REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Preferencje
    przez ~diki,
    2012-09-27 15:59:19

Od razu mówię, że jestem kobietą.Ciekawi mnie bardzo jaki jest Wasz stosunek do dziewczyn/kobiet palących pijących lub też i nie.Słyszałam opinie facetów, którzy twierdzili, że to nieestetyczne itp.A obserwując innych, np. swoją grupę, znajomych itp. widziałam, ze to właśnie te mają powodzenie.I to takie, które niestety potrafią mówić tylko o piciu, paleniu, imprezach i o niczym innym. I tylko na tym na prawdę się znają.Aż tak obniżyliście loty?Nie jestem jakaś zdesperowana czy zazdrosna, ale denerwuje mnie ta obłuda. Po co co innego robić i mówić?

przez ~edgar,
    2012-09-27 16:23:45

To nieestetyczne Generalnie na niewłaściwym forum się wypowiadasz, bo sama nazwa magazynu już wiele mówi na temat naszego podejścia do zdrowia, czyli nie wypadniesz tu najlepiej. A że zbierasz opinię przedstawię Ci swoją:Kobiety palące:- przede wszystkim śmierdzą fajami- napawa mnie małym wstrętem gdy pomyślę o głębokiej penetracji językiem w głębokim pocałunku- są uzależnione od nałogu, a zatem to źle wróży na tle niektórych cech charakteru- szybciej się starzeją- zazwyczaj są nerwowe, sfrustrowane i zmęczoneKo...więcej

przez ~ramones,
    2012-09-28 13:39:24

Ciekawi mnie ile Ty masz lat jeśli obracasz się w takim towarzystwie, w którym imponuje komuś jak mówi o piciu, paleniu, imprezach itd. itp. Ale wracając do Twojego pytania. Ja osobiście wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi. Dopuszczam, że kobieta pije i pali ale wszystko z umiarem. Jeśli pali jak smok i pije jak smok wawelski to jest skreślona. Z drugiej strony jeśli kobieta jest zajadłym wrogiem picia i palenia to też jest skreślona w końcu... wszystko jest dla ludzi nie można popadać w przesadyz...więcej

przez ~radkos,
    2012-09-28 13:50:07

Wg mnie pijąca dziewczyna jest dobra na 1 raz, ale na jakąś głębszą znajomość mi nie pasuje. Myśle o takich imprezowych szmatach, nie mógł bym z taką być w związku.Dla mnie dziewczyna musi się szanować, nie ma mowy o jakiś pijanych szalonych imprezach i nie wiadomo jakich przygodach co weekend.Co do fajek - troche mnie to odrzuca, ale był bym w stanie to zaakceptować

przez ~tychcio,
    2012-09-28 16:11:17

Jeżeli dziewczyna pije z "głową" to nie ma nic w tym złego. Jeżeli pali na okrągło i cały czas od niej czuć tylko faje to też niezafajnie. Po za tym ludzie o ktorych piszesz są co najmniej niemądrzy albo niedojrzali bo jak mozna być pod wrazeniem tego ze ktos pije albo pali.

przez ~adrianw,
    2012-09-28 16:39:11

Takie patologiczne laski co lubią popić,zajarać a i czasem "futro" powąchać są dobre na jeden raz.Nie wierzę że z kimś takim cokolwiek można innego robić niż się napić gorzały lub pobaraszkować w stanie upojenia alkoholowego.

przez ~Brylant,
    2012-09-29 14:57:47

Moja kobieta musi lubić się napić-co to za życie bez porządnego naku**nia się (zresetowania systemu) raz na jakiś czas.palenia nie toleruję!

przez ~LilPeneros,
    2012-09-29 18:45:24

\'Brylant\' napisał(-a):Moja kobieta musi lubić się napić-co to za życie bez porządnego naku**nia się (zresetowania systemu) raz na jakiś czas.palenia nie toleruję!P*****lisz. Jeśli już pić, to tylko z głową, czyli maksimum 250 - 350 ml 40-sto procentowego alkoholu.Tyle w zupełności wystarczy, żeby się dobrze bawić.Co do kobiet, które lubią pić alko w dużych ilościach:"Kiedyś mężczyźni poznawali kobiety, które gotowały jak ich matki - teraz mężczyźni poznają kobiety, które piją jak ich ojcowie"

przez ~matee,
    2012-09-29 19:40:41

\'Brylant\' napisał(-a):Moja kobieta musi lubić się napić-co to za życie bez porządnego naku**nia się (zresetowania systemu) raz na jakiś czas.palenia nie toleruję!I ta wypowiedź mi się podoba, heh byle nie za często ten reset

przez ~Brylant,
    2012-10-02 08:29:10

Lil - nie p*****le , ino mówie-, że raz na czas to trzeba się oderwać od rzeczywistości mojej kobiecie nie potrzeba dużo- kilka/kilkanaście "bań" i juz się świetnie czujemy

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA