REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Przeszłość kobiety
    przez ~Maciek,
    2018-06-05 20:21:45

Siemka Etap łowów i klubów już mam zasobą. Mam 23 lata. Od sylwestra spotykam sie z pewną dziewczyną. Znamy sie już od 2 lat. Do tej pory wszystko grało. Od prawie 2 tygodni jest na Campie w USA. Dzisiaj podczas rozmowy przez messengera(pisaliśmy o przelotnych związkach naszych znajomych) troche sie zrywałem i początkowo myślałem że ona też i spytałam czy ona też tak miała(dziewczyna materiał na żone) odpsiała: "Za dużo whiskey mi wlali Na domówce u Radka To już dawno było I nawet nie umiem wytłumac...więcej

przez ~OST,
    2019-03-06 05:10:06

Niemal rok po założeniu tematu, ale się wypowiem. Czasy mamy jakie mamy i ogólnie ludziska pieprzą się na potęgę (co wcale nie znaczy, że każdy i każda). Ergo na moje to nie oczekuj, że spotkasz tę jedną wyśnioną dziewicę. Ale jak bardzo chcesz to takiej właśnie szukaj i bądź w tym konsekwentny - da się, miałem znajomego, który tego chciał i znalazł (a teraz już ona jego żoną, mają dziecko itd.). Jeżeli sam nie jesteś prawiczkiem to wyobraź sobie, że Ty jesteś tym typem na imprezie? Fajnie? No właśnie, a przecie...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA