REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Toksyczna, chora miłość...
    przez ~pagier,
    2012-04-29 13:26:53

wiesz co, mi się wydaję, że ty po prostu potrzebujesz seksu, to powinno zmienić twoje podejście do tematu. Nie wiem, jak wyglądało twoje wcześniejsze życie, bo szczerze mówiąc nie czytałem twoich wszystkich wypowiedzi, czy miewałaś chłopaków, z którymi miałaś już jakieś doświadczenia para-seksualne, ale wydaje mi się, że jeśli te "pieszczoty" były nowe dla ciebie, to to jest właśnie początek twojego problemu. To tak jak z głodnym psem, dasz mu plasterek kiełbasy, to posmakował, ale dalej jest głodny i ...więcej

przez ~kotek11,
    2012-04-29 16:26:00

ja bym szczerze chciał związać się z taką kiebietą jak ty I TAKICH FACETÓW JEST JESZCZE WIĘCEJ!!!

przez ~korrrba,
    2012-04-29 23:17:29

Nordycki Smok, Twoja ostatnia wypowiedź naprawdę mnie podniosła na duchu. Naprawdę sądzisz, że jest więcej takich facetów?? Ktoś mi tu już napisał, że byłby przerażony dziewictwem w takim wieku...W ogóle cieszę się teraz, że napisałam na tym forum, cieszę się, że odpowiadacie na moje posty, mimo, że moje problemy wydają się być dziwaczne i nieadekwatne do mojego wieku. Corin, czuję, że znalazłam w Tobie bratnią duszę. No jasne, że oglądałam "Nigdy w życiu", mam ten film i chętnie go oglądam. Powiem Ci ...więcej

przez ~kotek11,
    2012-04-30 09:00:02

ja mam wrażenie, że ty żyjesz cudzym życiem

przez ~pierro100,
    2012-04-30 23:07:26

Udawanie czegoś przed samym sobą to największa zbrodnia przeciwko sobie i okalecza na zawsze. Nie rób tego. Musisz się do tego po prostu przekonać. Musisz uwierzyć, że jesteś wartościową, atrakcyjną kobietą, która ma wiele do zaoferowania temu wybranemu. Wtedy poczujesz pewność i zaczniesz stąpać po ziemi zdecydowanie. Od cierpiętnictwa i samoudręczania się nic nie zmieni się na lepsze. Nie musisz być przy tym od razu hurraoptymistką, wystarczy umiarkowany optymizm.

przez ~corin,
    2012-05-01 12:05:56

\'korrrba\' napisał(-a):Corin, czuję, że znalazłam w Tobie bratnią duszę. No jasne, że oglądałam "Nigdy w życiu", mam ten film i chętnie go oglądam. Powiem Ci szczerze, że ta scena, kiedy główna bohaterka wkracza do pracy ubrana w seksowną sukienkę i z bukietem kwiatów, uśmiechnięta, pewna siebie też zrobiła na mnie niesamowite wrażenie!!! I bardzo, bardzo utkwiła mi w pamięci. W tym filmie bardzo wyraźnie było widać przemianę tej bohaterki, nawet szef nagle zobaczył ją "w innym świetl...więcej

przez ~korrrba,
    2012-05-02 09:43:39

Też żałuję, że nie stoję obok Ciebie, może jakbym dostała na żywo tego kopa to wtedy szybciej by do mnie dotarło to wszystko co usiłujesz mi przekazać Mam nie myśleć o tym pokręconym gościu, są chwile, że nawet mi się to udaje, ale czasami to wraca Teraz zamiast odpoczywać w majowy weekend to cały czas prześladuje mnie wizja ich, jak są gdzieś razem, a on się jej oświadcza i ona wraca do pracy z pierścionkiem zaręczynowym... Chociaż na logikę to się trochę kupy nie trzyma, bo ona chyba jeszcze nie zdążyła się ...więcej

przez ~kotek11,
    2012-05-02 17:02:57

\'korrrba\' napisał(-a):. Chociaż na logikę to się trochę kupy nie trzyma, bo ona chyba jeszcze nie zdążyła się rozwieść do cholery. Czy to jest możliwe, żebym o nim zapomniała pracując tam nadal i widując go codziennie???Jesteś tym tak zaaferowana że pytasz się nas na forum. K**** miej na to wy******To jest chore. O niczym nie myślisz tylko o tym. TO jest mania obsesja! Postaraj się o tym nie myśleć. Jeżeli będziesz te mysli od sibie odganiać i nie dasz rady to jest natręctwo myślowe. Ludzie z tym do psychi...więcej

przez ~corin,
    2012-05-02 19:02:27

\'korrrba\' napisał(-a):. Czy to jest możliwe, żebym o nim zapomniała pracując tam nadal i widując go codziennie???Tak, to możliwe, ale musisz CHCIEĆ. Ty na razie tego nie chcesz, bo rezygnując z tego świata marzeń w jakim żyjesz zastajesz tylko pustkę. Musisz najpierw zmienić nastawienie, zdać sobie sprawę z tego, że ten facet nie jest dla Ciebie i zacząć odrzucać natrętne myśli o nim. Tak jak napisałam wcześniej - nic się samo nie zrobi! Musisz nad tym popracować. Dlatego jakieś ciekawe zajęcie jest konieczne, żeby zająć mózg czymś zupełnie innym!

przez ~korrrba,
    2012-05-09 19:55:03

Hej, dzisiaj wszystko pękło. Takie dwie koleżanki postanowiły wprost spytać tego dfaceta, czy rzeczywiście łączy go coś z tą zamężną kobietą. Potwierdził, powiedział, że zaczęli "kręcić" jeszcze przed Nowym Rokiem. Koleżanki spytały, czy "jest dobrze" i czy jest zadowolony, odpowiedział, że tak. Roześmiały się do niego i powiedziały, że w razie jakby planował ślub, to żeby uprzedził o tym, a nie trzymał w tajemnicy jak teraz. Roześmiał się i powiedział, że dobrze. Jak tylko to usłyszałam, to ...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 6
STRONA 3 z 6
REKLAMA