REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Zaufanie w związku
    przez ~yszty,
    2011-04-03 10:01:32

Witam. Od dwóch miesięcy jestem w związku z dziewczyną, którą kocham i z wzjamnością. Dwa dni temu przez przypadek zostawiła swój drugi telefon u mnie w domu i pojechała do siebie, dopiero później skojarzyła że go zostawiła u mnie. W tym czasie dostałem od niej sms że jak przeczytam jej wiadomości to coś tam coś tam i że te sms były sprzed pół roku i to jakieś żarty, że daty w telefonie są pozmiane. Tłumaczyła się tak na wypadek jeśli przyszłoby mi do głowy przeczytać zawartośc.Nie przezcytałem, oddałem jej tel...więcej

przez ~alek,
    2011-04-03 10:45:24

Uczysz się na błędach? Nie sądzę. Stworzyłeś kiedyś temat o chorobie i dziewczynie, doradziliśmy ci, a ty nadal nie wyciągnąłeś wniosku z tamtej lekcji... no i kolejny raz jesteś z dziewczynką a nie kobietą.

przez ~wildguardian,
    2011-04-03 11:12:57

Jak na mój gust, coś przed Tobą ukrywa. Zaufanie, wiadomo, rzecz podstawowa. Ale nie musi oznaczać ślepoty. Użyj szarych komórek. Rada ode mnie: Spokojnie z nią pogadaj. Wtedy się dowiesz, czy dalsza gra jest warta świeczki.

przez ~sakii,
    2011-04-03 11:32:50

stary, zaufanie albo się ma, albo się nie ma. Ja telefonu dziewczyny nie sprawdzam, bo nie mam powodów. Ty tutaj powód miałeś. Na moje to ty zachowujesz się po prostu jak jeleń, któremu się wydaje że znalazł jedyną, fajną laskę na świecie i świata poza nią nie widzisz, wyłączasz sobie racjonalne myślenie. Zaufanie to coś, co albo jest, albo go nie ma. I tyle.

przez ~michutentyp,
    2011-04-03 12:38:59

Normalnie nie wpadłoby mi do głowy przeczytanie smsów mojej kobiety, ale jakbym dostał wcześniej taką asekuracyjną wiadomość, to zapewne bym się skusił

przez ~footballfan3,
    2011-04-03 13:02:16

jakbym dostał takiego smsa to bym sie nawet nie zastanawiał tylko przeczytał, jeśli sie tak tłumaczy to znaczy że coś ukrywa i to nie byle co

przez ~yszty,
    2011-04-03 13:39:36

Ufam jej, mówiła, że to stare wiadomości przez które moglibyśmy się pokłócić ale pisała je dawno. Może bym przeczytał ale ona pokazuj że zależy jej na mnie. Powiedziała mi co w nich było z kim je pisała i kiedy, mógłbym w sumie spotkać się z tym gościem, ale że jestem świeżo po operacji to wolę poczekać

przez ~martix,
    2011-04-03 13:48:04

\'wildguardian\' napisał(-a):Jak na mój gust, coś przed Tobą ukrywa. Zaufanie, wiadomo, rzecz podstawowa. Ale nie musi oznaczać ślepoty. Użyj szarych komórek. Rada ode mnie: Spokojnie z nią pogadaj. Wtedy się dowiesz, czy dalsza gra jest warta świeczki.Bardzo mądra rada, też bym tak zrobiła. Musisz to z nią wyjaśnić, inaczej ta sprawa nie da Ci spokoju. Ale jej zachowanie - taka panika, że to przeczytasz - wg mnie dobitnie wskazuje na to, że jest wobec Ciebie co najmniej nie w porządku...I jeszcze to:W tym czasi...więcej

przez ~romantyk,
    2011-04-03 14:37:08

Stary to już nie pierwszy problem z którym się pojawiasz na forum MH. Wiem, że forum po to jest żeby pisać i żeby dostać jakąś radę jak się jest w potrzebie, ale ile można? Zaraz mi zarzucisz, nie pasuje Ci to nie czytaj, a piszę po to żeby dać Ci radę. W tematach które zakładałeś dostałeś tyle rad, że można by dobry artykuł wydać. Zastanawiałeś się co by było, gdyby brakło Ci internetu, a byłbyś w potrzebie poradzenia się na forum MH?Jak masz jaja to je podłącz i zacznij w końcu sam myśleć, chłopie przejrzyj na...więcej

przez ~footballfan3,
    2011-04-03 14:41:52

Stary to już nie pierwszy problem z którym się pojawiasz na forum MH. Wiem, że forum po to jest żeby pisać i żeby dostać jakąś radę jak się jest w potrzebie, ale ile można? Zaraz mi zarzucisz, nie pasuje Ci to nie czytaj, a piszę po to żeby dać Ci radę. W tematach które zakładałeś dostałeś tyle rad, że można by dobry artykuł wydać. Zastanawiałeś się co by było, gdyby brakło Ci internetu, a byłbyś w potrzebie poradzenia się na forum MH?Jak masz jaja to je podłącz i zacznij w końcu sam myśleć, chłopie przejrzyj na...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA