REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Telefon do panienki....
    przez ~andy92,
    2013-01-06 23:54:34

Cześć wszystkim. Mam taki nietypowy problem, chciałbym się udać do prostytutki, ale mam opory (wiem zabrzmi to śmiesznie!) przed wykonaniem telefonu do niej. Upatrzyłem sobie panienkę [usunięte z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH], ale ze względu na to, że jeszcze nigdy tego nie robiłem to kompletnie nie wiem co mam mówić, o co pytać, w ogóle jak się odzywać do niej. Czy moglibyście coś podpowiedzieć?? Ja wiem, że tutejsza społeczność to raczej ludzie, którzy z takich rzeczy nie korzystają i nie macie doświadczenia, ale tak od serca, jak sądzicie??

przez ~satanistic,
    2013-01-07 00:28:37

Fakt, nie mam takiego doświadczenia ale :- podaj termin jaki Ci pasuje- zaproponuj na jaki seks masz ochotę i ile Cię to wyniesie- ile czasu trwa spotkanie- gdzie odbędzie się spotkanie- na zakończenie "miłego dnia i do zobaczenia"Krótko, zwięźle i na temat.

przez ~Leif,
    2013-01-07 09:31:49

Kumpel jest taksówkarzem, dość często wozi gości do agencji towarzyskich i opowiada ciekawe rzeczy. Jak panna, z której usług chcesz skorzystać poda Ci cenę za godzinę to zapytaj ile ta godzina trwa, bo kumpel opowiadał o przypadkach, że jego pasażerowie miewali zonka, bo czasem w takich miejscach godzina to normalne 60min, ale bywa, że trwa 45min, a czasem do spustu.

przez ~DreamOf,
    2013-01-07 09:44:46

'leif' napisał(-a):Kumpel jest taksówkarzem, dość często wozi gości do agencji towarzyskich i opowiada ciekawe rzeczy. Jak panna, z której usług chcesz skorzystać poda Ci cenę za godzinę to zapytaj ile ta godzina trwa, bo kumpel opowiadał o przypadkach, że jego pasażerowie miewali zonka, bo czasem w takich miejscach godzina to normalne 60min, ale bywa, że trwa 45min, a czasem do spustu.wow, prostytutki prawie jak terapeuci na terapii "godzina" sesji terapeutycznej czasem trwa 45 minut.Takie skojarzenie...

przez ~yanke,
    2013-01-07 11:25:58

Ja bym zapytała o:choroby weneryczne w tym wirus HIV ,żółtaczkę typu C, grzybice, choroby pasożytnicze i zaświadczenie lekarskie na wszystko. Ciekawe czy jakaś prostytutka w Polsce udziela takich informacji

przez ~Leif,
    2013-01-07 13:16:16

Te same choroby możesz też załapać od swojej partnerki (lub partnera), a przecież masz do niej większe zaufanie niż do pani świadczącej te usługi publicznie. W szpitalu, u dentysty, w salonie tatuażu, przy robieniu kolczyków, etc., też wielu ludzi co roku zaraża się HIV, żółtaczkami różnych typów, grzybkami, sepsą i innymi atrakcjami. W np Holandii dzieci zarażają się owsikami i wszami w przedszkolach. Na basenie też można się grzybicy nabawić, a później można ją też przypadkiem przenieść w regiony strategiczne....więcej

przez ~ufol,
    2013-01-07 13:17:58

Ja Ty się chłopie boisz do dziwki zadzwonić to sobie całkiem odpuść wizytę, zobaczysz ją, zestresujesz się, nie stanie Ci a zapłacić będziesz musiał Jeśli dalej obstajesz przy swoim to jak Ci koledzy mówili - obgadaj wszystkie szczegóły usługi, co i za ile bo przyjdziesz ze 150 zł w kieszeni a ona za usługi "specjalne" doliczy Ci drugie tyle

przez ~yanke,
    2013-01-07 13:39:05

'leif' napisał(-a):Te same choroby możesz też załapać od swojej partnerki (lub partnera), a przecież masz do niej większe zaufanie niż do pani świadczącej te usługi publicznie. W szpitalu, u dentysty, w salonie tatuażu, przy robieniu kolczyków, etc., też wielu ludzi co roku zaraża się HIV, żółtaczkami różnych typów, grzybkami, sepsą i innymi atrakcjami. W np Holandii dzieci zarażają się owsikami i wszami w przedszkolach. Na basenie też można się grzybicy nabawić, a później można ją też przypadkiem przeni...więcej

przez ~Leif,
    2013-01-07 14:19:22

'yanke' napisał(-a):ok zgadzam się w 100% tylko że prawdopodobieństwo zarażenia od prostytutki jest znacznie większe. Faktem jest tez to że nawet jak przedstawi zaświadczenie to mogła się zrazić jeszcze z ze sto razy od czasu wykonania badania. Więc jest to weneryczna loteria albo trafisz na chorą albo nie albo Cię zarazi albo nie ///sorki za offtopNie wiem, nie korzystałem nigdy z tego typu usług kobiecych na wolnym runku. Mogę jedynie spekulować i przypuszczać, że te panie próbują minimalizować ryzyko...więcej

przez ~Lolaa,
    2013-01-07 14:24:04

wyniki testu na HIV tak naprawdę do niczego się nie przydają jeżeli nie jest to stały partner. Żeby wykryć HIV musi minąć 12tyg, a nawet jeżeli wynik testu będzie negatywny, to nadal nie daje to żadnej gwarancji, gdyż wiele mogło się wydarzyć w tracie tych 12stu tygodni...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA