REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Romantyczna muzyka
    przez ~keane,
    2009-03-26 20:56:57

Cześć wszystkim. Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy.Chciałbym aby w tym temacie były przedstawione utwory które uważacie za romantyczne/seksowne. Liczę na to, że nie tylkomi się taka muzyka podoba. ja przedstawiam dwa utwory;Darren Hayes(wokalista zespołu savage garden)-InsatiableSimply red- never never love oraz it's only love. (Planuje pójść na ich ostatni koncert) Pozdrawiam Keane

przez ~czytacz,
    2009-03-26 21:40:15

Fajny topik, ale zmien moze jego tytul na "Romantyczna muzyka", bo "Romantyzm w muzyce" brzmi jak temat wypracowania z polskiego w liceum Jak przegrzebie archiwum swoich mp3, to podrzuce kilka tytulow.

przez ~romeo18,
    2009-03-26 21:49:42

CYTAT(Czytacz @ Mar 26 2009, 21:33 PM) Fajny topik, ale zmien moze jego tytul na "Romantyczna muzyka", bo "Romantyzm w muzyce" brzmi jak temat wypracowania z polskiego w liceum Jak przegrzebie archiwum swoich mp3, to podrzuce kilka tytulow. "Romantyzm w muzyce - podaj ramy czasowe, przedstawicieli i największe dzieła tego okresu" Cóż to? To temat mojej pracy semestralnej w szkole muzycznej. Ale się nie czepiam ... Co do romantycznych utworów to łzy szczęści u mojej dziewczyny wywołała piosenka Joe-a Cocker-a "You Are So Beautiful"

przez ~prochos,
    2009-03-26 22:15:10

Jak dla mnie to:Mandy Moor - only hope

przez ~keane,
    2009-03-26 22:20:52

CYTAT(Czytacz @ Mar 26 2009, 22:33 PM) Fajny topik, ale zmien moze jego tytul na "Romantyczna muzyka", bo "Romantyzm w muzyce" brzmi jak temat wypracowania z polskiego w liceum W tej chwili nie mam czasu. Jutro zmienię.Pozdrawiam Keane

przez ~leonzet,
    2009-03-26 22:46:44

Z romantyzmu wybieram nokturny Fryderyka Chopina ;-)ale jeśli chodzi o zwykłe "pościelówy" to Samba Pa Ti i Europa Carlosa Santany

przez ~rjin,
    2009-03-27 20:55:28

U2- With or without youChris Issack - Wicked Game.

przez ~jacekg,
    2009-03-27 23:59:33

The Verve - Bitter Sweet Symphony DLA ELIZY - Ludwig Van Beethoven

przez ~damianao87,
    2009-03-28 00:48:50

napewno barry white, marvin gaye, al green...jak coś znajde jeszcze to dam znać

przez ~pafii,
    2009-03-28 08:44:41

Romantyzm w muzyce znajduję we wszystkich dziełach starych mistrzów muzyki klasycznej, mnóstwo w jazzie, bluesie, barok-rocku, muzyce celtyckiej. Nie jestem chyba w stanie wymienić wszystkich twórców. Ostatnio słuchałem po raz enty The Time Leszka Możdżera - nastrojowa, świetna płyta na wieczór. Rockowi romantycy to cała kolekcja płyt, z której wyróżnić jednego jest cholerne ciężko. Długo nuciłem kawałek Jethro Tull "Za stary na rock and rolla, za młody by umrzeć". Simon and Garfunkel są mistrzami nast...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA