REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Selekcja w klubie
    przez ~saber,
    2009-01-31 18:07:34

Hej,Dzisiaj wybieram się z pewną uroczą damą do klubu, na koncert na który ona bardzo chce iść i idziemy tylko we dwójkę. Klub w którym będzie koncert należy do strasznie lanserskich i jest mocno bananowy. Zastanawiam się co powinienem zrobić w sytuacji kiedy na wejściu jakiś [beeep] postanowi któregoś z nas nie wpuścić. Takich rzeczy nie da się przewidzieć, a potrafią mocno spieprzyć cały wieczór, szczególnie w takiej sytuacji kiedy jej na prawdę zależy, żeby być na tej imprezie. Jednocześnie nie chciałbym przy...więcej

przez ~luki,
    2009-01-31 18:13:48

Jesli nie beda chcieli was wpuscic to powiedz dla ochroniarza tak z boku po cichu, zeby chociaz kobiete wpuscili, a Ty sobie pojdziesz.(Ty smigniesz sobie do znajomych:))Jesli nie zgodzi sie to trudno, partnerka nie powinna miec pretensji. Z reszta nie wyobrazam sobie by ochroniarze nie chcieli kogos do klubu wpuscic. Tzn. pary, ladnie ubranej, kulturalnej, trzezwej i doroslej. Pomysl o ubiorze. Jaki koncert jesli mozna wiedziec?

przez ~marcinek,
    2009-01-31 18:18:16

Bądź trzeźwy, i dobrze ubrany. Nie będziesz potrzebował alternatywnego planu.

przez ~saber,
    2009-01-31 18:21:15

Warszawa jest dość specyficzna jeśli chodzi o te sprawy, także uwierz że czasem ciężko sobie to wyobrazić, a jednak. O ubiorze to nie musisz mi mówić No tak, ale przecież nie zostawię jej tam samej? Oczywiście jeżeli będzie chciała, to inna sprawa, tylko raczej jej o to nie podejrzewam. Cholernie taka niezręczna sytuacja może wyjść, a chciałbym tego uniknąć, tylko że bardzo mało zależy tu ode mnie, a więcej od widzimisię jakiegoś gościa.Zastanawiałem się, czy nie zaproponować, żeby dołączyć do znajomych, którzy...więcej

przez ~luki,
    2009-01-31 18:31:30

Coz, ja jestem takim czlowiekiem, ktory nie godzi sie z pewnymi sprawami na swiecie i w Twoim przypadku zalatwil bym to niestety w radykalny sposob. Z tego co mowisz, to masz 50/50 szans i zamierzasz zagrac z losem w rosyjska ruletke. Ja bym nie odpuscil tym psom Powodzenia, Luki

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-31 18:50:24

\'*Luki*\' napisał(-a):Coz, ja jestem takim czlowiekiem, ktory nie godzi sie z pewnymi sprawami na swiecie i w Twoim przypadku zalatwil bym to niestety w radykalny sposob. Z tego co mowisz, to masz 50/50 szans i zamierzasz zagrac z losem w rosyjska ruletke. Ja bym nie odpuscil tym psom Powodzenia, Lukiteż staram się być tak nastawiony jednak w większości przypadków to nie popłaca ....

przez ~SoltyS,
    2009-01-31 19:29:22

A miałeś kiedyś sytuacje,że Cię nie chcieli wpuścić do jakiegoś lepszego klubu? Jak nie to się nie martw z góry;D

przez ~marcin1985,
    2009-01-31 19:35:44

spotkałem się już na wielu imprezach z mocna selekcja.. przeważnie taka bramka zwraca na to jak jesteś ubrany, uczesany.... dobrym sposobem, aby dostać się na takie imprezy jest podpatrzenie jaki styl odpowiada bramce... i jakich wpuszczają a jakich nie...

przez ~jacekg,
    2009-01-31 19:44:41

Ochrona ma polecenie od managera wpuszczamy takich i takich i raczej bramka niema nic do gadania .Najczęściej patrzy się na trzeźwość delikwenta kolejno na ubiór i na zachowanie ,jeżeli jesteś kulturalny nie robisz żadnych problemów to wchodzisz .Pracowałem jako ochroniarz w klubie i również drażniły mnie takie selekcje ,często były to rzeczy typu :białe buty ,obojętnie czy eleganckie ,czy adidasy ,czy firma ciuchu .Często idąc ,gdzieś z jakimś znajomym znajomego ,który nie spełnia kryteriów do wejścia do klubu ,podchodzę i dyskretnie daje 10 ,albo 20 zł dla ochroniarza Pozdrawiam !

przez ~marcin1985,
    2009-01-31 19:50:00

dokładnie... a będąc w tym temacie najbardziej denerwuje mnie na różnych imprezach zachowanie bramkarzy.. wiadomo są imprezy gdzie jest kultura i bramka oki... ale spotkałem sie z przypadkami gdzie bramka sama prowokuje do zadymy... no chore... idziesz sie bawić z znajomymi a taki koleś nie wiedzieć co mu odbiło zaczyna sie sadzić do ciebie... i jeszcze tekst że niby to ty zaczynasz... ufff... oby jak najmniej takich imprez...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA