REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Życie z kilkoma kobietami na raz...
    przez ~kermit44,
    2012-09-17 17:31:10

W ramach rekonwalescencji od płaczliwych tematów w tym dziale proponuję coś ciekawego.Na początek ten krótki: Zapewne większość z forumowiczów jest zadeklarowanymi monogamistami, ale może są samce wyznające promiskuityzm albo nawet [karalną w Polsce] poligamię? Na forum Men's Health chyba nie powinno ich brakować... A może to tylko stereotyp O_o Chociaż bądźmy szczerzy - zdrady zdarzają się dziś często (- tu wyrażam się dyplomatycznie). Ciekawy jestem Waszych opinii, doświadczeń (niebo v. piekło) i pytam cz...więcej

przez ~przemo1988,
    2012-09-17 20:45:31

Podobno samce są stworzone właśnie po to aby mieć różne partnerki. Własnie dlatego facet może zawsze. A małżeństwo to wymysł kobiet taki kiedyś usłyszałem wypowiedź na temat małżeństwa A co do życią z kilkoma kobietami to czy ja wiem. Zależy od środowiska jakim zostaliśmy wychowani. Ja tam bym nie mógł osobiście A co do zdrady to pomyśl jak byś Ty się czuł w roli rogacza. I tyle na ten temat

przez ~romantyk,
    2012-09-17 20:49:57

Życie z kilkoma kobietami na raz jest niemęskie, ponieważ to zabawa na ich uczuciach, emocjach, a czy tak postępuje prawdziwy mężczyzna? bawi się kobietami ?

przez ~kermit44,
    2012-09-18 02:09:36

\'przemo1988\' napisał(-a):A co do zdrady to pomyśl jak byś Ty się czuł w roli rogacza. I tyle na ten temat Czułbym się bardzo źle, ale co to zmienia? Na zasadzie "nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe" ?\'romantyk\' napisał(-a):Życie z kilkoma kobietami na raz jest niemęskie, ponieważ to zabawa na ich uczuciach, emocjach, a czy tak postępuje prawdziwy mężczyzna? bawi się kobietami ?Gra uczuciami nie jest fajna, zgoda. A jeśli nie mówimy o "życiu z kilkoma kobietami" tylko o sypianiu z wieloma ...więcej

przez ~tom1985,
    2012-09-19 15:56:14

Większość facetów zdobywa kobiety, bo w ten sposób definiuje swoją męskość, bo tego potrzebuje ich ego. Większość facetów, potrzebuje kobiety, bo bez niej poczuliby się słabi.Jeśli myślisz, że potrzebujesz żyć z kilkoma kobietami na raz, to bardziej poleciłbym ci terapeutę niż szukanie związku poligamicznego.

przez ~LilPeneros,
    2012-09-19 16:47:40

tom1985 - zależy od sytuacji i tego gdzie się żyje.W krajach muzułmańskich mężczyzna może mieć do czterech żon jednocześnie, bo na tyle pozwala mu religia.

przez ~longmen,
    2012-09-20 13:21:41

łóżko mógłbym dzielić z kilkoma- tylko, zeby się lubiły, ale życie? nie... to przesaada!

przez ~bdzioch,
    2012-09-20 16:56:43

\'LongMen\' napisał(-a):łóżko mógłbym dzielić z kilkoma- tylko, zeby się lubiły, ale życie? nie... to przesaada!Dokłdnie

przez ~sw90,
    2012-09-21 00:46:46

zdrada to wraz słabości. choć z reguły zdradzający myśli, że jest odwrotnie.ja żyję w normalnym, zdrowym związku, więc wiązanie się, na jakichkolwiek zasadach, z kilkoma partnerkami na raz, uważam za niepotrzebne/ lekko narcystyczne. choć zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą prowadzić taki tryb życia, że ciężko im o stabilny związek i szukają tego typu rozwiązań.co do wstępu - błagam, nie używajmy sformułowań typu "to w końcu forum Mens Health, na pewno jest tu pełno facetów, którzy...". Zacznijmy od ...więcej

przez ~kermit44,
    2012-09-21 00:58:38

\'LilPeneros\' napisał(-a):tom1985 - zależy od sytuacji i tego gdzie się żyje.W krajach muzułmańskich mężczyzna może mieć do czterech żon jednocześnie, bo na tyle pozwala mu religia.Punkt widzenia zależy więc trochę od punktu siedzenia: u nas takie zachowania nie są kulturowo uzasadnione, ale nie oznacza to, że koniecznie muszą być anormalne ergo nie muszą oznaczać, że taki facet jest niemęski itd.\'Cesc#4\' napisał(-a):co do wstępu - błagam, nie używajmy sformułowań typu "to w końcu forum Mens Health, na p...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA