojecia co moglbys do niej powiedziec. Wole inaczej zawierac znajomosci. ;] Oczywiscie, zdarza sie i sytuacje takie jak Twoja, ale wte...więcej

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-31 11:59:57

jeżeli to było o 2.00 w nocy to ja bym się jej zapytał co robisz u mnie na klatce o tej porze ?

przez ~theedge,
    2009-01-31 15:53:35

jeżeli to było o 2.00 w nocy to ja bym się jej zapytał co robisz u mnie na klatce o tej porze ?hehe:)moze czeka na swojego chlopaka? Podoba Ci sie i jeszcze do niej nie zagadales? Podejdz, przedstaw sie, spytaj jak ma na imie, powiedz ,ze mieszkasz niedaleko i czesto ja tutaj widujesz. Powiedz, że coś zgubila. Ona bez watpienia spyta co? Uśmiechnij sie i odpowiedz uśmiech. Kiedy sie uśmiechnie mozesz powiedzie, że z uśmiechem jest jeszcze piękniejsza. Spytaj kiedy nastepnym razem bedziesz mogl miec przyjemnosc ja tu zobaczyc itd

przez ~luki,
    2009-01-31 16:01:44

\'The_Edge\' napisał(-a):hehe:)moze czeka na swojego chlopaka? Podoba Ci sie i jeszcze do niej nie zagadales? Podejdz, przedstaw sie, spytaj jak ma na imie, powiedz ,ze mieszkasz niedaleko i czesto ja tutaj widujesz. Powiedz, że coś zgubila. Ona bez watpienia spyta co? Uśmiechnij sie i odpowiedz uśmiech. Kiedy sie uśmiechnie mozesz powiedzie, że z uśmiechem jest jeszcze piękniejsza. Spytaj kiedy nastepnym razem bedziesz mogl miec przyjemnosc ja tu zobaczyc itdWarto jeszcze zauwazyc, ze jesli np zacznie sie z Cie...więcej

przez ~marcinek,
    2009-01-31 18:36:22

Raczej nie czaka na chłopaka, bo który pozwoliłby czekać dziewczynie na klatce? Pamietaj że podchodząc nic nie ryzykujesz, jesli jest normalna to grzecznie da Ci do zrozumienia że nie jest zainteresowana, jesli spławi Cie po chamsku to nie jest Ciebie warta. Podejdz przedstaw sie, i zagadnij najnormalniej na świecie "...ostanio czesto Cie tu widuje, i tak zastanawiam na kogo tutaj może czekac taka ładna dziewczyna" ona pewnie odpowie że na .... Mieszkasz w tej klatce więc bedziesz znał tą osobę, więc rozmowa dalej jakos sie potoczy - spontan. Powodzenia.

przez ~luki,
    2009-01-31 18:46:36

\'marcinek\' napisał(-a):Raczej nie czaka na chłopaka, bo który pozwoliłby czekać dziewczynie na klatce? Pamietaj że podchodząc nic nie ryzykujesz, jesli jest normalna to grzecznie da Ci do zrozumienia że nie jest zainteresowana, jesli spławi Cie po chamsku to nie jest Ciebie warta. Podejdz przedstaw sie, i zagadnij najnormalniej na świecie "...ostanio czesto Cie tu widuje, i tak zastanawiam na kogo tutaj może czekac taka ładna dziewczyna" ona pewnie odpowie że na .... Mieszkasz w tej klatce więc bedz...więcej

przez ~theedge,
    2009-01-31 22:43:04

Bez watpienia najlepsza!

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij