REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Toksyczna, chora miłość...
    przez ~kotek11,
    2012-04-28 09:45:03

Korrba widziałaś może film " Węgierska Księżna". CZasem leci na canal+. Zobacz go i oceń do czego prowadzi ślepa miłość.Venso ma rację zachowujesz się jak nastolatka. Ale chyba się lepsze metody niż to po prostu dać się przelecieć.Stworzyłaś sobie sama problem i teraz musisz sama sobie pomóc. Psycholog może tylko doradzać ty musisz SAMA pracować.Ucieczak nic nie da. Tylko złagodzi ból a nie zniszczy " stanu zapalnego". A nawet jak uciekniesz to problem nie będzie rozwiązany. Może być stłumion...więcej

przez ~pierro100,
    2012-04-28 12:57:09

Twoja historia to taka mieszanka taniego romansidła i szekspirowskiego dramatu...Doradzać w takiej sprawie to rzecz niepodobna ludziom, którzy tego nie przerabiali. Więc nie słuchaj domorosłych wójków dobra rada - sama wiesz, co masz robić. Być może nie jesteś tego świadoma, ale w pewnym momencie ta wiedza się uaktywni. Poczyniłaś już pewne kroki - i dobrze. Raz obranej drogi się nie powinno zmieniać, bo tylko sobie jej nadłożysz.

przez ~corin,
    2012-04-28 14:39:43

Wszystko właściwie zostało już napisane powyżej, więc od siebie dodam, że zmiana pracy nic nie da, bo problem tkwi w Tobie, w Twojej psychice. Skąd wiesz, że w nowej pracy nie spotkasz kolejnego faceta, na punkcie którego oszalejesz, podobnie jak teraz? I nawet jeśli będzie wolny i chętny na związek z Tobą, to prawdopodobnie zabijesz tę nową relację swoją desperacją. Psycholog to dobry krok - już go zrobiłaś. Czas teraz korzystać z jego rad - uwierzyć, że jesteś wartościową, atrakcyjną kobietą, która nie potrzeb...więcej

przez ~venso,
    2012-04-28 16:02:50

\'Corin\' napisał(-a):Trzymam za Ciebie kciuki! Sporo pracy przed Tobą, ale wierzę, że dasz sobie radę. Pewnie na początku będzie ciężko, bo poczujesz się samotna kiedy już postanowisz popatrzeć na swoją sytuację bez koloryzowania i będziesz mieć wrażenie, że Twój świat utkany z marzeń przestał istnieć. Ale z czasem otwarcie się na innych ludzi spowoduje, że zapomnisz...Też przeszłam w życiu kilka porażek, nietrafionych związków itp. To mija, tylko trzeba dać sobie szansę i trochę się wysilić, popracować nad...więcej

przez ~corin,
    2012-04-28 17:57:45

\'Venso\' napisał(-a):Wiśta wio łatwo powiedzieć. Dziewczyna przeszła przez dekadę życia bez dojrzewania emocjonalnego, na co głównie wpływają związki w pełnym tego słowa znaczeniu. Poza tym czym skorupka za młodu nasiąknie... Jak ma trafić na tego odpowiedniego partnera, skoro mięknie przy kimśtakim jak ten facet ?Niestety zdaję sobie sprawę z tego, że łatwo nie będzie, ale to nie znaczy, że należy odpuścić. Już i tak Dziewczyna zmarnowała kilka dobrych lat czekając biernie zamiast wziąć się w garść, więc może ...więcej

przez ~korrrba,
    2012-04-29 11:09:27

Corin dzięki za odpowiedź. Jak czytam jak ktoś pisze, że zmarnowałam ładnych parę lat na takie nie wiadomo co, to aż mnie mrozi (( A tak szczerze, to uważacie, że jest jeszcze szansa dla mnie, czy już raczej jestem stracona w tym wieku? Boję się trochę reakcji facetów na to, że w tym wieku jestem dziewicą. Boję się, że po takim wyznaniu facet spieprzy i tyle go zobaczę. Sama widzę po wypowiedziach facetów tutaj jak reagują na słowo 28-letnia dziewica...Próbuję dojść, co ze mną nie tak, bo to, że jest coś ze mną ...więcej

przez ~Brylant,
    2012-04-29 11:49:36

ja bym po prostu tego nie mówił, mnie by to troszke przeraziło

przez ~pierro100,
    2012-04-29 12:49:01

Jeśli twoja samoocena wynika z opinii i myśli osób postronnych to mogę złożyć tylko głębokie kondolencje. Na tym koniku zajedziesz donikąd.Dopóki będziesz przejmować się tym co inni mówią, myslą, czują, dopóty nie rozkwitniesz. Każdy ma w sobie to "coś", pewien rodzaj osobistego piękna, magnetyzmu. Jednak ten kwiat jest wymagający i trzeba go stale pielęgnować, by mógł rozkwitnąć i roztaczać dookoła swój urok. I nie możesz pozwolić, by jakikolwiek intruz władował się do twojego życia z buciorami i zade...więcej

przez ~venso,
    2012-04-29 12:52:44

\'korrrba\' napisał(-a):Boję się, że po takim wyznaniu facet spieprzy i tyle go zobaczę. Sama widzę po wypowiedziach facetów tutaj jak reagują na słowo 28-letnia dziewica... Nie bierz do siebie tych uwag, większosć komentarzy tutaj należy do niedojrzałych infantylnych nastolatków, którzy rozpowszechniają puste hasła medialne, sami będąc prawiczkami Jak bedziesz na poczatku przyznawała się do dziewictwa, to zawsze będą się płoszyć, lepiej powiedz, że wolisz zaczekać i poznać, a jak pokocha to uszanuje Jeśłi to ...więcej

przez ~corin,
    2012-04-29 13:21:12

Dziewczyno, a czy facet od razu będzie zadawał pytania czy jesteś dziewicą? Przecież na początku macie się poznać, porozmawiać, zainteresować sobą. Sprawy seksu to nie jedyny temat do rozmowy! A jeśli będzie facetem na poziomie i już zainteresujesz go swoją osobowością, polubi Cię, zapragnie być z Tobą w łóżku, to nie ucieknie z tego powodu, że jesteś dziewicą! Z tego co piszesz jesteś atrakcyjną kobietą tylko skrzydła podcina Ci Twoje przewrażliwienie na punkcie swojej osoby. Pewnie podjeście Twojego oj...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 2 z 6
REKLAMA