REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Rozmowy
    przez ~bishop,
    2010-01-02 15:00:44

Witam panowie,Poznałem fajną dziewczynę i chcę się z nią spotkać tylko mój główny problem polega na tym że boję się że nie będzie o czym rozmawiać. Wiadomo na początku zawsze się coś znajdzie ale potem "hmmmmmm i co teraz?". Ogólnie mam małe doświadczenie w kontaktach chłopak-dziewczyna, dojdzie do tego mały stresik i nie będę w stanie nic konkretnego wymyślić. Do tego dodam że jestem cichą osobą i zawsze mnie denerwuje jak widzę że ludzie gadają ze sobą nawet kilka godzin a mi ciężko podtrzymać kilku ...więcej

przez ~sven,
    2010-01-02 15:11:47

Gada sie o wszystkim. To taki free-style.

przez ~patero,
    2010-01-02 15:15:11

Jeśli masz choć trochę ogłady, czytasz, śledzisz nowości w kinie, słuchasz dobrej muzyki, tematów jest tyle ile ludzi. Jeśli ona się czymś interesuje, dowiedz się czegoś o tym. Słuchaj jej i wykazuj zainteresowanie jej tematem, nie gadaj non stop. Kobiety tego nie cierpią..

przez ~romeo18,
    2010-01-02 15:36:32

CYTAT(bishop @ Jan 2 2010, 14:53 PM) Witam panowie,Poznałem fajną dziewczynę i chcę się z nią spotkać tylko mój główny problem polega na tym że boję się że nie będzie o czym rozmawiać. Wiadomo na początku zawsze się coś znajdzie ale potem "hmmmmmm i co teraz?". Ogólnie mam małe doświadczenie w kontaktach chłopak-dziewczyna, dojdzie do tego mały stresik i nie będę w stanie nic konkretnego wymyślić. Do tego dodam że jestem cichą osobą i zawsze mnie denerwuje jak widzę że ludzie gadają ze sobą na...więcej

przez ~pagier,
    2010-01-02 16:06:38

CYTAT(ToY SolideR @ Jan 2 2010, 16:29 PM) BIshop,rozmowa to jak reakcja łańcuchowa. Potrzeba energii i składników a produktem jest za[beeep]ista gadka z niezłą laską. To nic, że jesteś małomówny może przy kobiecie się rozkręcisz. Początkiem rozmowy może być np. rozmowa o pierścionku który ma na palcu....zgadzam się w 100 procentach. Jak już się zacznie rozmowa to dalej leci. Pomyśl o tym, że ta dziewczyna też będzie raczej chciała podtrzymać rozmowę, więc nie zdziw się jak waszym jedynym problemem będzie to, że już się zrobiła 2 w nocy i chcą wam zamknąć przykładowo pub

przez ~bobas,
    2010-01-02 17:28:40

Dokladnie temat zawsze sie znajdzie tylko pamietaj zeby sie nie stresowac gdy nastanie cisza:) Jak bedziesz mial szczescie to dziewczyna sie rozgada i nie bedziesz musial zbyt duzo sam mowic PS Witam forumowiczow po przerwie, znowu bedziecie mogli czytac moje wypociny

przez ~misiou,
    2010-01-02 17:45:31

dokładnie.stres powoduje że wpadasz w błędne koło.i jest klapa na całego.może powinieneś popracować nad pewnością siebie? znajdź sobie jakieś ciekawe hobby,albo podróżuj w poszukiwaniu przygód.granie na komputerze albo oglądanie bezsensownych programów w tv nie uczyni Cię interesującą osobą. a wystarczy odrobina kreatywności i już masz o czym opowiadać

przez ~herki,
    2010-01-02 18:08:40

Siemka Jeśli dziewczyna jest fajna jak to napisałeś to powinna wziąć na siebie około70% konwersacji, ale to są tylko liczby.Jak już się tak bardzo boisz to idźcie do kina, film to dobry temat do długiej i ciekawej konwersacji i od tego tematu szybko i łatwo zaczepia się o inne tematy, chociaż ja na pierwsze spotkanie nie lubię i nie polecam chodzić do kina wolę spacer w fajnym miejscu.A ile macie lat ?No i oczywiście jak koledzy wyżej już napisali luzik, bo jak się zestresujesz to nic nie mówisz, ale możesz też szybko wpaść bezsensowny słowotok.

przez ~bishop,
    2010-01-02 18:33:36

Ja 18, ona za kilka miesięcy. Ale ogólnie podnieśliście mnie na duchu A co do spacerów to o tej porze roku to nie bardzo raczej, zimno, chlapa i w ogóle bleee.

przez ~vitalerror,
    2010-01-02 19:00:38

Taka pogoda jest na spacery najlepsza. Można poderwać na ciepłe żeberka (przytulić jak zimno)Co do rozmów to rozkręcisz się... Najgorszą rzeczą jest myślenie "co by tu teraz powiedzieć" i stres. Z moją żoną od dekady zawsze mamy wspólne tematy i jakoś się nie wyczerpują...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA