[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

brak relacji małzenskich, bezsennosc
    przez ~skorpion75,
    2012-02-23 19:48:31

witam jestem tu nowa,czy macie jakies sposoby na nerwice? bezsennosc ..ja to chyba mam przez nerwice bo moj maz znudzil sie mna chyba:(

przez ~venso,
    2012-02-23 20:03:25

Psychiatra/psychoterapeuta rodzinny

przez ~LilPeneros,
    2012-02-23 20:18:07

Idź do psychiatry po leki, a do dobrego psychologa na psychoterapię. Najlepiej, żeby był to psycholog kliniczny.

przez ~skorpion75,
    2012-02-23 21:19:45

\'LilPeneros\' napisał(-a):Idź do psychiatry po leki, a do dobrego psychologa na psychoterapię. Najlepiej, żeby był to psycholog kliniczny.nie mam kasy na prywatne wizyty po 200zł tygodniowo a w przychodni to poprostu kpina a nie pomoc

przez ~searcher,
    2012-02-23 21:28:35

Jesli nie chcesz odejsc, to kochanka sobie znajdz:) Gwarantuje Ci ze pomoże...

przez ~onaano,
    2012-02-23 22:19:05

\'Poszukiwacz\' napisał(-a):Jesli nie chcesz odejsc, to kochanka sobie znajdz:) Gwarantuje Ci ze pomoże...O!! I to jest najlepsza rada Żaden psycholog ani psychiatra nie pomoże jak dobry kochanek Wiem co mówię

przez ~onaano,
    2012-02-23 22:19:05

\'Poszukiwacz\' napisał(-a):Jesli nie chcesz odejsc, to kochanka sobie znajdz:) Gwarantuje Ci ze pomoże...O!! I to jest najlepsza rada Żaden psycholog ani psychiatra nie pomoże jak dobry kochanek Wiem co mówię

przez ~dilu,
    2012-02-23 22:32:53

\'OnaanO\' napisał(-a):O!! I to jest najlepsza rada Żaden psycholog ani psychiatra nie pomoże jak dobry kochanek Wiem co mówię Heh, obym nie trafił na kobietę która tak myśli

przez ~searcher,
    2012-02-23 22:38:55

\'Merkury\' napisał(-a):Heh, obym nie trafił na kobietę która tak myśli Nie no pewnie, jak przestaniesz sie nią interesowac, to powinna poswiecic sie calkowicie i robic za sluzaca w domu... super:) wspolczuje jej... no i nie mow ze nie przestaniesz, bo gosciu z tematu przestal i o tym wlasnie rozmawiamy.

przez ~onaano,
    2012-02-23 22:48:24

\'Merkury\' napisał(-a):Heh, obym nie trafił na kobietę która tak myśli No co, przestajesz się interesować swoją kobieta i co, my też mamy swoje potrzeby, a jeżeli własny mąż, partner ich nie chce już zaspokajać to jakie inne wyjście... Jak w związku jest wszystko ok, to żadna ze stron nie szuka czegoś innego i nowego bo po prostu nie chce i nie ma takiej potrzeby...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij