REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

jak myśli mężczyzna?
    przez ~poszukiwaczka,
    2012-10-24 16:26:04

Jestem po trzydziestce. Mam związek od 10 lat, od kilku lat jestem mężatką a od roku matką.Nasz związek zaliczam do udanych jest jedno małe ale. Po urodzeniu dziecka, na które nalegał mąż dopadł nas a może tylko mnie kryzys. Faktem jest, że siedzę na wychowawczym i może tylko mi odwala ale po wczorajszej rozmowie z mężem dotarło do mnie kilka faktów. Po pierwsze chciał dziecka jako dokonania, sprawdzenia się jako mężczyzna nie bardzo bowiem chce zrezygnować z dotychczasowego trybu życia. Dla mnie dziecko to zupe...więcej

przez ~edgar,
    2012-10-24 16:54:04

Generalnie to złe forum wybrałaś, bo tu jest gros młodych ludzi, którzy nie doszli do etapu młodego małżeństwa z małym dzieckiem.Twój mąż jest przykładem faceta, który nie zna emocjonalnej sfery kobiety i przez to właśnie powstają najczęstsze kryzysy nawet z pozoru w udanych małżeństwach. Prawdopodobne jest, że mąż na imprezkach firmowych znajduje psychiczną odskocznię od domu, takie są niestety smutne realia faceta, gdy kobieta rodzi i skupia się na dziecku.\'poszukiwaczka\' napisał(-a):Wracając do tematu, przy...więcej

przez ~ufol,
    2012-10-24 19:16:35

Jednego nie wiem na 100% mianowicie, czy jego zachowanie zmieniło się, czy on zawsze taki był. Jeżeli on jest jaki był i Cię nie zdradzał to pewnie dalej tego nie robi. W ogóle zdradził Cię kiedykolwiek Twój partner? Nie chcę, żeby przeze mnie się rozpadło małżeństwo ale ja bym nie ufał swojej żonie, która chodzi "przymusowo" na imprezki bo musi się utrzymać na rynku albo w pracy łatwiej. Bezwzględnie nakazałbym się ogarnąć. Z drugiej strony widziałem w życiu kupę zarobionych chłopów, którzy mieli rodz...więcej

przez ~radkos,
    2012-10-24 19:30:28

A wg mnie facet siedzi całe dnie w pracy, bo stara się, żeby wam niczego nie brakowało i żeby zapewnić wam jak najlepszą przyszłość.Na tych imprezach może chcieć troche odpocząć od ciągłej pracy, zrelaksować się.

przez ~gregory0987654,
    2012-10-24 21:18:29

Uważam że będzie tu ciężko cokolwiek zrobić. On nie umie, oduczył się, nie chce rozmawiać o uczuciach. nauczył się tego od swojego ojca. Ich rozmowy to sprawozdania lub uśmieszki z zapytaniem : "jak leci?". Może mówić o przyszłości, planować życie... ale jest paradoksalnie głęboko zamknięty w sobie, gdybyś zapytała go co czuje to odparłby że kocha, a gdybyś zapytała czy coś jeszcez to by się bardzo głęboko wystraszył jakby ktoś wchodzi do jego własnego małego świata. Co gorsza jakby to był psycholog. ...więcej

przez ~galadriela,
    2012-10-24 22:55:58

wiesz, wiele rzeczy sie zmienilo, zostaliscie rodzicami, dziecko to nowa rzeczywistosc, pewnie dla Ciebie przy calej milosci do niego to wiezienie, jestescie na dorobku, on musi zapyerdalac, zeby Was utrzymac w tych dzikich czasach, pogubienie w rolach, pewnie w pracy musi byc szczurem, to go stresuje, i pewnie potrzebuje takich wypadow, zeby sie zrelaksowac, zresetowac od stresu czy jakkolwiek to zwal. A Ty potrzebujesz i oczekujesz czegos innego. Nie wiem czy facetow mozna otworzyc, moze zapytamy panow, moze ...więcej

przez ~poszukiwaczka,
    2012-10-24 23:36:48

Niestety można zwolnić pracownicę będącą na urlopie wychowawaczym w przypadku(1) Likwidacji lub upadłości firmy(2) Zwolnienień grupowych - możliwość ta dotyczy również [color=\"#FF0000\"]zwolnień indywidualnych[/color] (zgodnie z ustawą o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników).Wychodzić mam zamiar zacząć. Przez rok nie byłam nigdzie. Masakra. Mąż bywał. Kocham swojego męża. Nie rozumiem tylko jak mężczyźni mogą chcieć relaksować się od pracy z da...więcej

przez ~edgar,
    2012-10-25 00:23:57

\'poszukiwaczka\' napisał(-a):Niestety można zwolnić pracownicę będącą na urlopie wychowawaczym w przypadku(1) Likwidacji lub upadłości firmy(2) Zwolnienień grupowych - możliwość ta dotyczy również [color=\"#FF0000\"]zwolnień indywidualnych[/color] (zgodnie z ustawą o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników).Wychodzić mam zamiar zacząć. Przez rok nie byłam nigdzie. Masakra. Mąż bywał.W wyborczej poniedziałkowej był nawet wątek o zwalnianiu przez pr...więcej

przez ~galadriela,
    2012-10-25 00:36:05

no tak, chyba, ze zlikwidowali cala firme, lub ostro poredukowali.ahaha, akurat dzisiaj ogladalam Pudelko nicosci Zmienic go na pewno nie zmienisz, mozesz najwyzej zmienic swoje myslenie o nim, ale mozesz sprobowac go pootwierac, powiem Ci jak kobieta, ze mozolna praca da sie osiagac to i owo, choc taka otwartosc, rozmownosc, okazywanie uczuc to kwestia wychowania i wzorcow rodzicow. Mi sie wydaje, ze u Was cezura bylo pojawienie sie dziecka, taki okres beztroski, czasu tylko dla siebie i robienia czego sie c...więcej

przez ~poszukiwaczka,
    2012-10-25 08:34:03

Pudełko nicości wiele rozjaśnia Dzięki za każde słowo.Kocham swojego męża i nasz związek. Uświadomiłam sobie kilka rzeczy:Przechodzę trudny dla siebie czas po prostu nie wiem gdzie jestem, dokąd iść... Ale wiem że My jesteśmy najważniejsi i z Nas muszę czerpać siłę.. Noszę w sobie poranione dziecko i nie jest temu winien mój mąż. Ta mała dziewczynka chcę mojej uwagi, muszę dokopać się do źródeł o co jej chodzi...Brakuje mi bliskich kobiet... Muszę odświeżyć znajomości albo nawiązać nowe... i sama się na nie otworzyć..

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA