REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Nie umiem się dogadać z mężem
    przez ~Kobieta27,
    2013-05-24 21:14:00

Witam. Jestem z mężem już prawie 10 lat prawie 3  lata małżeństwem. Od jakiś dwóch lat mamy większe kłopoty z dogadaniem się. Ostanio już prawie nie rozmawiamy. Na początku było oczywiście cudownie, lata tak mijały że nie mogłam w to uwierzyć. Był taki czas że byłam bardzo zaskoczona że mogę tak mocno kochać on z resztą też. Od początku nie umieliśmy rozmawiać o nas o tym co chcielibyśmy zmienić co nas boli i tak dalej. Te rozmowy wynikały wtedy gdy już był jakiś proble albo napięcie. Ja od kilku lat prszę ...więcej

przez ~arsen,
    2013-05-25 16:58:38

Trochę w tym niespójności, piszesz że nigdy nie potrafiłaś z nim rozmawiać na ważne tematy a jednak byłaś szczęśliwa.Nie spodziewał bym się że facet nagle się zmieni skoro wcześniej nie widział nic w tym złego a Ty to akceptowałaś.Nie jest to jednak normalne, w każdym związku trzeba umieć rozmawiać o pierdołach jak i ważnych sprawach.Druga strona medalu, ludzie potrafią po latach wpaść w rutynę życia codziennego i tylko zimny prysznic może ich z tego wyrwać.Widać to zwłaszcza w tematach gdzie młodzi ludzie po ni...więcej

przez ~Kobieta27,
    2013-05-25 22:44:39

Trochę w tym niespójności, piszesz że nigdy nie potrafiłaś z nim rozmawiać na ważne tematy a jednak byłaś szczęśliwa.Nie spodziewał bym się że facet nagle się zmieni skoro wcześniej nie widział nic w tym złego a Ty to akceptowałaś.Nie jest to jednak normalne, w każdym związku trzeba umieć rozmawiać o pierdołach jak i ważnych sprawach.Druga strona medalu, ludzie potrafią po latach wpaść w rutynę życia codziennego i tylko zimny prysznic może ich z tego wyrwać.Widać to zwłaszcza w tematach gdzie młodzi ludzie po ni...więcej

przez ~Borys,
    2013-05-26 13:17:18

Proponuję zapoznaj się z taką książką Barbary de Angelis \"Sekrety mężczyzn\", przede wszystkim z rozdziałem 7: sekrety porozumiewania się z mężczyznami. Szantaż emocjonalny typu rozstanie albo stwierdzenie, że nie jesteś z nim szczęśliwa to jak śmierć związku na raty. Także nie zdziw się, gdy zamknie się w sobie i nic z tym już nie zrobisz.

przez ~milley,
    2013-05-26 22:25:19

Proponuję zapoznaj się z taką książką Barbary de Angelis \"Sekrety mężczyzn\", przede wszystkim z rozdziałem 7: sekrety porozumiewania się z mężczyznami. Dobra rada, w tej sytuacji ta książka może okazać się niezbędna.:)

przez ~marc,
    2013-05-28 09:35:42

Rutyna zabija jak nic innego, tyle że powoli i po cichu. Sprawa taka że nie na każdego ta książka podziała.

przez ~Kobieta27,
    2013-06-27 10:28:51

Witam. Sytuacja jest dużo lepsza. Porozmawialiśmy z mężem kosztowało mnie to dużo nerwów. Teraz jest dużo lepiej, staram się żeby mąż się bardziej otworzył i mówił o tym co myśli,czuje i co lubi. Byliśmy też na wakacjach było bardzo fajnie. Pracujemy nad tym żeby było dobrze między nami.

przez ~vaskes,
    2013-06-27 13:34:19

Pozwól mu częściej wychodzić z kumplami na piwo i zrób mu od czasu do czasu dobrego orala.Powinno pomóc.

przez ~Leif,
    2013-06-27 14:49:29

zrób mu od czasu do czasu dobrego oralaA dlaczego tylko od czasu do czasu?Oral, anal czy cholera wie co, a w ogóle sex w związku nie powinien być jakąś nagrodą, prezentem czy przekupstwem, lecz standardem (jeśli obie strony to lubią, bo inczej zabawa w to nie ma sensu). Pozwól mu częściej wychodzić z kumplami na piwoJeśli facet potrzebuje pozwolenia od kobiety, żeby robić w swoim wolnym czasie to na co ma ochotę, to problem nie leży w tym czy ona pozwala czy nie, ale w nim. W takiej sytuacji to kobieta ma p...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA