REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Złośnica
    przez ~venso,
    2009-12-10 16:41:58

Tak obserwuję to forum i widzę wiele sensownych odpowiedzi, wiec mam nadzieje ze mi pomozecie panowie. Powiem w skrocie; nie mam problemow z kobietami ale akurat trafilem na taki typ złośnicy, kobiety m.in. pewnej siebie, indywidualistki, takiej trochę szalonej.. Macie jakies dobre sprawdzone sposoby ? Powoli rece mi opadaja, bo panna nie wykazuje zadnego zainteresowania (nie jest innej orientacji), a wierzcie mi jest warta grzechu Tak dla jasnosci mam 23 lata i daleko mi do typa Ryska z Klanu...

przez ~ziarnisty,
    2009-12-10 16:52:24

Widzisz ostatnio w swoim blogu Sven wzorcowo odpowiada na Twoją rozterkę, mianowicie... [beeep]ić suke :] (to ta brzydsza wersja), innymi słowy zignoruj tą niewiastę. Zaraz zapewne wypowie się sam Sven. pozdro

przez ~czytacz,
    2009-12-10 17:59:49

Czyzby sven mial licencje na 100-procentowo pewne patenty?Tez mialem kiedys taka dziewczyne na oku. Troche czasem zaluje, ze ja sobie po jakims czasie odpuscilem - z takimi dziewczynami, jesli sa inteligentne i madre, nie ma szans na nude, rutyne i przewidywalnosc.Zeby nie bylo watpliwosci: jestem szczesliwy w zwiazku, w ktorym jestem, ale moglo byc zupelnie inaczej

przez ~ziarnisty,
    2009-12-10 18:27:45

CYTAT(Czytacz @ Dec 10 2009, 18:52 PM) Czyzby sven mial licencje na 100-procentowo pewne patenty?no zawsze pewnie nie ale akurat to ma dużą siłę rażenia, że tak powiem. Trzeba z życia czerpać pełnymi garściami. Gdybać to sobie można trzeba działać :]

przez ~venso,
    2009-12-10 18:51:59

Nie chodzi o zadna "suke".. W ogole nie ma suk, to faceci sa po prostu nieudolni w kontaktach z takimi - na pozór - kobietami... Dokladnie Czytaczu, o taka kobiete w 100% wlasnie chodzi. Z zewnatrz w dodatku bywa chlodna i powsciagliwa, a zalotnikow traktuje dosc aseksualnie. Jestem w kropce..

przez ~psyho89,
    2009-12-10 20:35:25

CYTAT(Venso @ Dec 10 2009, 19:44 PM) Nie chodzi o zadna "suke".. W ogole nie ma suk, to faceci sa po prostu nieudolni w kontaktach z takimi - na pozór - kobietami... Dokladnie Czytaczu, o taka kobiete w 100% wlasnie chodzi. Z zewnatrz w dodatku bywa chlodna i powsciagliwa, a zalotnikow traktuje dosc aseksualnie. Jestem w kropce.. Rzeczywiście problematyczne. Jesteś dla niej po prostu kolejnym ktory na Nią leci - Twoj problem to " wykazać się " - a jak, to już kwestia Twojego umysłu.

przez ~romeo18,
    2009-12-10 21:58:35

CYTAT(Venso @ Dec 10 2009, 17:34 PM) Tak obserwuję to forum i widzę wiele sensownych odpowiedzi, wiec mam nadzieje ze mi pomozecie panowie. Powiem w skrocie; nie mam problemow z kobietami ale akurat trafilem na taki typ złośnicy, kobiety m.in. pewnej siebie, indywidualistki, takiej trochę szalonej.. Macie jakies dobre sprawdzone sposoby ? Powoli rece mi opadaja, bo panna nie wykazuje zadnego zainteresowania (nie jest innej orientacji), a wierzcie mi jest warta grzechu Tak dla jasnosci mam 23 lata i dal...więcej

przez ~czytacz,
    2009-12-10 22:08:58

Mozna sprobowac z metoda "kochaj i rzuc" - najpierw przez jakis czas sie nia intensywnie interesujesz, a pozniej, jesli zauwazysz, ze sprawia jej to przyjemnosc, kompletnie przestajesz (pozornie). Wiekszosc kobiet zachodzi wtedy w glowe, o co kaman? I same sie zaczynaja interesowac, jakimi zlosnicami by nie byly.

przez ~bijuu,
    2009-12-11 17:45:02

CYTAT(Venso @ Dec 10 2009, 17:34 PM) Tak obserwuję to forum i widzę wiele sensownych odpowiedzi, wiec mam nadzieje ze mi pomozecie panowie. Powiem w skrocie; nie mam problemow z kobietami ale akurat trafilem na taki typ złośnicy, kobiety m.in. pewnej siebie, indywidualistki, takiej trochę szalonej.. Macie jakies dobre sprawdzone sposoby ? Powoli rece mi opadaja, bo panna nie wykazuje zadnego zainteresowania (nie jest innej orientacji), a wierzcie mi jest warta grzechu Tak dla jasnosci mam 23 lata i dal...więcej

przez ~pagier,
    2009-12-11 18:49:54

no nieźle to widzę że takich lasek to więcej jest ;] ja miałem podobna sytuację z niedostępną laską, ale przy ty była ona totalną egoistką i była zapatrzona tylko i wyłącznie w siebie i w to jaka ona "delikatna i krucha", wiecie taki typ zmanierowanej panienki. Co prawda kręcą mnie takie strasznie więc sam na siebie bata kręciłem ;] no ale w końcu zaczęła mnie w[beeep]iać...cóż trzeba się szanować ;]

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA