[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Zdrada
    przez ~aska,
    2010-04-15 01:00:38

Wydaje mi się, że jest to jeden z tematów, nad którym zastanawia się większość mężczyzn.Wyjaśnię Wam tutaj czym jest zdrada i czemu do niej dochodzi.Otóż to nie jest tak, że kobieta nagle znalazła sobie mężczyznę, i stwierdziła "tak to jest ten, z którym go zdradzę".Proces ten przebiega można powiedzieć stopniowo.Zacznę zatem od początku.Czym jest zdrada, i dlaczego kobiety zdradzają? Odpowiedź wydawałaby się prosta: miała ochotę na innego, więc to zrobiła.Mężczyźni zazwyczaj mówią, że kobieta miała ws...więcej

przez ~bender,
    2010-04-15 08:52:38

Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który mi wyjaśnij dlaczego zdradził swoją dziewczynę-gdyby ona była taka żebym od niej wzroku nie oderwał, to był nie oderwał.

przez ~pacjent,
    2010-04-15 09:16:41

Ten felieton nie wydaje mi się niczym odkrywczym ale doceniam dobre intencje.

przez ~sailus,
    2010-04-15 09:28:15

Droga Asiu...Muszę wcisnąć swoje trzy grosze. A więc będę bronił facetów.CYTATWiesz to jest tak, każda kobieta chce mieć fantastycznego faceta, takiego którym będzie mogła się pochwalić przed znajomymi, takiego o którego inne będą zazdrosne. Ona wie, że bez względu na wszystko zawsze będzie błyszczeć przy nim.Tak samo jest z facetami... Ale świat niestety idealny nie jest i takiego faceta jak i kobietę ( oczywiście chodzi mi o długi związek, bo na początku tak jest w każdym) jest ciężko znaleźć.CYTATJeżeli jest ...więcej

przez ~Borys,
    2010-04-15 10:30:35

CYTAT(Sailus @ 15-04-2010, 9:28) Moje pytanie brzmi KIEDY ? popełniłem błąd ? WSZYSCY znajomi się dziwili bo byłem idealny. I tak obserwując z biegiem czasu inne związki dochodzę do wniosku że facet powinien być Sk***ysynem, zdradzać, pić i bić laskę żeby ta zaczęła doceniać! Nie będe opisywał innych przypadków, sama twoja notka ma dużo racji ale z tego samego powodu zdradzają faceci. Uniwersalny powód jest taki, że gdy kobieta zdobyła faceta, potrafiła go zmienić i ma co do niego 100% pew...więcej

przez ~pagier,
    2010-04-15 10:33:10

wpadł mi w ręce dobry tekst:"Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady...A. Należy tylko być:1. przyjacielem2. partnerem3. kochankiem4. bratem5. ojcem6. nauczycielem7. wychowawcą8. spowiednikiem9. powiernikiem10. kucharzem11. mechanikiem12. monterem13. elektrykiem14. szoferem15. tragarzem16. sprzątaczką17. stewardem18. hydraulikiem19. stolarzem20. modelem21. architektem wnętrz22. seksuologiem23. psychologiem24. psychiatrą25. psychoterapeutą.B. Ważne też są inne cechy. Należy być:1. ...więcej

przez ~hacker,
    2010-04-15 15:26:42

Święta prawda

przez ~bender,
    2010-04-15 18:50:51

Mnie nawet nie trzeba jedzenia :P

przez ~marcingdansk,
    2010-04-17 23:19:06

Jak tu o zdradzie, to ciekaw jestem ilu facetów zdradziło swoje przyszłe żony na wieczorze kawalerskim

przez ~sven,
    2010-04-17 23:54:50

CYTAT(MarcinGdansk @ 17-04-2010, 23:19) Jak tu o zdradzie, to ciekaw jestem ilu facetów zdradziło swoje przyszłe żony na wieczorze kawalerskim A skąd takie pytanie?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 20
STRONA 1 z 20
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij