REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

od zerwania minelo 8 miesiecy i dalej mam slabe libido co jest?
    przez ~Monterio,
    2013-07-16 01:30:28

Hey mam pytanie . Bylem w zwiazku ktory zakonczyl sie po 2 latach. Zerwala ona,po 2 tyg znalazla innego . przeszylem szok , no i stracilem libido nie mam ochoty na seks nawet jak zaczne ogladac film poronograficzny jest ciezko. Minelo 8 miesiecy i dalej  brak ochoty co moze byc ?? czy to minie czy lepiej isc do lekarza?? Co doradzacie w tej sytlacji bo to jest juz dziwne ,myslalem ze przejdzie a jednak nie??? Co jest ?? czy ktos tak tez mial ???

przez ~BluntMan,
    2013-07-16 08:42:05

Lepiej iść po słownik i poćwiczyć ortografię/ interpunkcję. Gwarantuję - libido wróci jak bumerang, kiedy będziesz miał świadomość, że piszesz składnie i poprawnie.

przez ~Leif,
    2013-07-16 14:17:51

Szkoda, że nie podałeś wieku. Przypuszczam, że o ile nagle twoje żywienie i aktywność fizyczna bardzo się nie zmieniły, to jesteś dość młody i byłeś bardzo bardzo zapatrzony w tą pannę i zbyt silnie z nią związany emocjonalnie.O ile takie czy inne wariacje libido mogą się po porzuceniu zdarzyć, to u Ciebie to rzeczywiście długo trwa. Przypuszczam, że się jeszcze (emocjonalnie) do końca nie pozbierałeś. Spotykasz się już z innymi pannami (nawet z koleżankami)? Oglądasz się za jakimiś pannami czy jesteś \"poza tym...więcej

przez ~petterDO,
    2013-07-16 16:30:49

faktycznie moze warto sie skonsultowac z lekarzem? no i przestac myslec o pannie ;)

przez ~Leif,
    2013-07-16 17:52:10

no i przestac myslec o pannie ;)Czym się strułeś tym się lecz! - Zacznij oglądać i myśleć o innych. Tu masz na \"rozruch\":- http://www.menshealth.pl/forum/topic/9236-pi%C4%99kne-panny-najlepszy-motywator-treningowy/- http://www.menshealth.pl/forum/topic/997-piekne-urocze-ponetne-sexowne-zmyslowe-istotki/Powinno pomóc rozwijanie swoich zainteresowań i hobby, chociaż trening zacznij robić (jeśli nie trenujesz).

przez ~LilPeneros,
    2013-07-16 21:41:02

Monterio - zrób sobie najlepiej badania na poziom takich hormonów jak: testosteron całkowity, testosteron wolny, estradiol, prolaktyna. Wyjdzie w takich badaniach czy Twoje znaczne pogorszenie lub nawet zanik libido ma podłoże hormonalne, czy może inne.

przez ~Leif,
    2013-07-16 22:14:45

A nie bierzesz może jakiś leków ostatnimi czasy (lub dłużej)?Rodzaje anafrodyzjakówAnafrodyzjaki obejmują następujące kategorie substancji i leków:Środki, których jednym z głównych działań jest zmniejszenie popędu płciowego:leki antyandrogenne, m.in. cyproteron, medroksyprogesteron (nie rozumiem sensu cenzurowania nazwy tego leku na forum - Leif)Leki blokujące wydzielanie hormonów płciowychAnalogi gonadoliberyny (np. goserelina) Inhibitory 5-α-reduktazy steroidowej typu II (np. finasteryd) Antagoniści...więcej

przez ~Monterio,
    2013-07-18 14:16:56

A nie bierzesz może jakiś leków ostatnimi czasy (lub dłużej)?http://pl.wikipedia.org/wiki/AnafrodyzjakNie,nic nie biore a pisze tak bo mam francuska klawiature . No zobaczymy co dalej ale mi sie wydaje to dziwne. Porobie testy no i wtenczas zobaczymy co dalej. 

przez ~nowa,
    2013-08-01 09:21:39

moze za bardzo skupiasz sie na rozstaniu, masz z tego powodu depreche itp. jak poznasz nowa dziewczyne, ktora zacznie Cie krecic, pociag seksualny powinien znowy byc ok.

przez ~Leif,
    2013-08-01 19:11:16

Nie,nic nie biore a pisze tak bo mam francuska klawiature .Nie czepiam się o pisownie. Co do leków to może na jakieś inne dolegliwości bierzesz leki, które są anafrodyzjakami, ale nie wiesz o tym. Jeśli to nie kwestia leków lub hormonów to prawdopodobnie to dół po ex.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA