[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

chcielibyscie miec dziewice?
    przez ~aliosza,
    2013-07-06 22:17:40

co myslicie o dziewcy kotra ma ponad 20 lat(ale nie duzo podan 20). gdybyscie poznanli fajna dziewczyne i wyjawila Wam, ze nadal tego nie robila wysmialibyscie ja? wolicie doswiadczone czy moze wlasnie chcielibyscie nietknieta?

przez ~krzynio,
    2013-07-07 01:19:17

Miałem dziewicę. I dalej z już \"nie dziewicą\" jestem. Uważam też, że taka kobieta to skarb dla Ciebie bo to tobie i tylko tobie odda się po raz pierwszy. Więc rozegraj to właściwie żeby dla niej to nie była trauma;P I do dzieła kowboju:)

przez ~Leif,
    2013-07-07 01:37:07

Ja zdecydowanie wolę doświadczone (choć tyle, żeby nie była dziewicą).Dziewice to jednorazówki - się strasznie szybko zużywają, a w łóżku są raczej słabe. Poza tym część z nich dorabia taką ideologię do defloracji, że tylko się pochlastać. Doświadczone są lepsze w łóżku i zwykle wiedzą co chcą, co lubią i nie mają tylu durnych oporów. Choć dla gościa z niskim poczuciem własnej wartości i bez wiary w siebie doświadczenie partnerki jest wadą, bo boi się porównań z poprzednikami. @[member=\'aliosza\'], jeśli t...więcej

przez ~Leif,
    2013-07-07 01:48:58

co myslicie o dziewcy kotra ma ponad 20 lat(ale nie duzo podan 20).Są możliwe dwie opcje:1. Ściemnia - mówi to każdemu 2. Mówi prawdę i tu znów są możliwe dwie opcje zależne od przyczyn tego stanu rzeczy: - Z powodu przekonań czy dorabianej do dziewictwa ideologii (może być groźnie) - Z powodu braku możliwości lub chętnych do zdeflorowania jej (może być strasznie!)

przez ~billcolavita,
    2013-07-07 02:59:13

Mówi prawdę i tu znów są możliwe dwie opcje zależne od przyczyn tego stanu rzeczy:- Z powodu przekonań czy dorabianej do dziewictwa ideologii (może być groźnie)- Z powodu braku możliwości lub chętnych do zdeflorowania jej (może być strasznie!)Tylko dwie te opcje Leif?

przez ~mlody92,
    2013-07-07 11:09:01

Mi się wydaje, że po prostu dana dziewczyna nie jest za bardzo \"otwarta\" o ile tak to można nazwać. Jeśli do tego dodać miłe usposobienie to myślę, że jest warta uwagi.

przez ~romantyk,
    2013-07-07 11:17:57

Miłe usposobienie ? :D Pozdro hahaha Ja nie trawię dziewic, bo nie dość, że musisz ją wszystkiego nauczyć,a później Wam nie wyjdzie, to ktoś będzie miał gotowe już. Więc wolę doświadczone :)

przez ~mlody92,
    2013-07-07 11:45:32

Miłe usposobienie ? Pozdro hahahaSą takie! Sam znam takie, tylko że właśnie, jest problem. Z reszta pisze o tym w innym temacie :)Z resztą jakaś historyjka była o jogurtach, otwarty i zamknięty, który byś wolał... Na religii ksiądz coś opowiadał :D

przez ~romantyk,
    2013-07-07 11:48:50

No i co z tego, że są takie? takich jest mnóstwo, ale takie kobiety nie są atrakcyjne, bo na tym forum się preferuje zołzy, a nie miłą laskę, którą po jakimś czasie się rzygać chce.

przez ~mlody92,
    2013-07-07 11:51:42

Kto co lubi. Jednemu trzeba takiej \"z jajami\" a inny woli delikatną dziewczynę. Teraz to nikomu nie dogodzisz niestety.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij