[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Sex z Ex
    przez ~marek987,
    2014-07-11 14:40:46

Cześć, Wszedłem w układ ze swoją Ex, że sex bez zobowiązań, dopóki jedno kogoś nie pozna.Jak do tej pory nic mi nie mówi, żebym w niej obudził uczucia i chyba to nie nastąpi. Moje pytania do Was. Myślicie, że mogę w niej obudzić uczucia i będzie chciała wrócić? W co wątpię, bo ze swoim poprzednim partnerem też potem się spotykała tylko na sex.Byliście kiedyś w takim układzie ze swoim Ex lub ewentualnie z kimś innym? Jak to wyglądało jakie były relacje?

przez ~Mirosiek,
    2014-07-11 15:19:13

W zasadzie takie układy nie są zbyt dobre i raczej trudno w to uwierzyć, że tylko chodzi o sam seks. Może to być próba powrotu, albo, mniej prawdopodobne, zwykły pociąg fizyczny bez uczuć. Z twojej strony wszystko jest ok, bo facet potrzebuje seksu i raczej nie powinien aż tak się przywiązywać do rzeczy minionych. Musisz jednak uważać, by nie obudzic uczucia na nowo. Z doświadczenia wiem, że takie związki mogą ranić. Ja również spotykałem się ze swoją ex i niby wszystko było ok, ale po pierwsze, sami często...więcej

przez ~marek987,
    2014-07-11 15:30:50

W zasadzie takie układy nie są zbyt dobre i raczej trudno w to uwierzyć, że tylko chodzi o sam seks. Może to być próba powrotu, albo, mniej prawdopodobne, zwykły pociąg fizyczny bez uczuć. Z twojej strony wszystko jest ok, bo facet potrzebuje seksu i raczej nie powinien aż tak się przywiązywać do rzeczy minionych. Musisz jednak uważać, by nie obudzic uczucia na nowo.  Z tym obudzeniem uczuć na nowo to myślę, że prędzej u mnie mogłyby się obudzić, chociaż też tego nie przewiduję. Ona jasno i twardo mówi...więcej

przez ~takitamchlopak,
    2014-07-12 12:18:15

Moja ex odeszla odemnie 7 msc temu w miedzy czasie miala dwoch chłopaków bedac z nimi caly czas do mnie wracała po emocje i seks tak samo jest teraz nowy fagas ją do szału doprowadza i przychodzi do mnie tyle ze ona chce do mnie chyba wrócic ale jej powiedzialem stanowczo ze nie chce zyc w takim emocjonalnym trójkącie wóz albo przewóz ja albo on 

przez ~marek987,
    2014-07-14 15:15:26

ale jej powiedzialem stanowczo ze nie chce zyc w takim emocjonalnym trójkącie wóz albo przewóz ja albo on  Zdecydowała się czy ciągle przychodzi tylko na sex? Musisz jednak uważać, by nie obudzic uczucia na nowo. No właśnie po wczorajszym spotkaniu już nie jestem taki pewien czy przypadkiem nie chce do mnie wrócić. Wcześniej nie było mowy, aby razem gdzieś wychodzić, a wczoraj poszliśmy na wspólny obiad i złapała mnie za rękę. 

przez ~Leif,
    2014-07-14 18:43:23

No właśnie po wczorajszym spotkaniu już nie jestem taki pewien czy przypadkiem nie chce do mnie wrócić. Wcześniej nie było mowy, aby razem gdzieś wychodzić, a wczoraj poszliśmy na wspólny obiad i złapała mnie za rękę.A kogo obchodzi czego ona chce?A czy wiesz czego TY chcesz? Jeśli nie, to lepiej zastanów się czego TY chcesz. Bądź tego pewien i idź po to. To jest problem wielu współczesnych chłopaków - myślą tylko o tym \"Czego ona chce?\", \"Czego ona może chcieć?\" tak często i dużo, że zapominają pomyśle...więcej

przez ~takitamchlopak,
    2014-07-14 19:44:56

Z moja ex jest tak ze jak widzi ze gdzies jej uciekam czy za dobrze mi sie powodzi to rzuca wszystko i wraca jak bumerang . Ostatnio jak mi maila napisala ze \" zakocha sie w swoim chlopaku\" to jej napisalem ze zycze powodzenia i nie minely 2 tygodnie i znowu zaczela szukac kontaktu ale to juz mysle ze czas zakonczyc i zapasc sie pod ziemie A po sex przychodzi co poltora miesiaca bo jej nowy chloptas zaczyna popelniac bledy tzw proza zycia dnia codziennego i juz nie jest tak fajnie jak sie niuni wydawalo

przez ~Leif,
    2014-07-14 20:03:13

Jeśli odpowiada ci takie okazyjne bzykanie swojej ex i nie wpływa to negatywnie na twoje życie - to super i tak trzymaj, jeśli ci z tym dobrze. Ale jeśli przez te akcje z nią masz wrażenie, że coś tracisz albo, że się coś ciekawie zaczynało z jakąś inną panną, a potem bzyku bzyku z byłą i z nową poszło się rąbać, to daj sobie spokój z ex, bo z nią już lepiej nie będzie, a z nową panną masz chociaż potencjalną możliwość, że będzie lepiej oraz szansę na to, że nie popełnisz błędów z poprzedniego związku (jest tyle...więcej

przez ~marek987,
    2014-07-14 22:39:28

Ale to nie na aż takiego znaczenia. Ważne jest to czego TY chcesz - nie musisz tego pisać, ale musisz wiedzieć. Czy wiesz to? Kurde tak się teraz zastanawiam, po Waszych wypowiedziach, że do końca to ja sam nie wiem co chcę. 

przez ~marek987,
    2014-07-17 10:26:20

OK, przemyślałem sobie wszystko i doszedłem do wniosku, że ciągle mi zależy na tej dziewczynie i jeszcze chciałbym o nią zawalczyć. Spotykamy się 2-3 razy w tygodniu. Ostatnio np. jak była u mnie to nie było sexu, ale pojechaliśmy coś zjeść. Generalnie na spotkaniach zachowujemy się jak para. Miłe słówka \"kochanie\" itp. Idąc obejmujemy się lub trzymamy za ręce. Jednak jak ostatni raz z nią rozmawiałem tydzień temu to mówiła, że nie chce do mnie wrócić. Twierdzi, że mnie kocha, ale straciła zaufa...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij