REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

ciąża
    przez ~castanea,
    2011-03-12 22:47:32

witam. czy istnieje możliwosc zajscia w ciaze po takiej sytuacji? a mianowicie:para odbywa stosunek z zabezpieczeniem (prezerwatywa), po czym partner sciaga prezerwatywe,myje pracie przemywajac okolice cewki moczowej, i za chwile znowu stosunek, tym razem przerywany.prosze o odpowiedz pozdrawiam

przez ~karolka,
    2011-03-12 23:00:58

Szansa jest, ale mała- zależy też od tego w jakiej fazie cyklu jest Twoja kobieta.

przez ~castanea,
    2011-03-12 23:34:41

jakos tydzien- 8dni przed okresem

przez ~pagier,
    2011-03-12 23:59:36

szansa jest i to wcale nie mała. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam

przez ~hiim,
    2011-03-13 00:22:42

Stary właśnie w taki sposób dochodzi do połowy "niespodzianek".Powinieneś był zrobić to w odwrotnej kolejności, ale skoro główka nie pracuje, to teraz pewnie zostaniesz szczęśliwym ojcem...nie używaj słowa "prącie", bo to niefajne słowo jest i pozdrów małą/małego jak się już urodzi

przez ~romeo18,
    2011-03-13 01:14:51

\'Castanea\' napisał(-a):witam. czy istnieje możliwosc zajscia w ciaze po takiej sytuacji? a mianowicie:para odbywa stosunek z zabezpieczeniem (prezerwatywa), po czym partner sciaga prezerwatywe,myje pracie przemywajac okolice cewki moczowej, i za chwile znowu stosunek, tym razem przerywany.prosze o odpowiedz pozdrawiamJeśli duża możliwość więc może złoże już gratulacje Co strzeliło do głowy żeby czynić coś tak nieodpowiedzialnego ? A stosunek przerywany? Ile to użytkownik ma lat?

przez ~venso,
    2011-03-13 02:03:37

\'ToY napisał(-a):Jeśli duża możliwość więc może złoże już gratulacje Nom, do 3 strzałów ryzyko jest spore... Trzeba było najpierw w prezerwatywie a potem niezawodną metodę - szklankę wody. Myślę, że to będzie dziewczynka ^^

przez ~alanbaran,
    2011-03-13 08:53:41

za błędy wynikające z niewiedzy, tudzież głupoty trzeba ponosić konsekwencje. po powyższych postach widzisz doskonale , że wystraczająco Ci się dostało. teraz by całkowicie chłopaka zdołować proponuję zapodać kilka propozycji imion. bo o tym, że będzie to dziewczynka jestem niemalże pewien A - Amelia

przez ~Brylant,
    2011-03-13 09:09:27

Mnie się podoba Vivienn, Julia, Oliwia, Krystian, Tristan(moja znajoma tak nazwała synka) casteneaŻyczę ci z całego serca żeby ciązy nie było, no ale zachowaliście się nieodpowiedzialnie.

przez ~romeo18,
    2011-03-13 13:37:38

\'Venso\' napisał(-a):Nom, do 3 strzałów ryzyko jest spore... Trzeba było najpierw w prezerwatywie a potem niezawodną metodę - szklankę wody. Myślę, że to będzie dziewczynka ^^No każdy strzał to ryzyko spore, chyba że możesz tylko 3 razy pod rząd to fakt Przypominam do cholery do zapłodnienia potrzeba JEDNEGO plemnika NIE dziesięciu (10) stu (100) tysiąca (1000) JEDNEGO (1)a że w płynie zmieniającym odczyn moczowodu na przyjazny plemniczkom też są plemniki więc można zajść nawet bez wytrysku

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA