REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Nietypowy problem z dziewczyną
    przez ~luq92,
    2012-12-23 19:28:06

Witajcie.Mam dość dziwny wg mnie problem z dziewczyną. Chodzi o to, że twierdzi że moja mama jej nie lubi i boi się do mnie przyjeżdżać. Dokładniej opisując chodzi o to, że moja mama może ciut dziwnie i może sztucznie zachowuje się gdy ktoś dalszy do nas przyjedzie. Stara się być miła i nie zachowuje się jakoś bardzo swobodnie tak jak przy innych. A moja dziewczyna twierdzi, że jej nie lubi. Na początku mojego związku może i tak było, ale przez prawie dwa lata dużo się zmieniło i jestem całkowicie pewien, że mam...więcej

przez ~Borys,
    2012-12-23 20:19:59

Bruderszaft powinien załatwić sprawę.

przez ~gregory0987654,
    2012-12-23 21:08:00

Powiedz mamie o tym. A najlepiej jak przyjdzie do ciebie to powiedz o tym jednocześnie mamie i dziewczynie. Genialne. Postawisz je obie w niezręcznej sytuacji. Pójdzie do przodu

przez ~luq92,
    2012-12-23 21:22:02

No myślałem o obu rozwiązaniach, ale luba nie chce przyjechać. Siłą jej nie zaciągnę przeceż, bo to będzie odwrotny efekt. Byłem u mamy i powiedziała, że przecież jej nie wygania z domu. Ma 50 lat i już się nie zmieni. Ale tu o zmianę nie chodzi, bo przecież zachowuje się tak jak przy innych. Tylko to tak czasem sztucznie wygląda, bo stara się być aż za uprzejma i może jej wyraz twarzy czasem odstraszać. Ale ona już taka jest.

przez ~pblo,
    2012-12-25 00:37:06

'luq92' napisał(-a):No myślałem o obu rozwiązaniach, ale luba nie chce przyjechać. Siłą jej nie zaciągnę przeceż, bo to będzie odwrotny efekt. Byłem u mamy i powiedziała, że przecież jej nie wygania z domu. Ma 50 lat i już się nie zmieni. Ale tu o zmianę nie chodzi, bo przecież zachowuje się tak jak przy innych. Tylko to tak czasem sztucznie wygląda, bo stara się być aż za uprzejma i może jej wyraz twarzy czasem odstraszać. Ale ona już taka jest.Jestem w podobnym wieku co Ty (jeśli wierzyć nickowi, to pa...więcej

przez ~Dawid Robert B??awat,
    2012-12-25 14:18:57

Słuchaj. Ja miałem gorzej. Moja mama nie lubiła mojej wybranki bo gdy raz się rozstaliśmy na rok to źle na mnie to działało bardzo źle. I gdy dowiedziała się że znów z nią jestem kompletnie tego nei pochwalała. było sztywno przez bardzo długi czas. Moja mama była chłodna i wychodziła gdy moja luba była a moja luba płakała. Ale kiedyś zmusiłem je niejako do tego żeby spedziły czas ze sobą. Zaprosiłem dziewczynę do siebie i pod pretekstem że ojciec chce pomocy i ze musze gdzieś jechać wyszedłem i pojechałem na ki...więcej

przez ~Leif,
    2012-12-27 19:02:16

Miałem podobną akcję z dziewczyną przez 3 lata. Byłem tak zapatrzony w swoją pannę, że nie zauważałem, że leci ze mną w kulki i próbuje manipulować. Moja mama była bardziej spostrzegawcza w tej kwestii (co mojej dziewczynie się nie podobało) i to było źródłem podobnego problemu do twojego. Może twoja panna ma coś na sumieniu i dlatego spotkania z twoją mamą wywołują u niej dyskomfort?Proponowałbym przyjrzeć się zarówno relacji "twoja panna - twoja mama" jak i "twoja panna - Ty".

przez ~NieMamPomys??u,
    2012-12-28 15:20:34

Mi było głupio przyjechać do chłopaka jak kiedys bylismy na jakiejś uroczystosci, i było mi zimno więc chłopak dał mi swoją kurtkę, a Jego mama krzyczała że się przeziębi, żeby zalożył.. Niby to nic ale poczułam się głupio. Ale teraz jest już ok. Nie sądzę że powodem może być ,,coś na sumieniu".

przez ~satanistic,
    2012-12-28 15:31:10

'NieMamPomysłu' napisał(-a):Mi było głupio przyjechać do chłopaka jak kiedys bylismy na jakiejś uroczystosci, i było mi zimno więc chłopak dał mi swoją kurtkę, a Jego mama krzyczała że się przeziębi, żeby zalożył.. Niby to nic ale poczułam się głupio. Ale teraz jest już ok. Nie sądzę że powodem może być ,,coś na sumieniu".Seriously? Myślałem, że nie jesteś trollem

przez ~ramones,
    2013-01-03 11:30:26

Jeśli jest jak piszesz to nie powinien to być problem aby Twoja mama zadzwoniła do Twojej dziewczyny i umówiły się razem na kawę gdzieś na mieście bez Twojego towarzystwa ma się rozumieć. Niech porozmawiają ze sobą jak kobieta z kobietą. One zawsze mają dużo tematów do obgadaniabez względu na dzielącą je różnicę lat. Może wtedy Twoja luba się przekona do Twojej mamy. Powodzenia.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA