REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Pierwszy raz!
    przez ~rush,
    2009-07-06 12:32:56

Nie chodzi tutaj o pierwszy raz kiedy to dostaliscie w twarz, ani kiedy pierwszy raz nadurzyliscie alko do tego stopnia by nie wiedziec co sie z wami działo . Celem tego tematu jest w kilku zdaniach opisanie pierwszego stosunku z kobietą. Srednia wieku jest tutaj wysoka wiec chyba mozecie sie wypowiedziec pozdrawiam odrazu dodaje ze nie moge sie tutaj rozpisac i srednio wiem co z tym zrobic?

przez ~SoltyS,
    2009-07-06 15:42:43

A ja w tym temacie się nie będe wypowiadał,bo znając życie to i tak kupa znajomych wie,że tutaj piszę ,a ja o o swoją prywatność dbam. Tak,więc to jest tylko i wyłącznie moja sprawa.

przez ~sven,
    2009-07-06 16:15:13

CYTAT(member_willson @ Jul 6 2009, 12:25 PM) Nie chodzi tutaj o pierwszy raz kiedy to dostaliscie w twarz, ani kiedy pierwszy raz nadurzyliscie alko do tego stopnia by nie wiedziec co sie z wami działo . Celem tego tematu jest w kilku zdaniach opisanie pierwszego stosunku z kobietą. Srednia wieku jest tutaj wysoka wiec chyba mozecie sie wypowiedziec pozdrawiam odrazu dodaje ze nie moge sie tutaj rozpisac i srednio wiem co z tym zrobic?Myślę że jest granica ekshibicjonizmu emocjonalnego, której sie...więcej

przez ~bobas,
    2009-07-06 16:19:29

Popieram o takich rzeczach mozna pogadac prywatnie ale po co pisac na forum?

przez ~sven,
    2009-07-06 16:34:02

Może w ten sposób chlopak chciał zakamuflować szukanie porady

przez ~romeo18,
    2009-07-06 16:38:12

CYTAT(member_willson @ Jul 6 2009, 12:25 PM) Celem tego tematu jest w kilku zdaniach opisanie pierwszego stosunku z kobietą. A jaki jest cel takich wyznań?CYTAT(member_willson @ Jul 6 2009, 12:25 PM) Srednia wieku jest tutaj wysoka wiec chyba mozecie sie wypowiedziec Ach widzisz jest odwrotnie. Na tym forum urzędują mężczyźni, a prawdziwy mężczyzna się nie chwali, i honor nie pozwala mu się obnosić jaki jest świetny w łóżku. Gdybyś te pytanie zadał na forum BRAVO lub BRAVO GIRL oooooooooo to w...więcej

przez ~romeo18,
    2009-07-06 16:40:17

CYTAT(sven @ Jul 6 2009, 16:27 PM) Może w ten sposób chlopak chciał zakamuflować szukanie porady Wiesz Sven że to bardzo prawdopodobne że nie wie co i jak i pod pozorem poznania doświadczeń chce się dowiedzieć bo są wakacje i wiecej szans na pierwszy raz ...

przez ~sven,
    2009-07-06 16:44:54

uooooo Toy pocisnął...

przez ~romeo18,
    2009-07-06 16:56:48

CYTAT(sven @ Jul 6 2009, 16:37 PM) uooooo Toy pocisnął... Sądząc po avatarze kolega szuka dziwki, niestety tutaj takowe nie występują a napewno nie mają takich długich wydepilownych nóg. Oczywiście bez urazy dla tych co mają długie i owłosione ale są czyste jak łza pod względem moralnym i cielesnym

przez ~luki,
    2009-07-06 18:06:19

Ej wilson, twoj kolega tu byl i zostawil ci pewien adres: fuck-friends.pl czy cos w tym stylu. Pamietaj o prezerwatywie, mozesz tez skarpeta jak twoj kolega z lawki - wyjdzie ryży Igor i powiesz, ze nie twoje. Aaa, jak wrocisz od wybranki z w/w serwisu idz do lekarza po jakis antybiotyk na HPV.Luki

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA