REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

mężczyźni kochają zołzy? hmmm :)
    przez ~szirina,
    2011-05-17 10:18:32

Pewnie wiecie że na rynku wydawniczym jest pełno poradników dla kobiet jak to się powinno z WAMI postępować ostatnio u koleżanki natknęłam się na książkę "mężczyźni kochają zołzy". ukazane jest w niej jak reagują faceci na zbyt miłą kobietę oraz na zołzę kim jest zołza ?? to babeczka z charakterem która zawsze ma swoje zdanie, a pojawienie się faceta w swoim życiu traktuje jak miły dodatek do codzienności nie stawiając go na piedestale. dlatego do was pytanie czy faktycznie wolicie owe zołzy ? czy też miłe dziewczynki które robią wszystko o co poprosicie z seksem wyłącznie ??

przez ~hustla,
    2011-05-17 10:31:42

szirina: Jeżeli zołza to kobieta która przez cały czas starania olewa mnie, testuje lub manipuluje, albo chce owinąć w okół palca to ja takich "lasek" nie adoruje. Wole dziewczyne która jest szczera, flirtuje ze mną, z którą można dojść do kompromisu i która nie będzie chciała zrobić ze mnie swojego chłopaca na posyłki lub marionetki do zabawy. Z zołzami postępuje prosto, olewam.A co wy panie lubicie jak panowie wami manipulują i mówią co macie robić, albo igrają z wami i testują?

przez ~reins,
    2011-05-17 10:34:32

Kobiety z charakterem - jak najbardziej tak! Natomiast jeżeli takowa zołza próbuje mną manipulować, zlewa mnie, itd to zdecydowanie nie!

przez ~szirina,
    2011-05-17 10:40:12

moja wina nie dopisałam kluczowych rzeczy ZOŁZA TO KOBIETA KTÓRA NIE OLEWA flirtuje adoruje reaguje na adoracje jednak że tak powiem no hmm "nie sra" się za facetem nie płacze kiedy on nie dzwoni nie suszy mu głowy jeśli milczy przez 2 dni. wyznaje zasadę "chcesz ?? staraj się. nie ?? to spadaj"

przez ~Borys,
    2011-05-17 10:41:23

\'szirina\' napisał(-a):Pewnie wiecie że na rynku wydawniczym jest pełno poradników dla kobiet jak to się powinno z WAMI postępować ostatnio u koleżanki natknęłam się na książkę "mężczyźni kochają zołzy". ukazane jest w niej jak reagują faceci na zbyt miłą kobietę oraz na zołzę kim jest zołza ?? to babeczka z charakterem która zawsze ma swoje zdanie, a pojawienie się faceta w swoim życiu traktuje jak miły dodatek do codzienności nie stawiając go na piedestale. dlatego do was pytanie czy faktycznie w...więcej

przez ~szirina,
    2011-05-17 10:49:49

\'Borys\' napisał(-a):A Ty, wolisz mężczyzn uległych, robiących wszystko o co tylko poprosisz czy pewnych siebie, asertywnych z charakterem ? No więc właśnie...Jeśli zołza to przeciwieństwo takiej nieokreślonej kobiety, to jak najbardziej jestem za. Od wszelkiej słodkości z czasem mdli i można się porzygać.słuchaj kolego ja tylko dałam taki temacik a to co ja lubię czy nie lubię to jest mało istotne bo to trochę odrębny temat

przez ~hustla,
    2011-05-17 11:01:49

szirina: Ze skrajności w skrajność. Ja wole taką co sie przejmuje związkiem/relacjami, ale jak nie pisze sms od godziny to nie bedzie mi glowy suszyc co piec minut. Taka co się stara, ale oczekuje tego samego. Czyli po środku.

przez ~romantyk,
    2011-05-17 11:04:30

Co tu dużo mówić, Borys bardzo fajnie na swoim blogu rozróżnił dwa gatunku zołz, przeczytaj koniecznie;)

przez ~prez,
    2011-05-17 11:07:28

Szirina, tak apropos tej książki ... Określenie zołza uzyte w tytule kojarzy mi się generalnie negatywnie i nie do końca oddaje temat. W książce zołza = pewna siebie i własnej wartości, asertywna i seksualna, zadbana, atrakcyjna kobieta sukcesu. W skrócie pozytyw.Potocznie jednak zołza ma wydźwięk zdecydowanie zły, tak jak zdzira, suka, szmata, choć zołza w lżejszym znaczeniu. Zołza to taka zezłośliwiona plotkara wciąż szukająca okazji do podkopania kogoś, dowalenia komuś. Nastawiona tylko na siebie i własne kor...więcej

przez ~hustla,
    2011-05-17 11:14:38

Gosia: Takie "zołzy" to jak najbardziej są w kręgu mojego zainteresowania. Kobiece i pewne siebie, ale nie zdziry czy szmaty, tylko kobiety potrafiace o siebie zadbac, wiedzace czego chca, majace wymaganie ale potrafiace tez sie poswiecic.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA