REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

SYLWESTER - POMOCY ^^
    przez ~Duriv,
    2009-12-29 16:50:43

Panowie ratujcie jest problem, a mianowicie chodzi o to że już miałem załatwioną wolną chatę dla mnie i mojej ukochanej na sywester, starsi dowiedzieli się nie wiadomo skąd że mam spędzić sylwestra tylko z moją dziewczyną. Mamuśka powiedziała że jak nie zdazwoni do rodziców mojej dziewczyny to mi domu wolnego nie zostawią, a mamuśka mojej księżniczki myśli zę jej córka idzie na sylwka do znajomych.więc co mam zrobić żeby było cacy i miał chatę tylko dla nas dwojga ?myślałem żeby podstawić znajomą do telefonu i ...więcej

przez ~Duriv,
    2009-12-29 16:52:15

dodam, że nastąpi spotkanie mojej "Pary Królewskiej domu" z moją lubą..

przez ~bijuu,
    2009-12-29 17:00:46

Musiałem zobaczyć wiek . OK jest on wytłumaczeniem ... ja oczywiście postąpiłbym wbrew wszystkim i wszystkiemu , albo wymyślił jakieś inne ciekawe alternatywy . Kreatywność powinna być cechą indywidualną ....

przez ~Duriv,
    2009-12-29 17:02:47

wiem wiem.. Ale zależy mi na tym, by to było w domu

przez ~sven,
    2009-12-29 17:07:52

Heh, zaręczyny i takie tam, a tu nagle zderzenie z rzeczywistością...Jak dla mnie, powiedziałbym że zmieniacie plany, żeby nie narażać sie na przepychanki.Albo ze przez zamieszanie zerwała z Tobą i spedzisz sylwka sam czy coś.(i znowu wyszło że sylwester ze znajomymi jest lepszy:P)

przez ~Duriv,
    2009-12-29 17:09:55

Ej.. Zaręczyny (nawet nie, wyrażenie chęci spędzenia u Jej boku całego życia) w kwietniu, na Jej 18. A jakieś inne pomysły, Sven ? Na Ciebie liczę!

przez ~goclik,
    2009-12-29 17:46:01

Że jak? Na jej 18-ste urodziny chcesz "wyrazić chęć spędzenia reszty życia przy jej boku" samemu mając 17/18 lat?Człowieku, nie te czasy, nie ten wiek. W Waszym wieku wszystko może zmieniać się jak kalejdoskopie. Poza tym możesz ją przestraszyć tą deklaracją i "żyli długo i szczęśliwie" może nie wypalić. Goni Was ktoś? Pozwól dojrzeć zarówno Wam jak i Waszej miłości.Widze, że Sven urósł na forum do rangi guru Co do tematu to skoro rodzice nie chcą Cie zostawić samego a ona swoim powiedziała, ...więcej

przez ~Duriv,
    2009-12-29 18:18:49

Ona o tym wie, Poza tym wiek nie świadczy o niczym. To nie będą oficjalne zaręczyny, tylko "nieoficjalne". Podkreślenie tego jak bardzo Ją kocham...Ale nie róbmy oftopic'a tylko Koledzy, radźcie!

przez ~brylant,
    2009-12-29 18:25:52

\'sven\' napisał(-a):Heh, zaręczyny i takie tam, a tu nagle zderzenie z rzeczywistością...Jak dla mnie, powiedziałbym że zmieniacie plany, żeby nie narażać sie na przepychanki.Albo ze przez zamieszanie zerwała z Tobą i spedzisz sylwka sam czy coś.(i znowu wyszło że sylwester ze znajomymi jest lepszy:P)Heh Sven zaraz Twoja reklama bloga będzie dłuższa od Twoich wypowiedzi

przez ~sven,
    2009-12-29 19:15:05

\'Duriv\' napisał(-a):Ej.. Zaręczyny (nawet nie, wyrażenie chęci spędzenia u Jej boku całego życia) w kwietniu, na Jej 18. A jakieś inne pomysły, Sven ? Na Ciebie liczę! Rozumiem że chcecie spędzić go razem.Nie możecie po porstu obiecać że będziecie grzeczni i że odprowadzisz ją do domu koło 2-3?Kwestia zostania na noc nawet w starszym wieku oficjalnie może nie mieć przyzwolenia.Jak nie, jesli będzie to za wielki wysiłek, za duże stresy, po prostu idźcie gdzieś razem. Dla spokoju rodziców - a przede wszystk...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA