REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Toksyczna, chora miłość...
    przez ~korrrba,
    2012-05-17 19:54:46

Smok, Ty naprawdę uważasz, że ze mną jest aż tak źle, że powinni zamknąć mnie w szpitalu??! Uważasz, że stwarzam jakieś zagrożenie dla otoczenia?? Chodzę od dawna do tego psychologa, on powiedział, że pracował w różnych klinikach i miał do czynienia z osobami psychicznie chorymi i on po mnie choroby nie widzi! Nawet ostatnio go pytałam o to, czy nie uważa, że powinnam brać jakieś leki. Stwierdził, że jestem "zdrową, fajną kobietą" i nie widzi takiej potrzeby. Generalnie jak człowiek ma depresję...więcej

przez ~kotek11,
    2012-05-17 21:18:11

Ale kto powiedział, że osoba psychicznie chora musi być brudna i cuchnąca jak mój avatar ?xDPo pierwsze nie wiem co piszą na innych forach ale tu się wypowiadają poważni mężczyźni i sami dbamy o jakość tego forum.Po drugie ja cie nie znam ale nawet z tym żalem i płaczem to wydajesz się byc fajną osobą, którą chętnie bym poznałPo trzecie twój psycholog nie jest ALFA I OMEGA i każdy może się mylić. Wiesz że pokazłęm ten wątek paru studentom i fanatykom psychologii? Opinie i reakcje były różne co świadczy o tym, że...więcej

przez ~romeo18,
    2012-05-17 21:42:31

\'korrrba\' napisał(-a):Smok, Ty naprawdę uważasz, że ze mną jest aż tak źle, że powinni zamknąć mnie w szpitalu??! Uważasz, że stwarzam jakieś zagrożenie dla otoczenia?? Chodzę od dawna do tego psychologa, on powiedział, że pracował w różnych klinikach i miał do czynienia z osobami psychicznie chorymi i on po mnie choroby nie widzi! Nawet ostatnio go pytałam o to, czy nie uważa, że powinnam brać jakieś leki. Stwierdził, że jestem "zdrową, fajną kobietą" i nie widzi takiej potrzeby. Generalnie ...więcej

przez ~venso,
    2012-05-17 21:55:10

\'korrrba\' napisał(-a):Chodzę od dawna do tego psychologa, on powiedział, że pracował w różnych klinikach i miał do czynienia z osobami psychicznie chorymi i on po mnie choroby nie widzi! Nawet ostatnio go pytałam o to, czy nie uważa, że powinnam brać jakieś leki. Stwierdził, że jestem "zdrową, fajną kobietą" i nie widzi takiej potrzeby. Generalnie jak człowiek ma depresję to jest zaniedbany, nawet myć mu się nie chce, a ja jestem zadbana, pachnąca, ładnie ubrana, potrafię logicznie się wypowiedzi...więcej

przez ~nietoperz,
    2012-05-28 21:40:14

Spodziewałam się tu czegoś innego, mam zupełnie inny problem. Rozstałam się z facetem. Nie był ideałem , olewała mnie jak tylko mógł , mineło kilka miesięcy a on nagle zapałał wielką miłością , nęka mnie sms'ami, prosi żebym wróciła. Jak tłumaczyć takie zachowanie? Musi mnie w końcu do zmiany nr tel, będę się ukrywała? Jak powiedzieć facetowi NIE tak żeby dotarło?

przez ~sw90,
    2012-05-29 00:19:10

\'nietoperz\' napisał(-a):Spodziewałam się tu czegoś innego, mam zupełnie inny problem. Rozstałam się z facetem. Nie był ideałem , olewała mnie jak tylko mógł , mineło kilka miesięcy a on nagle zapałał wielką miłością , nęka mnie sms'ami, prosi żebym wróciła. Jak tłumaczyć takie zachowanie? Musi mnie w końcu do zmiany nr tel, będę się ukrywała? Jak powiedzieć facetowi NIE tak żeby dotarło? Zachowanie tłumaczy się prosto - inne opcje, które obrabiał już zapewne będąc z Tobą, mu nie wypaliły, więc próbuje wró...więcej

przez ~embi,
    2012-06-03 00:17:03

Przeczytałem Twoje wypowiedzi. Przyznam się szczerze, że nie czytałem wszystkich odpowiedzi jednak jestem pewien, że ten gość nie jest wart Twojej miłości. Nawet gdybyś w jakiś sposób (a są takie sposoby) przyciągnęła go ponownie do siebie to on będzie Cię zdradzał przy każdej okazji.To jest dla mnie pewne na 100 %.Jeśli facet by Cię kochał i chciał być z Tobą to nie robiłby takich rzeczy.Wierz mi. Ja wiem z własnych doświadczeń o czym mówię.Wyobraź sobie jak byś się czuła gdybyś była z nim a on spotkał inną kobietę. Może to Ci pomoże. Życzę Ci dużo SZCZEREJ i SZCZĘŚLIWEJ miłości w życiu.

przez ~embi,
    2012-06-03 00:24:35

Jeszcze jedno - jeśli szukasz pracy to napisz czym się zajmujesz. Ja czasami poszukuję osób do naszych oddziałów.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 4 5 6
STRONA 6 z 6
REKLAMA