REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Nietypowy problem
    przez ~sebagdynia,
    2009-06-08 23:26:11

Panowie, rzadko kiedy mam problemy z " bajerą " dziewczyn. Natomiast teraz trafiła się super dziewczyna, która dosłownie mnie onieśmiela... Spotkałem się z nią 3 razy, na pierwszym spotkaniu to wiadomo obydwoje zawstydzeni, ale jakoś poszło. 2 i 3 spotkanie to już całkiem luźne rozmowy, ale nie mam dosłownie odwagi jej pocałować mimo, że wiem że ona tego chce. Ostatnio napisała mi , że czuje sie przy mnie jak przy koledze, a nie przy kimś kto w przyszłości miałby być jej chłopakiem, bo jej nawet nie po...więcej

przez ~timbo,
    2009-06-08 23:38:09

ooo...stary jezeli dziewczyna pisze, ze widzi w tobie kolege to lepiej zacznij szybko działać !!! Polecam wieczorne SMSki (nie jakies zboczone, ale słodkie). Skróć dystans, zbliż sie do niej (zabierz ją gdzieś, gdzie sytuacja bedzie sprzyjała do kontaktu cielesnego miedzy wami). Jezeli naprawde ci na niej zależy to nie czekaj az kto inny zrobi to za ciebie...

przez ~remekbd,
    2009-06-08 23:44:21

Im bardziej boisz się że to zepsujesz tym bardziej możliwe że tak będzie. Bądź spontaniczny przytul ją złap za rękę pocałuj. Bo tak na prawdę to co masz do stracenia??? Może się udać albo nie przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz. Takie jest moje zdanie i mówię to z doświadczenia bo wiem co straciłem będąc w podobnej sytuacji jak ty więc ucz się na moich błędach. Powodzenia

przez ~sven,
    2009-06-08 23:44:40

o fuck, nie czuje sie jak z kims kto mógłby byc jej chłopakiem... o fuck, bo jej nie pocałowałeś nie przytuliłes?leże.Porada nr 1 - spotkaj sie z nią i ją pocałuj przytul czy co tam chcesz.Porada nr 2 - odpuść sobie ją, bo to co napisałeś w moich oczach nie świadczy o niej zbyt dobrze (dooobra może dlatego że pewnie jestem od niej ze 6 lat starszy i raczej spotykam sie z innymi standardami)Edit:Kurcze, człowieku jekiej Ty chcesz porady, w czym mamy Ci pomóc? Chcesz porade krok po kroku? Nie wiesz co robić choc p...więcej

przez ~maark,
    2009-06-09 01:04:27

Sven, nie tak ostro. Kolega jest młodszy i należy mu to wybaczyć, grzecznie pyta a Ty tu swoje. Ty też byłeś takim Casanovą od małego ? Seba,wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale musisz w pewnych chwilach "wyłączyć myślenie" i przestać robić w gacie przed strachem porażki. Rozumiem, że nie jest Ci łatwo, ale ten pocałunek musi być spontaniczny, nie możesz go sobie rozpisać i powiedzieć sobie: pocałuję ją po tym jak usiądziemy, powiem to czy tamto, odczekam 3minuty i dopiero wtedy... . Bzdura! To ma być prawie tak, jakbyś sam się go nie spodziewał.

przez ~sven,
    2009-06-09 02:08:45

Ostro nie ostro, ale skoro zazwyczaj nie ma problemów z bajerą... No ja Cie proszę...

przez ~prochos,
    2009-06-09 09:36:40

CYTAT(SebaGdynia @ Jun 8 2009, 22:19 PM) Ostatnio napisała mi , że czuje sie przy mnie jak przy koledze, a nie przy kimś kto w przyszłości miałby być jej chłopakiem, bo jej nawet nie pocałowałem, nie przytuliłem , tylko rozmowy.A nie przeszło Ci przez myśl, że może chciała Ci dać coś do zrozumienia, co mógłbyś uczynić aby poczuła się szczęśliwa na następnym spotkaniu ?Więc może mniej słów, więcej czynów pozdr.

przez ~luki,
    2009-06-09 10:23:20

Moje zdanie jest podobne do svena. Oszczedze jednak sobie i innym cierpkich [email protected] jest Men's Health, nie Bravo. Luki

przez ~czytacz,
    2009-06-09 11:13:26

Widze, ze nigdy nie staneliscie twarza w twarz z dziewczyna, na widok ktorej kompletnie zglupieliscie, odebralo wam mowe, zamienilo was w slup soli i kompletnie nie wiecie, co nalezaloby zrobic. A wszystkie wasze sposoby na poderwanie dziewczyny wydaja sie tak szczeniacko-zenujaco smieszne, ze nawet przez mysl wam nie przechodzi, aby probowac ich z nia, bo czujecie, ze tylko zrobicie z siebie durnia. W takiej sytuacji nie ma jednej dobrej rady, jednego skutecznego sposobu.Ale Ty jestes w lepszej sytuacji, bo dzi...więcej

przez ~jacekg,
    2009-06-09 11:25:32

Nie widzę nic złego w edukacji nawet ,jeżeli chodzi o podrywanie kobiet. Nie uwierzę ,że nigdy nie głowiliście się jak coś powiedzieć ,czy zrobić w stosunku do kobiety. Ja ,bym zrobił to trochę inaczej : 1. Nieśmiałe dotknięcia2. Ojezu jakie masz ładne kolczyki 3. Przybliżasz się do niej (nie na wyciągnięte ręce)4. Odsłaniasz delikatnie jej włosy (podziwiając kolczyki ) wymyśl jakąś anegdotę dt. kolczyków5. Delikatnie połóż dłoń na jej szyi (Strefa erogenna)6. Jeżeli widzisz w niej totalną rozpałkę jedziesz dale...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA