REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

penis
    przez ~obiadek,
    2011-03-25 18:31:38

Witam !Mój penis w czasie wzwodu unosi się za bardzo do góry. Zamiast być prostopadle do ciała jest pod kątem 45 stopni do brzucha. Wolałbym żeby był prostopadły do ciała. Czy można jakoś temu zaradzić? Proszę odpowiedzi i z góry dziękuję.

przez ~romeo18,
    2011-03-25 18:42:28

\'obiadek\' napisał(-a):Witam !Mój penis w czasie wzwodu unosi się za bardzo do góry. Zamiast być prostopadle do ciała jest pod kątem 45 stopni do brzucha. Wolałbym żeby był prostopadły do ciała. Czy można jakoś temu zaradzić? Proszę odpowiedzi i z góry dziękuję.Penis u każdego jest inny więc musisz się pogodzić z tym chyba że uniemożliwia Ci normalny stosunek wtedy do urologa trzeba się zgłosić. Dobrze że nie staje w dół albo w prawo i w dół albo w innych kombinacjach

przez ~pagier,
    2011-03-25 22:59:26

45 stopni!!? Idź do lekarza!! ... normalnie jest 44,7

przez ~bernardhopkins,
    2011-03-25 23:17:07

\'obiadek\' napisał(-a):Witam !Mój penis w czasie wzwodu unosi się za bardzo do góry. Zamiast być prostopadle do ciała jest pod kątem 45 stopni do brzucha. Wolałbym żeby był prostopadły do ciała. Czy można jakoś temu zaradzić? Proszę odpowiedzi i z góry dziękuję.z tego co slyszalem to jedynym wyjsciem jest usuniecie narzadu....

przez ~robur,
    2011-03-26 01:16:14

Ja bym zalecił PIR (PoIzometryczną Relaksację mięsnia), albo jakiś streczing.Tylko musiałby być ciągle w zwodzie, musisz wykupić konto premium na RedTube!

przez ~bijuu,
    2011-03-26 09:07:13

Postuję w tym epickim temacie .

przez ~gigan91,
    2011-03-26 14:33:58

Witam. Zerknąłem w temat bo tytuł wydawał mi się być interesujący. Musisz poprostu przystawić prostopadle linijkę do ciała podczas wzwodu i obliczyć tangensa kąta 45 stopni mając dane twojego penisa, dodać do tego twój wiek , następnie mnożąc to przez dwa i odjąć całkę cos(kwadrat) przez pi razy t. Dany wynik odejmiesz od rozmiaru buta i masz krzywą odchylenia fiuta(przepraszam za wyrażenie)

przez ~raziuu,
    2011-03-26 21:30:40

\'Gigan91\' napisał(-a):Witam. Zerknąłem w temat bo tytuł wydawał mi się być interesujący. Musisz poprostu przystawić prostopadle linijkę do ciała podczas wzwodu i obliczyć tangensa kąta 45 stopni mając dane twojego penisa, dodać do tego twój wiek , następnie mnożąc to przez dwa i odjąć całkę cos(kwadrat) przez pi razy t. Dany wynik odejmiesz od rozmiaru buta i masz krzywą odchylenia fiuta(przepraszam za wyrażenie)Do momentu o bucie byłem skory w to uwierzyć

przez ~pblo,
    2011-03-26 22:51:05

\'obiadek\' napisał(-a):Wolałbym żeby był prostopadły do ciała.Ty chcesz nim w baseball grać?

przez ~rezultat,
    2011-03-26 23:06:39

o kurde ...szczerze mowiac, to dales mi do myslenia, bo myslalem ze to takie normalne, a to normalnie nie jest??45 to moze przesada, z jednej strony...ale 90^ to norma? hoh... a to szok

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA