REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

W drodze do rodziców partnerki
    przez ~timbo,
    2009-07-05 22:19:14

Czy Kwiaty i wino to banał na taką okazje? Jak wy prezentowaliscie się w takim akcie?

przez ~alek,
    2009-07-05 22:42:10

Kwiaty Dla Przyszłej Tesciowej jak najbardziej najlepiej jakis maly bukiecik moze byc nawet w doniczce [ostanio widzialem miniaturowe rozyczki] , Dla Tescia mysle ze nie ma sensu. Jesli wszystko dobrze pojdzie to sam polozy flaszke na stol [osobiscie na pierwszym spotkaniu bym odmowil] Jak nie teraz to nastepnym razem.Ja osobiscie mam to jeszcze przed soba. Ale badz pewny siebie i jak bedziesz sie witac to oni maja ci podac pierwsi reke i wypadalo by powiedziec jakis mily komplement dla Tesciowej Np : Juz wie...więcej

przez ~timbo,
    2009-07-05 22:49:58

Sytuacja wygląda tak, że produkować będe musiał się tylko do teściowej (haha) Ojciec nie przebywa na terenie RP. Text "Juz wiem po kim corka ma taka piekna urode" jest własnie strasznie oklepany, wino, kwiaty też. szukam jakiegos kreatywnego, oryginalnego rozwiązania...nie chce wypaśc jak kopia byłych chłopaków.

przez ~bobas,
    2009-07-05 22:52:00

Spytaj sie swojej dziewczyny co mozesz zrobic zeby dobrze wypasc, ona doradzi Ci np jakie kwiatki kupic jej mamie bo napewno zna ja lepiej niz ty Ja bym tesciowej alko nie przynosil

przez ~SoltyS,
    2009-07-05 23:02:55

A powiedz ile jesteś z tą dziewczyną? No i jak często jej coś kupujesz? Nie pytam z ciekawości tylko po Twojej odp Ci napisze co uważam.

przez ~alek,
    2009-07-05 23:04:05

Bobas dobrze pisze . Co do komplementu to moze wystarczy powiedziec ze ma pani ładna fryzure , czy ta sukienka bardzo pani pasuje podkresla talie czy cos. Tesciowe wydaje mi sie ze nie sa az tak wybredne w tych sprawach Ja np uwielbiam gotowac i moj przyszly zawod sie z tym wiaze wiec odrazu bym obral wspolny temat gotowania Moze ona tez ma cos z toba wspolnego. Poprostu zapytaj sie Swojej Dziewczyny co i jak.Alkohol odpada

przez ~bobas,
    2009-07-05 23:08:03

I czy idziesz razem z dziewczyna na kolacje czy moze ona juz bedzie tam na Ciebie czekac?Jesli ona bedzie predzej na miejscu to swojej dziewczynie tez jakiegos badyla kup

przez ~SoltyS,
    2009-07-05 23:10:36

Jak ona będzie czekać to musisz kupić swojej coś i teściowej też,albo nie kupujesz nic ani tej ani tej.

przez ~pafii,
    2009-07-05 23:17:21

Czegoś tu nie rozumiem. Czy to mają być oświadczyny, czy luźne spotkanie z matką panienki?

przez ~czytacz,
    2009-07-05 23:35:22

Na pierwsze takie spotkanie wybralbym chyba tylko kwiaty (takze dla dziewczyny, jesli razem z mama bedzie na Ciebie czekac). Niektore mamy sa przewrazliwione na punkcie alkoholu, a z innymi prezentami mozna poteznie spudlowac. Chyba ze wiesz z opowiadan swojej dziewczyny, co lubi jej mama, to 100-procentowo trafiony drobny, niezobowiazujacy prezent moze Ci pomoc zdobyc jej zaufanie. Ale zalecalbym ostroznosc.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA