REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Toksyczna, chora miłość...
    przez ~korrrba,
    2012-04-27 20:25:50

Witam, jestem kobietą. Właściwie to chyba nie do końca pasuję do tego forum, ale postanowiłam napisać, pomyślałam, że dobrze będzie jak poznam męski punkt widzenia. Chociaż sporo mnie kosztuje pisanie tego posta do Was.... Uprzedzam, że to nie jest prowokacja, autentycznie mam taki problem :(Mam obecnie 28 lat, a mimo to nadal jestem dziewicą. Fakt, że nią jestem zapewne jest powiązany z sytuacją, w jaką się uwikłałam. Nie umiem siebie ocenić, bo to nie będzie obiektywne, na pewno bardzo dbam o siebie, staram si...więcej

przez ~marcingdansk,
    2012-04-27 20:47:25

przeczytałem to...ale nadal nie wiem po coChyba to ze mną jest coś nie tak, zeby czytać takie pierdoły w piątkowy wieczór

przez ~kotek11,
    2012-04-27 20:58:54

A ty wierzysz w romantyczną miłość jesteś jak Bella ze zmierzchu i szukasz tego idealnego Edwarda.BECPo pierwszeWróc na ziemię.Droga dziewczyno. To nie jest XVIII wiek. Ten facet to dziwkarz. Nie wiąrz się z nim i daj sobie spokój. Sama sobie stworzyłąś problem a to pierwsz rzezc którą musisz zrozumieć w terapii u psychologa, po drugie musisz zrozumieć żę skoro sama zrobiłąś sobie ten problem to i sama możesz z niego wyjść.Po drugie. Widzisz jakie stosuje sztuczki w uwodzenie i widzisz jak " zmienia partner...więcej

przez ~korrrba,
    2012-04-27 22:37:52

Przecież ja nie zmuszam nikogo, żeby czytał te pierdoły, a tym bardziej komentował... Z drugiej strony, sama się nie dziwię, że ktoś tak może pomyśleć. Każdy człowiek twardo stąpający po ziemi jak słyszy moją "niesamowitą" historię to ma ochotę puknąć się w głowę...Nordycki Smok dzięki za odpowiedź. Wiesz nawet nie oglądałam "Zmierzchu" Jeszcze odnośnie tego faceta... Ja chyba po prostu przestraszyłam się, że on naprawdę zakochał się, zaangażował i diametralnie się teraz zmieni dla tej nowej...więcej

przez ~venso,
    2012-04-27 23:35:08

\'korrrba\' napisał(-a):Kiedy on zauważał, że ja coraz bardziej się angażuję to on się wycofywał, ot tak po prostu mnie odstawiał, kompletnie się nie odzywał, nie szukał kontaktu itp. Ja cierpiałam, nie mogłam się z tym pogodzić, w końcu postanawiałam dać sobie z tym spokój. Wówczas on wtedy niemal automatycznie ponownie mnie czarował, zwodził, uwodził, a ja ponownie mu ulegałam! Takich epizodów, podczas których mnie mamił i odtrącał było kilkanaście między nami!Tak właśnie działają uwodziciele, koleś mu...więcej

przez ~korrrba,
    2012-04-28 00:32:35

Nie, nie miałam na myśli siebie. Miałam na myśli tą kobietę, koleżankę z pracy, z którą on teraz jest, czy to możliwe, że dla niej się zmieni i będzie przykładnym mężem i ojcem. Ja wiem, że mnie potraktował jak przedmiot, jak dmuchaną lalę, ale dla niej jednak rzucił swoją partnerkę i związał się z nią, błyskawicznie razem zamieszkali. Mam wrażenie, że on naprawdę musiał się w niej zakochać, dlatego nurtuje mnie kwestia, czy to możliwe, by ona tak go zmieniła...Wiem, że jestem ofiarą losu ( Przegrywam życie prze...więcej

przez ~korrrba,
    2012-04-28 00:35:58

A tak w ogóle czemu uważasz, że mężatki uwieść najłatwiej?? Mi się wydawało zawsze, że wręcz przeciwnie, że mężatki są pewnym wyzwaniem, wysoka poprzeczka, a nastolatki łatwo zbajerować, wcisnąć kit itp.

przez ~sw90,
    2012-04-28 00:56:52

\'korrrba\' napisał(-a):A tak w ogóle czemu uważasz, że mężatki uwieść najłatwiej?? Mi się wydawało zawsze, że wręcz przeciwnie, że mężatki są pewnym wyzwaniem, wysoka poprzeczka, a nastolatki łatwo zbajerować, wcisnąć kit itp.Venso już poniekąd Ci na to odpisał wcześniej. chodzi o to, że mężatki w wielu przypadkach wiodą bardzo ustabilizowane, przewidywalne i nudne życie, godzą się z tym, że nic nowego ich nie czeka. zatracają się w obowiązkach, popadają w rutynę, nierzadko w sprawach łóżkowych, gdy skończyła s...więcej

przez ~venso,
    2012-04-28 01:03:03

\'korrrba\' napisał(-a):Nie, nie miałam na myśli siebie. Miałam na myśli tą kobietę, koleżankę z pracy, z którą on teraz jest, czy to możliwe, że dla niej się zmieni i będzie przykładnym mężem i ojcem.To seksoholik, oczywiście może byc przykładnym ojcem i meżem, a nawet kochankiem tyle, że nie monogamicznym.\'korrrba\' napisał(-a):Wiem, że jestem ofiarą losu ( Przegrywam życie przez swoją niską samoocenę, kompleksy i ciągłe poczucie bycia gorszą od innych.Wiesz co, zapisz się na jakiś różaniec czy pielgrzymkę al...więcej

przez ~korrrba,
    2012-04-28 08:48:20

Wczoraj spotkałam się z przyjaciółką, rozmawiałyśmy o moim problemie, o tym wszystkim. Nie miała na mnie słów krytyki, powiedziała, że nie mam za grosz honoru, godności, że jakby była na moim miejscu i jakiś facet ot tak sobie by ją odstawił i związał się z inną to by mu postawiła krzyżyk na drogę, a nie latała za nim i żebrała o uwagę. W ogóle zauważyła, że strasznie się zmieniłam, że zgorzkniałam przez niego itp. Tak się składa, że ta przyjaciółka kiedyś miała praktykę u mnie w firmie właśnie u tego faceta, wi...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA